;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

مدرن تر و با شکوه تر بازگشته ایم، دلتنگتان هستیم

طهران پاریس نام نا آشنایی برای رستوران گردها مخصوصا اهالی فیدیلو نیست ، این رستوران چندین سال بود در منطقه¬ی سعادت آباد مشغول به کار بود و مشتریان ثابت و زیادی هم داشت. طهران پاریس از سال نود شروع به کار کرد و تمرکز خود را روی غذاهای اصیل طهرانی و فرانسوی گذاشت. این رستوران در مدت کمی به پخت غذاهای اصیل خارجی و لذیذ ایرانی در تهران به شهرت رسید و فوری به یکی از رستوران های صاحب نام تبدیل شد.

طهران پاریس

این بار هم همان برند و همان پرسنل و همان کیفیت خدمات رسانی در مکانی جدید مشغول به فعالیت شده است. ساختمان جدید رستوران طهران پاریس که در خیابان حق طلب (خیابان 26) قرار دارد  یک ساختمان پنج طبقه است که به صورت تخصصی برای کاربری رستوران ساخته شده است.

تفاوت طهران پاریس از همان در ورودی شروع می شود ، مقابل ورودی رستوران که می ایستیم با یک ساختمان بسیار زیبا مواجه می شویم که نورپردازی نمای زیبایی به آن بخشیده است. داخل رستوران یک آسانسور وجود دارد که رفت و آمد بین طبقات را راحت می کند. 

رستوران طهران پاریس

در آسانسور مستقیم داخل سالن باز می شود و ناگهان ما را با منظره ی جالب توجهی رو به رو می کند. دکوراسیون از رنگ های گرم تشکیل شده و محیط دلنشین و صمیمی ای را به وجود آورده است. البته سعی شده یک تم از دکوراسیون رستوران قبلی در این فضا هم موجود باشد ، همچنین المان هایی از طهران قدیم و شهر پاریس روی در و دیوار های طبقات به چشم می خورد. علاوه بر این، نکته ای که توجهمان را حسابی به خودش جلب می کند این است که با وجود دیواره های شیشه ای سالن ، نمایی از منطقه ی سعادت آباد مشاهده است. نمایی که به زیباتر شدن فضا کمک شایانی کرده و صرف یک وعده ی غذایی در این رستوران را به یک شب به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.

رستوران طهران پاریس

به طور کلی در طهران پاریس با محیط و خدمات درجه یکی رو به رو می شویم که از هر جهت رستوران را به یک رستوران لوکس تبدیل می کند از سرویس بهداشتی و صندلی ها گرفته تا رفتار پرسنل و کیفیت غذاها همگی نشان از یک رستوران ممتاز دارند. رستوران طهران پاریس 150 نفر ظرفیت دارد که 70 نفر ظرفیت کافه و 80 نفر هم ظرفیت رستوران است.  همچنین رستوران یک طبقه اداری ، یک طبقه تجاری و سه طبقه سالن دارد که طبقه دوم کافه و طبقه سوم و چهارم به محیط رستوران اختصاص پیدا کرده است. البته به زودی یک گاردن روف هم به این ساختمان اضافه خواهد شد که زیبایی محیط آن مثال زدنی است.

از محیط که بگذریم نوبت غذاها و منو رستوران است ، منو در طهران پاریس به صورت تصویری تهیه شده و شما می توانید دیزاین و مواد تشکیل دهنده هر غذایی را قبل از سفارش ببینید. به گفته مدیران رستوران ، کیفیت در اینجا حرف اول را می زند به همین علت هم مواد اولیه همگی از بهترین فروشگاه ها تهیه می شوند ، حتی گوشت ها هم به صورت روزانه خریداری می شود تا خللی در تازگی و کیفیت به وجود نیاید. 

رستوران طهران پاریس

آشپزان رستوران طهران پاریس هم همگی در دوبی آموزش غذای فرانسوی دیده اند و خیال شما را از بابت خوردن یک غذای با کیفیت و اصیل راحت می کنند. البته برخی غذاها در این رستوران ایرانیزه شده اند مانند خوراک کبوتر که یک غذای پرطرفدار فرانسوی است که در این رستوران به خاطر ذائقه ایرانی ها با گوشت مرغ تهیه می شود. البته لازم به ذکر است که ادویه ها و  نحوه¬ی پخت این نوع غذاها با نمونه اصلی هیچ تفاوتی ندارد و حتی ادویه های مصرفی از خارج کشور وارد می شود.

بخش ایرانی این رستوران نیز به غذاهای سنتی طهرانی اختصاص پیدا کرده غذاهایی مانند ، شاه جهانی پلو با مرغ مطنجنه ، آلبالو پلو با مرغ مطنجنه ، جوجه کباب دربندی بااستخوان ، قبضه کباب مخصوص ، کباب بلدرچین دو آتیشه ، چلو گردن ، لقمه کباب بازاری و... که هر کدام نوع طبخ مخصوصی در این رستوران دارند که نمونه آن را مطمئنا نه تنها در هیچ رستوران دیگری بلکه در هیچ جای تهران نخواهید خورد. 

رستوران طهران پاریس

چه غذاهای فرانسوی و چه غذاهای ایرانی اکثرا رسپی خاص و طعم ویژه ای دارند. می توان گفت گروهی از آشپزان درجه یک در طهران پاریس دو رهم جمع شده اند تا با طعم های خاص شما را شگفت زده کنند.

اگر گذرتان به رستوران طهران پاریس افتاد حتما کباب های آن را امتحان کنید ، مخصوصا لقمه و شیشلیک و قبضه کباب را و علاوه بر این¬ها به هیچ وجه استیک طهران پاریس را هم از دست ندهید که طرفداران زیادی دارد ، استیک های این رستوران در دستگاهی به نام کامبی استار تهیه می شوند که گوشت را با بخار آب می پزد و در این حالت طراوت گوشت حفظ می شود. استیک هایی که از این دستگاه بیرون می آیند و روی ظروف داغ چدن برای شما سرو می شوند ، استیک بسیار لذیذند و طعمی را در ذهن شما ایجاد می کنند که به این راحتی ها فراموش نخواهید کرد.

رستوران طهران پاریس

 یکی از نکات دیگری که در ساختمان جدید به طهران پاریس اضافه شده است قضیه ی صبحانه است که هر روز صبح از ساعت 8 تا 11 ارائه می شود. مانند بقیه ی بخش های این رستوران سعی شده در بخش صبحانه هم آیتم هایی ارائه شود که با کیفیت و منحصر به فرد باشند. صبحانه ها در دو بخش گرم و سرد قرار می¬گیرند و قرار است همین صبحانه های ویژه به زودی طهران پاریس را به قطب صبحانه با کیفیت در منطقه غرب تبدیل کنند.

اگر به طهران پاریس رفتید و از کیفیت و فضای آنجا لذت بردید و دلتان خواست مراسم تولد میهمانی و یا سالروز اتفاقات خاص زندگی تان را در این رستوران جشن بگیرید می توانید چند روز قبل تماس بگیرید و حداکثر تا 150 نفر میهمان را برای مراسمتان رزرو کنید. البته این ویژگی مخصوص روز های وسط هفته است و اخر هفته ها امکان رزرو فراهم نیست.

برای دیدن منوی طهران پاریس اینجا را کلیک کنید.