;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

متفاوت بودن را در کوچونی تجربه کنید

 


در بیشتر گزارش‌هایی که این مدت داشتیم سبک رستوران‌ها اغلب فرانسوی و ایتالیایی بود. سبکی رسمی که شاید در حال حاضر در تهران بسیار دیده می‌شود. فست فودها و کافه‌ها که تکلیفشان کامل مشخص است اما دراین‌بین یک رستوران که در عین دنج بودن دقیقاً همان چیزی باشد که از هر نظری دلخواهتان باشد کم است. 

امروز در گزارش با رستورانی کاملاً متفاوت آشنا می‌شوید که علاوه بر اینکه فضای متفاوتی دارد به سبکی خاص به سلیقه شما احترام می‌گذارد. 
مرداد سال ۹۳ رستوران کوچونی در منطقه فرمانیه تاسیس شد و شروع به کار کرد. رستوران کوچونی سبکی آمریکایی و casual dining دارد پس این یعنی راحت باشید. معمولاً رستوران‌های آمریکایی به دلیل اینکه بسیار FRIENDLY هستند گذراندن وقت در آن‌ها بسیار لذت‌بخش است فضا خشک نیست پس همه‌چیز برای شما ایده آل است. 
رستوران کوچونی دو طبقه و برای ۱۷۰ نفر صندلی دارد. معماری این رستوران بسیار مدرن و زیباست و قابل‌ذکر است که این فضاسازی زیبا جایزه بهترین ملک تجاری ایران را به خود اختصاص داده است. 

 
 

آقای حسینی مدیریت رستوران کوچونی باسابقه‌ای چندین و چندساله در خارج از کشور این رستوران و چندین رستوران دیگر را راه‌اندازی کرده‌اند اما کوچونی کاملاً با بقیه متفاوت است. 
رستوران فضایی بسیار مناسب برای مهمانی‌ها و تولدها دارد. مهمانی‌های ۲۰ - ۳۰ نفرِ که به‌راحتی در این فضای باز و دنج می‌توانید آن را مدیریت کنید. 
حق سرویس در این رستوران ۱۰٪است. قیمت‌های منو بسیار مقرون‌به‌صرفه و نسبت به کیفیتی که دریافت می‌کنید درواقع عالی است. در نظر بگیرید این روزها کیفیت را خیلی گران‌تر از واقعیت به شما می‌فروشند اما در کوچونی با تعدیل کردن قیمت و ارائه کیفیت و خدمات بسیار خوب این مسئله دیگر وجود ندارد. 
 


از تفاوت حرف زدیم اما این تفاوت دقیقاً کجاست؟ 

آقای حسینی تفاوت رستوران کوچونی را نسبت به سایر رستوران‌ها احترام به ذائقه مشتری بیان می‌کنند. هرکسی در رستوران کوچونی حق دارد محتویات پیتزای موردعلاقه‌اش را خودش انتخاب کند. انواع و اقسام گوشت‌ها، سبزیجات، و … برای انتخاب موجود است، کافی است تا شما فقط تصمیم بگیرید این بار دوستدارید چه ترکیب مزه‌ای را انتخاب کنید. به همین سادگی. البته اگر حوصله نداشتید پیتزایی از پیش طراحی‌شده در منو هست که می‌توانید سفارش دهید. این روش انتخاب طعم و مزه دلخواه در پیتزا یا ساندویچ در خارج ایران رواج دارد اما در ایران کمتر جایی دیده می‌شود که این کار انجا شود اما با جود سختی‌هایی که این سبک ارائه سرویس دارد اما بااین‌حال این سبک در رستوران کوچونی به بهترین نحو در اجراست. قیمت پیتزاهای انتخابی شما آن‌قدرها هم متفاوت با آن چیزی که در منو می‌بینید نیست پس‌دستتان باز است با خیال راحت انتخاب کنید. 
در آینده‌ای نزدیک قرار است که منو صبحانه هم جای خود در رستوران باز کند که قرار است سبک همین سبک برای صبحانه هم اجرا شود. 
 
 

اما منو کوچونی تنها به پیتزا محدود نمی‌شود. منو شامل انواع ساندویچ با طعم‌ها، سس‌ها و … است که حتماً باید آن‌ها را امتحان کنید. 
 


فراموش نکنید که سالاد سزار و سوپ هادر بین پیش‌غذاها بسیار پرطرفدار است ولی از باله‌ای مزه دار و نان سیر هم نمی‌شود گذشت. 
غیر نوشیدنی‌های طبیعی فصل نوشیدنی خاص منو که جینجر سکنجبین هست را حتماً به خاطر بسپارید. 
 
 
تمامی غذاها در کوچونی سالم و گریل شده است و تا حد امکان سعی می‌کنند از روغن استفاده نکنند. نان‌های مصرفی همگی چاودار هستند که در دسته نان‌ها قهوه‌ای‌رنگ و سالم قرار دارد و حتی رژیمی است. رستوران کوچونی فست فود نیست و محیط سرد فست فودی‌ها را هم ندارد، کلاسیک و فرانسوی هم نیست که فضایی سنگین و خسته‌کننده داشته باشد؛ کوچونی یک رستوران دنج و خاص است برای کسانی که دوست دارند ساعتی از غذا خوردنشان لذت ببرند و باانرژی از آن محیط خارج شوند.