;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

در رستوران فنسی همیشه بهار است

در رستوران فنسی همیشه بهار است. این را موقعی حس می کنید که در یکی از روزهای بهاری بعد از پیاده روی در خیابان هایی که این روزها بوی تازگی و سرسبزی می دهند وارد فنسی بشوید. مطمئنا بعد از ورود اولین چیزی که به چشمتان می آید سبزی فنسی است. مبلمان فنسی تماما سبز رنگ است و از تصاویر درخت چنار و ... در دکوراسیون اینجا استفاده شده که یادآور بهار است. اما اینها همه چیزی که در فنسی می بینید نیست. اینجا چیزی بیشتر از این دارد.

 


نام «فنسی» از کلمه فانتاستیک (fantastic) گرفته شده و تداعی کننده عالی بودن غذا و برخورد با مشتری در فنسی است. این رستوران از 20 خرداد 91 شروع به کار کرده و بیشتر از 10 ماهست که به تهرانی ها خدمات می دهد. در رستوران فنسی، 3 سرآشپز با همکاری حدود 30 پرسنل دیگر برای سرویس دهی، آماده سازی غذاها و گرداندن رستوران  فعالیت می کنند. مسئولین فنسی برای انتخاب این پرسنل دو ویژگی تجربه و تحصیلات مرتبط را مد نظر داشته اند که حسابی به کمکشان آمده.
قبل از رفتن به فنسی باید چه نکاتی را بدانید؟
-    سبک غذایی فنسی بین المللی است و در این رستوران  می توانید انواع غذاهای فرانسوی و ایتالیایی مثل انواع استیک، پیتزا، پاستا و ... را نوش جان کنید. به اضافه اینکه در فنسی انواع ساندویچ مثل ساندویچ زبان، ساندویچ گردن، پانینی استیک، پانینی مرغ و ... هم سرو میشود.

 


-    در فنسی می توانید در کنار غذایتان از منوی کافی شاپ و سالادبار هم استفاده کنید. البته استفاده از سالادبار و کافی شاپ می تواند بدون انتخاب غذای اصلی هم صورت بگیرد. یعنی شما می توانید فقط برای صرف سالاد و یا نوشیدنی و کیک و ... به فنسی بروید اما چون اینجا رستوران است، ساعت کاری اش هم مثل یک رستوران است و مثل کافی شاپ ها عصرها سرویس ندارد. ساعت کار فنسی  12تا 15:30 و 7 تا 11:15 (پنج شنبه ها 11:30) است.

 


-    اگر بخواهید ظهرها از فنسی استفاده کنید، احتمالا با مشکل پارکینگ رو به رو خواهید شد که مدیریت فنسی تلاش می کند این مشکل را هر چه سریعتر رفع کند ولی شب ها این مشکل به حداقل می رسد و با خیال راحت می توانید از ماشینتان استفاده کنید.
-    فنسی یک رستوران نسبتا بزرگ است و تقریبا 150 نفر ظرفیت دارد و می توانید برای مهمانی های کاری، تولد و ... روی اینجا حساب کنید. ضمن اینکه اینجا محدودیت زمانی برای نشستن وجود ندارد و برای استفاده از کافی شاپ هم می توانید نامحدود بنشینید و با دوستان گپ بزنید و یا کارهایتان را انجام بدهید.

 


کدام غذا را نباید از دست بدهید؟
محبوب ترین غذاهای رستوران فنسی در بین مشتریان رستوران، استیک، بشقاب شکاری و غذاهای دریایی است، اما از نظر مدیر رستوران استیک فنسی و لم چاپس خوشمزه ترین غذاهای فنسی هستند که حول و حوش 35 هزار تومان هزینه دارند و مسئولین فنسی مدعی اند که نظیر این استیک را هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید. استیک فنسی از 200 گرم فیله گوساله گریل شده به اضافه سبزیجات تفت داده شده، پوره سیب زمینی و سس دلخواه شما شامل سس قارچ، سس آنتروکت و سس فلفل تازه تشکیل شده است. لم چاپس هم شامل دنده گوسفندی، سیزیجات گریل شده، پوره و سس آنتروکت است.

 


دلیوری یادتان نرود
فنسی دلیوری هم دارد و در منطقه رایگان سرویس می دهد. (در خارج از منطقه برای فرستادن غذا هزینه آژانس دریافت می شود) منوی دلیوری فنسی همان منوی رستوران است با این تفاوت که در منوی بیرون بر، دو مدل بشقاب میکس چهارنفره هم وجود دارد که در داخل رستوران از آن خبری نیست. حجم و قیمت غذاهای بیرون بر با منوی داخلی یکسان است فقط در داخل رستوران 10 درصد هزینه سرویس دریافت می شود که در دلیوری این هزینه حذف می شود.
سورپرایزهای فنسی
اولین سورپرایز فنسی تغییرات منوی آن است. از نیمه های اردیبهشت امسال، قرار است غذاهای ایرانی هم به منوی فنسی اضافه شوند و اینجا به یک رستوران ایرانی- فرنگی تبدیل گردد. البته منظور از غذاهای ایرانی، صرفا انواع کباب هاست. در کنار این تغییر، هم زمان قرار است بعضی از غذاهایی که کمتر سفارش داده شده اند هم از منو حذف شوند.
سورپرایز بعدی فنسی هم اضافه شدن منوی اکسپرس به رستوران است که آن هم به زودی اتفاق خواهد افتاد.

 


نکات دیگر
-در فنسی به مناسبت های مختلف جشن های کوچکی برگزار می شود. در سال گذشته، در شب یلدا، ولنتاین و روز عید جشن برگزار شده و سالادبار مخصوص آن روز ارائه شده است.
-غذاهای فنسی بیشتر به طعم اصلی وفادارند و سعی شده که بومی سازی غذا صورت نگیرد.
- سایت و اینترنت وایرلس رستوران به زودی به راه خواهد افتاد.
- برای گرفتن مراسم مختلف در فنسی در صورتی که حداقل 120 مهمان داشته باشید می توانید تمام رستوران را اجاره کنید.
- فنسی در منطقه ای کار می کند که بیشتر همسایگانش ادارات، مغازه ها، شرکت ها و ... هستند. به این خاطر ظهرها بیشتر مهمانان فنسی کارمندان ادارات هستند و شب ها بیشتر خانواده ها به رستوران می آیند.

 


برای دیدن منو و مشخصات رستوران فنسی اینجا را کلیک کنید.marzieh pordel

1392/2/9

واقعا بی نظیره، از ابتدا تاکنون......

سارا مروتی

1392/2/13

ما هم یک بار رفتیم و راضی بودیم انصافاً. رستوران خوبیه :)

DBA2610A-7C31-4434-93F3-1CEB33B5025F

1392/2/18

وای خیلی خوب بود.