;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

سان لیو٬ رستورانی کارشناسی شده

 

"رستوران بین المللی سان لیو"  از خردادماه 1391 و با افتتاح اولین شعبه ی خود در خیابان ونک، به طور رسمی آغاز به کار کرد؛ هر چند شروع فعالیت آن، به حدود یک سال پیش از این تاریخ و به زمانی برمی گردد که گروهی از دستاندرکاران و کارشناسان باتجربه در صنعت رستوران با همراهی مشاوران خبره، تصمیم به ایجادمجموعه رستورانی با ویژگیهای منحصر به فرد گرفتند .
طرح ذهنی این افراد، ارائه ی ترکیبی نوین از سلامت، تنوع و تازگی غذا و لذت بردن از آن در محیطی بانشاط، زیبا و امن، با مهمانپذیری فوق العاده و در حد استانداردهای روز دنیا بود.

یکی از اهداف تأسیس سانلیو، طبخ غذا به گونه ای است که طعم و مزه ی اصلی آن محفوظ بماند. نوشیدنیها و دسرهای طراحی شده نیز، همه از مواد اولیه ی طبیعی و با رنگ و طعم واقعی خود، بدون اضافه کردن شکر و مواد افزودنی تهیه می شوند؛ و در این میان، دسرها و نوشیدنیهای سنتی ایران هم، از جایگاهی ویژه و والا در طراحی منو برخوردارند.

 

 

در طراحی داخلی رستوران نیز، با بهره گیری از علوم معماری و روانشناسی، محیطی آرا مبخش و دلپذیر برای میهمانپذیری طراحی و اجرا شده است؛ محیطی که میهمانان با آسودگی خاطر و با گوش سپردن به نوای دلنشین موسیقی، از خدمات رستوران لذت ببرند.

 

صبحانه سانلیو
متأسفانه در ایران، مهمترین وعده ی غذایی - یعنی صبحانه - مورد بی مهری قرار می گیرد. بدیهی است که خوردن یک صبحانه ی کامل، متنوع و پرانرژی می تواند روزی بانشاط و پرثمر را باعث گردد. در سانلیو، منویی کامل، سالم و جذا ب، با نگاه به صبحانه ی ایرانی و آمریکایی، تدارک دیده شده است: صبحانه ی سنتی ایرانی با مجموع های از انواع مرباها، پنیر، کره، عسل و ...، در کنار غذاهایی تهیه شده از تخم مرغ، انواع سبزیها و میو ههای تازه، آبمیو ه های تازه و نوشیدنیهای گرم. می توان با صرف زمانی کوتاه در سانلیو، روزی پرنشاط را آغاز کرد!

 

 

 

 

عصرانه سانلیو
 سان لیو ، منویی کامل تر از منوی معمول سایر کافی شاپ ها با نام Pantry café ، شامل انواع دسر و نوشیدنی های سرد و گرم سالم، طبیعی و اصیل تدارک دیده که در تمامی ساعات - خصوصاً عصرها -قابل سفارش است . در این رستوران ، دانه های مرغوب قهوه ، به صورت روزانه آسیاب و با روش های استاندارد ، بر اساس منو ی کامل ، ارائه می شود . انواع آب میوه ، اسموتی و شیک نیز ، از میوه های تازه و با کیفیت ممتاز تهیه و با آرایشی زیبا ، به میهمانان عرضه می شوند . عرقیات سنتی و دمنوش های خاطره انگیز ایرانی هم به شکلی نوین ، اما با همان طعم آشنا و محبوب ایرانیان ، در منو موجود است. در کنار انواع نوشیدنی ، کیک ها ی
خوش طعم ، بشقاب های ابتکاری مزه و انواع میان وعده های جذاب ، امکان صرف عصرانه ای مطبوع را در محیطی بانشاط ، آرام فراهم آورده است ؛ محیطی که می تواند ساعت ها، جایگاهی مناسب برای آسودن ، گپ های دوستانه و مذاکرات تجاری باشد.


تمایزات و ویژگیهای غذاهای سانلیو
آشپزخانه ی مرکزی مجهز و پیشرفته سانلیو، با رعایت تمامی اصول استاندارد و بهداشت و با همکاری سرآشپزی مجرب و آشپزهایی ماهر، هر روز، محصولات را با مواد اولیه تازه و مرغوب، تولید و با بسته بندی بهداشتی، به وسیله ی ماشین های یخچالدار، به رستوران ارسال می کند.  واحد کنترل کیفی سازمان، بررسی و تأیید تمامی مراحل کار را عهده دار است. در آشپزخانه مرکزی، مواد پروتئینی، مواد لبنی و سبزیها، همگی به صورت روزانه تهیه و بعد از آماد هسازی اولیه، برای مصرف همان روز به رستوران ارسال می شو د.

 

 

 

 

استانداردهای طبخ غذا
در مراحل آماده سازی در آشپزخانه مرکزی و رستوران، کلیه ی اقلام غذایی، با روشهای پخت سالم مثل گریل، ساته )تفت با حداقل روغن، دمای بالا و زمان کم (، بلانچ )آنزیم بری( و پختهای کوتاه مدت، به گونه ای که ارزش غذایی آ نها محفوظ بماند، آماده می شوند. برای تفت کوتاه مدت مواد غذایی، روغن زیتون و کنجد، جانشین روغنهای مایع و جامد شده است. حتی در زمان فرآوری محصول نیز، از نگاهداری بیش از حد آن با رو شهای نامطلوب آشپزی سنتی احتراز می شود.

 

 

بشقاب استاندارد
تمامی غذاهای سانلیو، استاندارد لازم و مورد نیاز از تمامی گرو ههای غذایی را در کنار هم دارد. میزان کربوهیدراتها  )شامل نان، برنج و سیب زمینی )، پروتئین ها، سبزی و میوه، در هر غذا کاملاً مشخص، به انداز ه ی استاندارد علمی آن و بر اساس دستورالعملهای جهانی طبخ و عرضه ی غذاست.

 

 

 

زیبایی غذا
زیبایی غذا، از عوامل مهم تحریک اشتها و مطلوبیت غذاست. طراحی کلیه  غذاهای سانلیو، با دقت فراوان و با دید زیبایی سنجی انجام شده است. تمامی گرو ههای مواد غذایی در هر بشقاب، طبق استانداردهای جهانی، در جای خود قرار می گیرند و با آرایشی چشم نواز، به مشتری عرضه می شوند. ساندویچهای سانلیو نیز - که با روش مبتکرانه ی open face ، به صورت روباز ارائه می شوند – ظاهری زیبا و اشتها برانگیز دارند.

 

 

 

احساس سبکی
امروزه، از شاخصهای مرغوبیت و تازگی غذا نیز به شمارمی آید. در سانلیو، به دلیل استفاده ی بسیار کم از روغن )و در همان حد نیز، استفاده از بهترین نوع آ ن، یعنی روغن زیتون و روغن کنجد (؛ به کار نبردن سسهای سنگین نظیر مایونز؛ بهره گیری از رو شهای سالم پخت و حذف پختهای سنگین )مانند سرخ کردن و غوطه ور کردن در روغن (؛ و استفاده ی بسیار اندک از شکر و نمک، After Taste یا احساس مشتری بعد از صرف غذ ا، بسیار مطبوع خواهد بود.

 

 

یکنواختی کیفیت در طول زمان
حضور همیشگی کارشناس واحد کنترل کیفی در رستوران و آزمایش مکرر تمامی مواد اولیه، نهایی و غذاهای طبخ شد ه، تضمین یکسانی کیفیت محصولات در طول زمان است.


تنوع منو
منوی سانلیو، ترکیبی هوشمندانه از انواع گروهها و رژیمهای غذایی متنوع است: صبحانه ای دلپذیر و کامل؛ عصرانه ای متفاوت و دلخواه؛ پیش غذاهایی مختلف و اشتها برانگیز؛ غذاهایی
کاملاً گیاهی یا کاملاً پروتئینی یا مخلوطی از پروتئین و سبزیها ؛ پیتزاهایی متفاوت؛ ساندویچهایی سالم و زیبا؛ انواع اسپاگتی و پاستا؛ بشقابهای بین المللی و ترکیبی از غذاهای مختلف؛ غذاهای جالب و پرطرفدار ایرانی از شهرهای مختلف؛ نوشیدنیهایی سالم، گوارا و طبیعی؛ و دسرهایی زیبا، جذاب و خوشمزه.

غذای کودک
از تمامی غذاهای منو، غذاهایی با حجم کمتر و طراحی و آرایشی جذا بتر برای کودکان فراهم شده است؛ از صبحانه ای با کورن فلکسهای متنوع، تا ناهار و شامی از غذاهای مورد پسند کودکان، با جوایزی زیبا در جعبه هایی زیباتر!

قیمت غذا
با وجود تمایزات و ویژگیهای منوی سانلیو و کیفیت بالای غذاها و با توجه به صرف هزینه های بسیار در تمامی مراحل )از تهیه ی مواد اولیه ی تازه و آماده ساز ی، تا زمان طبخ و ارائه ی غذ ا (، قیمت غذاهای سانلیو به نسبت سایر رستورا نهای هم طرا ز، از تناسب و مطلوبیت بالاتری برخوردار است.

مهمان پذیری
از مهمترین شاخص های یک رستوران خوب از دیدگاه مشتریان، نحو ه ی برخورد نیروی انسانی حاضر در رستوران با آنان و چگونگی عرضه ی غذا به آ نهاست؛ تا جایی که در بیشتر مواقع، اهمیت این موضوع حتی از کیفیت غذای رستوران هم بالاتر است. مهمانداران آموزش دید هی سانلیو، از همان ابتدای ورود میهمانان، با خوشرویی و مهربانی به استقبالشان می روند و ضمن پذیرایی گرم از ایشان در تمامی لحظات، با حوصله و متانت در خدمت آنان هستند.

 

 

 

برای دیدن مشخصات و منوی رستوران سان لیو اینجا را کلیک کنید

asal raz

1391/9/24

واقعا همه چی این رستوران عالی هستش هم مزه هم قیافه غذا و هم قیمتش با برخوردهای خوب

tasty_dish

1391/9/25

این رستوران عالیه...من 3 بار رفتم و هر 3 بار راضی بودم...حتما یه بار امتحانش کنید

negin sanaye

1391/9/24

کیفیت غذا عالی,غذاها سبک و با روغن کم طبخ شده,قیمت ها مناسب,فضایی خوب برای جمع دوستانه. امیدوارم کیفیتش رو نگه داره.

سارا مروتی

1391/8/2

خیلی دوسش دارم :ایکس

anoshka carter

1391/8/2

وسوسه برانگیزه!امیدوارم کیفیتش رو همیشه خوب نگه داره.

علی

1391/8/16

فقط کاش اون عکسه بزرگه روی دیوار را که انسان را به یاد عنکبوت و تار عنکبوت میاندازد عوض میکردند و یک منظره زیبای طبیعی میگذاشتند

فرنوش Farnoosh Khodakarami

1391/8/27

عالی و عالی

پژمان شجاعیان

1391/8/20

فضای عالی غذاهای خوشمزه و متنوع و پرسنل خوش برخورد

anis arjmandi

1395/5/11

من یکی از دفعاتی که مراجعه کردم به این رستوران، پیتزا تریاکی سفارش دادم و داخل غذا مو بود!! به مدیریت گفتیم و رفت غذامون رو عوض کرد و گفت یکی دیگه سفارش بدید! بعد گفتیم خب ما پیتزا میخواستیم، گفت خمیر رو کامل ریختیم دور! سوپاش هم همیشه شور هست چون از این عصاره های سوپ می ریزن که شور هستن... من دفعه دومی که سوپ میخواستم گفتم سوپم توش نمک نباشه گفتند که باشه میاریم اگه شور بود میبریم... آوردن بازم شور بود... یکبار هم سالاد سزار با کاهوهای مونده درست شده بود... من در کل چندین بار رفتم اونجا خیلی وقتاش همه چی خوب بوده ولی مشکلاتی هم داشته که در بالا گفتم... بعد از آخرین بار که مو دیدیم در غذا یک سالی میشه که اونجا نرفتم...

pouya

1391/8/29

متنوع و با کیفیت بالا

لادن ملک قاسمی

1391/9/5

منویی بسیار متنوع و جالب ،غذایی با کیفییت و خوشمزه باقیمت مناسب و سرویس دهی خوب ولی بدون حق سرویس از ویژگی های این رستوران هستند.