;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

ایده های جدید ، سرگرمی های متفاوت در رستوران پیچآیا تا به حال به رستوران یا کافی شاپی رفتید که چیزی رو به شما تحمیل کنند؟ مثلا برای استفاده از میزها محدودیت زمانی تعیین کنند؟ یا وقتی فاکتور رو میبینید درصد سرویسی روی اون مشاهده کنید که از اون اطلاعی نداشتید؟ یا محتویات غذا رو هنگام سفارش ندونید و وقتی سرو شد تازه بفهمید که چی داره و شاید از یک سری از اونها خوشتون نیاد؟
یکی از ویژگی های اصلی رستوران پیچ اینه که سعی کرده چیزی رو به مشتری تحمیل نکنه و به اونها اجازه بده احساس راحتی بکنند. برای همین میگن پیچ از خونه خودتون راحت تره.

 از آقای هاشمی مدیر رستوران درباره ایده تاسیس رستوران سوال کردیم ، جواب جالبی دریافت کردیم : همیشه خودم دوست داشتم توی تهران به یک رستوران دنج برم که غیر از اینکه غذاهاش حتما خوش طعم و سالم باشه، توش احساس راحتی بکنم، مدتها بشینم، مطالعه کنم، تلویزیون ببینم، بازی کنم و خودشون مشکلی با این قضیه نداشته باشند. برای جبران کمبود رستوران های اینچنینی به فکر تاسیس همچین جایی افتادیم.

در رستوران پیچ هیچ چیز به شما تحمیل نمیشه.
ـ شما میتونید هرچقدر خواستید توی رستوران بشینید.
ـ هر چیزی خواستید از غذاتون حذف کنید یا به غذاتون اضافه کنید.
ـ قیمت ، محتویات و عکس غذاها و درصد سرویس رو توی منو ببینید. (حتی قبل از ورود به رستوران و از طریق سایت اصلی آن (www.pichfood.com)) 
ـ هنگام سفارش معمولا کلمه «نداریم» و «تمام شد» رو نمیشنوید. (مگر در مواقع خیلی خاص)
(به نظر مدیریت این موارد از الزامات اولیه رستورانه که تو ایران کمتر اجرا میشه)

فضای کلی :

فضای رستوران پیچ با حدود ۲۰-۱۷ جای نشستن دنج و تقریبا کوچیکه پس بهتره رزرو کنید تا هم از جاتون مطمئن باشید هم از خدمات ویژه بهره ببرید. جای پارک بسیار زیاد داره اصلا از این بابت نگران نباشید. کل فضای آشپزخونه رو هم میتونید ببینید، هم از سلامت کار مطمئن بشید، هم در جریان نحوه آماده سازی قرار بگیرید.

 


 

 

 

غذاها :
رستوران پیچ هم منو غذا داره هم منو کافی شاپ. قیمت غذاهای اصلی ۱۴۵۰۰ – ۷۰۰۰ تومانه که بیشتر غذاهای آسیایی هست. (البته منطبق با ذائقه ایرانی ) از خوراک مخلوط گرفته تا نودل و برنج مخلوط و … پاستا هم توی منو هست برای کسانیکه شاید غذای آسیایی دوست نداشته باشند. سوشی رستوران پیچ هم معروفه که قیمت ۱۸۰۰۰ – ۹۰۰۰ تومان داره. حجم غذاها واقعا مناسبه و البته چیزی که مدیریت روی اون تاکید بسیار داره سلامت غذاهاست. مدیریت اعتقاد داره مواد افزودنی ، رنگ های خوراکی ، غذاهای سرخ شده با روغن چند بار مصرف ، غذاهای از قبل حاضر شده باعث امراض مزمن در انسانها میشه از قبیل خستگی مفرط، عدم تمرکز، چاقی و غیره که در تهیه غذاهای پیچ به اون اهمیت بسیار میدن و سعی میکنند از سبزیجات و مواد تازه غذاهارو درست کنند. به حفظ سلامت غذا هم اعتقاد خاصی دارند و اعتقاد دارند در دستور تهیه غذاها و نوشیدنیها نباید تغییرات من درآوردی ایجاد بشه، و اگر این اتفاق بیفته، حداقل باید اسم اون خوردنی رو عوض کرد.
 

 

 


 

 

 

 

سرگرمی ها :
غذا خوردن فقط یکی از دلایل رفتن به رستوران پیچه. توی پیچ بازیهای مختلفی وجود داره. از منچ و مار و پله و راز جنگل و فکر بکر قدیمی گرفته، تا بازیهای جدید کوریدور و کاتامینو و کیو بی کیو. که میتونید هرچقدر خواستید از اونا استفاده کنید. همچنین کتابهای و مجلات زیادی به زبان انگلیسی وجود داره که فوق العاده اند. و ویدئوهایی که از مانیتور رستوران پخش میشه بعضی مواقع باعث میشند فراموش کنید داشتید غذا میخوردید.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

ایده های جدید :
منوی روز حاوی غذاهای جدیده که هر چند وقت یک بار عوض میشه و برای کسانیکه زیاد پیچ میرند تنوع ایجاد میکنه. بستنی چوبی مخصوص پیچ هم تو تابستون جزو منو روزه که واقعاً نظر آدمو جلب میکنه.


ـ برگزاری مراسم در پیچ بدون هیچ گونه هزینه اضافیه.
ـ رستوران پیچ هر ماه به قید قرعه به یک نفر از مشتریاش یک پرش بانجی جامپینگ طبیعت جایزه میده. (هم خانمها میتونند بپرند هم آقایون)
ـ اینترنت بیسیم ، سیستم مکانیزه انتقاد و پیشنهاد، و خیلی امکانات الکترونیک دیگر رستوران پیچ فعاله.
ـ شبکه های اجتماعی مختلف رستوران پیچ با نام pichrestaurant محل مناسبی برای آگاهی از اطلاعات به روز رستورانه.

 

 

 

برای دیدن منو و مشخصات رستوران پیچ اینجا کلیک کنید.