;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

با خرید اینترنتی نیز عضو باشگاه مشتریان فروشگاه روژا شوید

به باشگاه مشتریان همیشگی ما در مجموعه روژا خوش آمدید.


این باشگاه در سال 1391 برای پشتیبانی و ارائه خدمات ویژه در جهت افزایش کیفیت سرویس دهی به مشتریان علاقه مند افتتاح شد . امروز افتخار می کنیم که با حمایت های شما می توانیم مزایای بهتری را در اختیارتان قرار دهیم.
نحوه عضویت در باشگاه
کارت آبی: با اولین خرید از مجموعه روژا کارت آبی را دریافت کنید. این کارت 3  % اولین خرید شما را ذخیره می کند تا تخفیف خرید بعدی شما باشد. این امتیاز در هفته تولد 5  % ثبت میشود.
کارت نقره ای: اگر مجموع خرید شما در یک یا چند بار خرید به مبلغ 5.000.000 ریال برسد کارت نقره ای دریافت می کنید، با کارت نقره ای از 5  % تخفیف بهره مند می شوید و این امتیاز در هفته تولد 10  %ثبت می شود.
کارت طلایی: اگر مجموع خرید شما در مدت یک سال بعد از دریافت کارت نقره ای به مبلغ 60.000.000 ریال افزایش یابد، کارت طلایی در یافت می کنید. با کارت طلایی طلایی از 8  % تخفیف بهره مند می شوید و این امتیاز در هفته تولد 12  %ثبت می شود.
حفظ کارت طلایی: طی مدت یک سال از زمان دریافت این کارت، لازم است حداقل مبلغ 24.000.000 ریال از مجموعه روژا جهت حفظ این کارت خرید انجام شود. در غیر این صورت به کارت نقره ای تنزل می یابد.
کارت مشکی: اگر مجموعه خرید شما در مدت یک سال بعد از دریافت کارت طلایی به مبلغ 150.000.000 ریال افزایش یابد، کارت مشکی دریافت می کنید لازم به ذکر است تمامی خریدهای قبلی در کارت شما به صورت ذخیره باقی مانده است.
با کارت مشکی از 12% تخفیف بهره مند می شوید و این امتیاز در هفته تولد 15  % ثبت می شود.
حفظ کارت مشکی : طی مدت یک سال از زمان دریافت این کارت لازم است حداقل مبلغ 60.000.000 ریال از مجموعه روژا جهت حفظ این کارت خرید انجام شود. در غیر این صورت به کارت طلایی تنزل می یابد.
شایان ذکر است خرید اینترنتی از فروشگاه روژا نیز شامل مزایای فوق الذکر خواهد شد. همچنین می توانید هر ساله در مسابقه دوره ای مجموعه روژا شرکت کنید و از جوایز ارزنده ما برخوردار شوید.

www.rojashop.ir