;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

پذیرایی به لطافت قو

 

خیابان فرشته همیشه نماد لوکس بودن در تهران بوده و هست. وارد خیابان آرام شبدیز که می‌شوی از همان دورنمای یک ساختمان زیبا به چشم می‌آید. به رستوران که نزدیک می‌شوید همه چیز شیک‌تر از آنچه تصور می‌کردید هست. در مقابل در که قرار می‌گیرید احساس ورود به یک قصر را دارید، در ورودی بسیار بلند است و اولین قدم به داخل مطمئناً شما را شگفت‌زده خواهد کرد سقف بلند، آینه‌کاری‌های رستوران تداعی‌کننده رستوران‌های لوکس فرانسوی است. مجلل بودن رستوران از دکوراسیون و رنگ‌بندی آن کاملاً مشخص است. ترکیب سبز و طلایی برای رنگ‌آمیزی رستوران انتخابی درست بوده تا هر کسی در این فضا احساس خوبی داشته باشد. فضای رستوران کاملاً کلاسیک طراحی‌شده رنگ میز و صندلی‌ها و تابلوهایی که دیوارها را مزین کرده‌اند گواه این امر هستند. چیدمان رستوران تلفیقی از دو سبک کلاسیک ایرانی و فرانسوی هست. اسم قو واقعاً برازنده ی این رستوران است زیرا همه چیز در این رستوران پُر است از لطافت و زیبایی مانند پَر قو.

 

 

از فضای رستوران که بگذریم بهتر است از تاریخچه و سبک کار رستوران بگوییم.
رستوران قو نزدیک به ۳۰ سال است که در فرشته پذیرای مهمانانش هست و می‌توان از آن به عنوان اولین رستوران‌های فرشته نام برد؛ اما مدتی برای تعمیرات تعطیل بود تا اسفند ماه 92 که دوباره افتتاح شد تا بار دیگر باکیفیتی بهتر در میان بهترین رستوران‌های ایرانی قرار بگیرد.
رستوران قو در حال حاضر با مدیریت آقای سیاوش ایرانی اداره می‌شود؛ اما مدیریت این رستوران تنها کار ایشان نیست، بلکه منو و دکوراسیون هم با نظر مستقیم آقای ایرانی طراحی شده است.

 

 

سبک رستوران ایرانی و فرانسوی است. منو تقسیم‌بندی جالبی دارد و تقریباً هر سلیقه‌ای را راضی نگه می‌دارد. ظهرها برای ناهار غذاهای کاملاً ایرانی و لذیذ سرو می‌شود. منوی ناهار انتخاب‌های زیادی را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. از غذاهایی که ظهرها سرو می‌شود می‌توان به انواع کباب مانند بره و ترش، اکبرجوجه، باقالی‌پلو  با گردن و ماهیچه اشاره کرد. اردک با سس پرتقال هم از آن غذاهایی است که از گذشته تا همین الان جایگاه خود را در منو رستوران قو حفظ کرده است.
اما شب، شب‌ها در رستوران غذاهای فرانسوی سرو می‌شود، البته نگران نباشید اگر برای شام و صرف غذای ایرانی به رستوران قو آمده باشید می‌توانید منتخبی از غذاهای ناهار را انتخاب کنید.
غذاهای فرانسوی منو هم تنوع زیادی دارد که شامل استیک، غذاهای دریایی و پاستا هست. بشقاب دریایی، فیله مینیون با سس چری و گراتن سیب‌زمینی از پیشنهادات آقای ایرانی است.

 

 


معمولاً طعم و پخت استیک در ایران تفاوت بسیاری با سبک خارجی آن دارد؛ اما در ایران معمولاً سعی می‌شود تا مزه و پخت ایرانیزه شود اما در قو شما با طعم و پختی متفاوت مواجه خواهید شد زیرا کاملاً همه چیز بر طبق اصول فرانسوی پیش می‌رود و بومی‌سازی نشده است.
اگر اهل پیش غذا و سالاد باشید گزینه‌های جدید برایتان وجود دارد. جگر غاز و تارت قارچ جز پرطرفدارترین‌ها هستند؛ اما باز هم مانده یک شب خاص و فرانسوی یک دسر خوشمزه هم باید داشته باشد که پیشنهاد ما به شما برای دسر تارت موس شکلاتی است که مطمئناً شب شما را شیرین‌تر خواهد کرد.

 


مانند هر رستوران لوکس دیگری باید انتظار ظروفی زیبا را داشت. تمامی ظروف و قاشق و چنگال برند آلمانی دارند و تفاوت آن‌ها با دیگر ظروف کاملاً مشخص است.

از زمان افتتاح تا الآن رستوران با استقبال خیلی خوبی مواجه شده است. این استقبال بدون هیچ‌گونه تبلیغاتی بوده و به جرئت می‌توان گفت همه به خاطر کیفیت بسیار بالای آن مشتری این رستوران بوده‌اند و به همین خاطر شاید پنج‌شنبه،جمعه‌ها هیچ جایی را برای صرف غذا پیدا نکنید؛ پس همیشه به خاطر داشته باشید که از قبل رزرو کنید.

 

 

رستوران برای ساعت ۱۲-۴ دلیوری دارد؛ و در ضمن برای مراسم‌های مختلف رستوران میزبانی بسیار عالی برای مهمانی‌های شماست. سبک سرو غذا برای مراسم متفاوت و به صرفه هست.
رستوران‌هایی که غذای ایرانی سرو می‌کنند در تهران زیادند اما شاید در بین آن‌ها انگشت‌شمار بتوان رستورانی عالی پیدا کرد که ضمن کیفیت بالای غذا سرویس‌دهی عالی نیز داشته باشند؛ اما قو دقیقاً همان چیزی است که شما انتظار دارید.

 


 

برای اطلاع از مشخصات این رستوران کلیک کنید