;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

ناتلی 50 ساله شد


بهترین کیفیت در ناتلی
دقیقا 50 سال پیش یک ایرانی خوش اشتها تعدادی از متخصصین هلندی را به همین خیابان سهروردی فعلی دعوت کرد تا قنادی جدیدی با تکیه بر پخت و پز انواع و اقسام شیرینی های اروپایی به اسم ناتلی(ناتالی سابق) راه اندازی کند. قنادی که الان در آستانه 51 سالگی اش یکی از بهترین و پرسابقه ترین قنادی های تهران است و البته در برخی جاها به یکه تازی خودش ادامه می دهد و همچنان بی رقیب است.

 


آنها که از ابتدا مشتری قنادی ناتلی بوده اند و سنشان قد می دهد می دانند که این قنادی در 50 سال گذشته سه دوره مهم را پشت سر گذاشته است؛ یکی دوره ای 40 ساله بود که به سال 82 می رسید و در این سال مدیران قنادی تصمیم گرفتند تنوع و میزان پخت و پز شیرینی ها و کیک هایشان را افزایش دهند، دیگری ایجاد شعبه دوم قنادی ناتلی در منطقه کامرانیه بود و بعد از آن آغاز جشن 50 سالگی قنادی ناتلی بود که مدیرانش تصمیم گرفتند به این مناسبت خبرهای خوشی را به مشتریانشان بدهند.

 

 
چرا قنادی ناتلی را می توانیم دوست داشته باشیم؟
با این سابقه ای که این بالا اشاره شد، شکی باقی نمی ماند که قنادی ناتلی به لحاظ کیفیت آن قدر توانسته خودش را در سطح بالا نگه دارد که عمر پخت و پزش به نیم قرن برسد. اما این فقط تنها یک نکته ماجراست. در این قنادی اتفاقاتی می افتد که شاید فقط مشتریان خاص اش از آن خبر داشته باشند. یکی اینکه در هر دو شعبه سهروردی شمالی و کامرانیه بخش جداگانه ای از قنادی به صورت اختصاصی برای کافی شاپ در نظر گرفته شده است. فضایی نسبتا بزرگ که شما در آن می توانید بهترین شیرینی ها را از داخل قنادی انتخاب کنید و در محیط کافی شاپ با سرویس کامل کافی شاپی میل کنید. سرویسی که در سطح کافی شاپ های تهران در رده بالایی قرار می گیرد، به طوریکه قهوه ای که در این کافی شاپ می توانید میل کنید شاید کلا در یکی دوجای دیگر به لحاظ طعم و عطر و برند پیدا می شود.

 

 


 

 

علاوه بر اینها مزیت دیگر قنادی ناتلی به رقبای اصلی اش در تنوع محصولات و شیرینی هایی است که تولید می کند. مثلا تنوع شیرینی قنادی ناتلی به بیش از 70 نوع می رسد که طبیعی است با این تنوع برخی از آنها را نتوانید در هیچ جای دیگر پیدا کنید. نمونه اش همین تارت های میوه ای مثل تارت شاتوت، انبه یا به است که خیلی ها برای پیدا کردن آنها کیلومترها راه را می کوبند و خودشان را به ناتلی می رسانند. در بخش شیرینی های خشک هم آن طور که مدیران این قنادی می گویند، اشترودل پنیر جزو شیرینی های خاصی است که با دستگاههای تمام اتوماتیک پخت می شوند و در هیچ قنادی به غیر از ناتلی نمی توانید نمونه اش را پیدا کنید.

 

 


 

مزیت دیگر قنادی ناتلی نسبت به هم صنف های دیگرش این است که به وقت و زمان مشتری ارزش قایل شده است. برای همین هم به عنوان تنها قنادی در ایران، سیستم دلیوری انواع و اقسام کیک و شیرینی را راه اندازی کرد و  با تقبل هزینه بالا، ژورنال جامع و کاملی از محصولاتش را طراحی کرد تا مشتری ها در مکان و با گرفتن شماره تلفن قنادی بتوانند سفارش خودشان را ثبت کنند تا در کوتاه ترین زمان و صرف کمترین هزینه سفارش خودشان را دریافت کنند. هر چند که همین سیستم هم، مدیران این قنادی را راضی نکرده و آنها در نظر دارند در آینده نزدیک با تکمیل سایت اینترنتی شان به آدرسwww.natli.ir می خواهند کار مشتریانشان را راحت کنند تا آنها هم بتوانند سفارششان را ثبت کنند و هم همزمان از خدمات پرداخت اینترنتی بهره بگیرند. ضمن اینکه بخش نظرسنجی اینترنتی هم در سایت این قنادی راه اندازی شده است و شما می توانید هنگام مراجعه به سایت نظرات و پیشنهادات خودتان را در رابطه با محصولات ناتلی در سایت وارد کنید.

 

ناتلی در مناسب ها و جشن ها خاص همراه شماست
دیده اید برخی اوقات با اینکه مناسبت یا جشنی که مدنظر دارید برایتان خیلی مهم است اما باز تعدادی از قنادی ها از ثبت سفارش شما برای تهیه کیک عذرخواهی می کنند و دلیلشان کمبود امکانات است، اگر در هر زمانی به چنین مشکلی برخورد کردید بدانید که مراجعه به ناتلی تنها راه حل ممکن است. چوان این قنادی با تنوع بسیار زیادی در تولید محصولات کیکی فعالیت می کند ضمن اینکه هر نوع سفارش شما را از طریق عکس یا ژورنالی که در اختیار دارید قبول می کند. ضمن اینکه کارکنان خبره این قنادی در عین حال می توانند اجرای سفره های پذیرایی مراسم مختلف شما را  با انواع و اقسام کیک ها به عهده بگیرند.

 


از ناتلی بیشتر بدانید: 
-با تغییر اسم قنادی ناتالی به ناتلی عده ای تصور کردند مدیریت قنادی هم تغییر کرده است در حالیکه هیچ تغییری در سطح مدیریت این قنادی صورت نگرفته است.نکرده است.
-کارشناسان بهداشت به صورت هفتگی  کارگاه های قنادی ناتلی را بازرسی می کنند.
-با اینکه شیرینی رژیمی قنادی ناتلی در گذشته تولید می شد و مشتری های خودش را داشت اما به دلایلی تولید این شیرینی جات متوقف شد.
-قنادی ناتلی برای سفارش دلیوری(تحویل در محل) فعلا سفارش های شیرینی حداکثر تا 6-5 کیلو و کمتر از آن را می پذیرد و امکان پذیرش سفارش بیشتر از این میزان را ندارد.

 


-تنها شعبات قنادی ناتلی در خیابان های سهروردی شمالی و کامرانیه فعال هستند و از آنجادیکه مدیریت این قنادی برنامه برای توسعه شعبات در تهران و شهرستان ها را ندارد، هر برندی به نام ناتلی به غیر از این دو مکان نامعتبر است.
-در قنادی ناتلی علاوه بر کیک و شیرنی بخش خشکبار هم فعال است که از مرغوبترین خشکبار تهیه می شود. همچنین در بخش شکلات ها هم یک نوع شکلات بلژیکی در این قنادی وجود دارد که به صورت اختصاصی در ناتلی آماده سازی می شود و بسیار خوش طعم و خوش مزه است.


سارا مروتی

1392/1/11

من همیشه آرزو داشتم از اینجا کیک و... بگیرم، نشده هیچ وقت :دی

مجید کسائیان

1392/1/6

با عرض معذرت تا قبل از بهمن ماه سال قبل من با شما موافق بودم و حتی شیرینی عید سال قبل رو هم از این قنادی تهیه کردیم ولی برای 9بهمن ماه 91 یک کیک تولد برای خواهرزاده ام سفارش دادیم که از نظر ظاهری فوق العاده زیبا بود ولی از نظر کیفیت درست برعکس ظاهر...خامه استفاده شده از نوع پودری بود که برای سرو وا میرفت و گردوی استفاده شده هم از بی کیفیت ترین نوع در بازار- سیاه و مانده و پلاسیده-بود به نحوی که مدعوین اون رو به عنوان یک چیز زائد از توی کیک در آورده وکیک رو میل کرده بودند. واین موارد باعث شرمندگی ما شده بود که هیچ راهی برای جبران نداشتیم.ویک خاطره بد برای ما به جا گذاشت...

Golnaz S.M

1392/2/10

خیلی خوشگله کیک ها و شیرینی هاش .....اما به اندازه ای که خوشگله خوش مزه نیست انگار قاطی خامه اش ژلاتین داره که فرمشو حفظ کنه اما هرچی هست کیفیت خامه اش شبیه خامه نیست من بیشتر ترجیح میدم نگاش کنم تا اینکه بخورمش P:

elnaz paktinat

1392/2/9

kheili khoob mishod agar samte gharbe tehran shobe dasht

iliyad

1392/1/6

بیشتر از کیفیت هر بار که رفتم بیشتر قیمت به چشمم اومده

mana 20

1392/1/14

از بچگیهام همیشه از اونجا کیک و شیرینی میگرفتیم یادش بخیر شیرینی نامزدی و کیک عروسی خواهرم رو هم 23سال پیش از همینجا گرفتیم

daeisia

1392/2/22

کیکاش خیلی شیرینه، من که خوشم نیومد.

sahar arshadi

1392/2/22

واقعاً عالیه مخصوصا تارت میوه ایش

ایمان آشفته

1392/2/5

برخورد پرسنل شعبه سهروردی اصلا خوب نیست