;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

تجربه احساسی متفاوت در فلورانس


‌‌‌در رستوران فلورانس بهترین غذاهای ایتالیایی را تجربه کنید

ایتالیا کشوری تاریخی واقع در جنوب اروپا با فرهنگی نزدیک به فرهنگ ایران زمین و غذاهایی نزدیک به ذائقه ایرانی از جهت مواد اولیه، از دیر باز نظر همه ایرانیان را به خود جلب نموده است.به جرات اکثر ایرانیان غذای ایتالیایی را دوست میدارند.

 

 

این نوع غذا که اولین غذای فرنگی وارد شده به کشورمان است از پاستا و پیتزاتشکیل شده است،پاستاها از گندم تهیه میشوند و انواع آن عبارت است از :
اسپاگتی : ( پاستای باریک و بلند)،راویولی: (پاستای مکعبی شکل با محتوای گوشت یا سبزیجات و پنیر )فتوچینی : ( نوعی پاستای بلند و پهن تر از اسپاگتی)،پنه: (پاستای کوتاه ولوله ای شکل) و ....
انواع پاستا با گوشت،مرغ ویا میگوی تازه و همچنین سس مخصوص به هر کدام اضافه و به همراه پنیر مخصوص که در تمامی غذاهای ایتالیایی وجود آن ضروری است طبخ و سرو میگردد.
پیتزاهای ایتالیایی تشکیل شده ازخمیر مخصوص نازک و محتویات آن (بسته به نوع پیتزا تغییر میکند) به همراه پنیر،انواع پیتزا که در تمامی دنیا طرفداران خاص خود را  دارد در ایران نیز یکی از پرطرفدارترین غذاهاست.
انواع پیتزا در رستوران فلورانس در تنور سنتی ایتالیایی تهیه می شود.

 


در رستوران فلورانس علاوه بر انواع پاستا و پیتزای ایتالیایی برای رضایت بیشتر میهمانان می توان غذاهای دیگری همچون استیک گوشت،اسکالپ مرغ و همچنین غذاهای دریایی را تجربه نمود.
لازم به ذکر است کلیه مواد اولیه رستوران  از بهترین نوع آن و کاملا تازه و به روز تهیه می شود و هماهنگ با ذائقه ایرانی طبخ و سرو میگردد.

علاوه بر تمام غذاهای خوشمزه این رستوران میتوان انواع قهوه (توسط جدیدترین دستگاههای ایتالیا)، انواع میلک شیک،بستنی و دسرهای ایتالیایی  همچون تیرامیسو (معروفترین دسر ایتالیا)، چیز کیک ،پای سیب  و انواع اسموتی را تجربه نمود.

 

 

در رستوران فلورانس تمامی غذاها توسط سرآشپز تحصیلکرده و با تجربه ای که آشپزی غذای ایتالیایی را در دانشگاه ملی نیز تدریس میکند، طبخ می گردد.

 


فضای رستوران کلاسیک فلورانس به همراه موزیک زیبای آن  طوری طراحی شده که آرامش و شادمانی را به میهمانان هدیه می دهد .
با توجه به فضای بزرگ رستوران ونوع چیدمان صندلیها این رستوران پذیرای میهمانیهای خانوادگی با تعداد بیش از 40 نفرمی باشد همچنین به دلیل وجود سالن (L) شکل فضایی رمانتیک برای زوج های گرامی طراحی شده است.

 


رستوران فلورانس با مدیریت متخصص و تجربه ای دیرینه در زمینه مدیریت رستوران، ارکان اصلی موفقیت خود را در کنترل کیفیت غذاها،کنترل بر نظافت کامل،داشتن کادری مجرب و کار آزموده و همچنین کنترل رضایت همیشگی میهمانان  گرامی می داند.

  
"با ما در رستوران فلورانس همراه باشید"