;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

کافه پله جایی که شبیه هیج جا ی دیگر نیست

 

 

«پله»انتخاب معنی دار، برای کافی شاپی است که در منطقه اش همه چیز با این عنوان شناخته می شود. مثلا تمام ایستگاههای آن منطقه با پله نام گذاری شده اند(مثل پله اول، پله دوم ...)یا اینکه معروف ترین و محبوب ترین پارک منطقه(پارک ساعی) به پله هایش معروف است. کافی شاپ «پله» هم اساسا بر همین پایه نام گذاری شده است و شما هیچگاه نمی توانید بدون رد کردن پله هایی، به این کافی شاپ مدرن و امروزی راهی پیدا کنید.

آنهایی که فست فود خور حرفه ای در منطقه پارک ساعی هستند حتما سال هاست با «20پله»آشنا هستند. 20 پله یکی از معروف ترین و محبوب ترین اسامی فست فود در این منطقه است که مدیریتش شهریور ماه سال 91کافی شاپ پله را هم راه اندازی کرد و الان در آستانه جشن یک سالگی خبرهای خوشی برای کافی شاپ بازها دارد.
یک جایی که شبیه هیچ جای دیگر
شاید در کل تهران نتوانید کافی شاپی به بزرگی و با خصوصیات خاص پله پیدا کنید. پله 120 مترمربع مساحت دارد و از این حیث می تواند در سطح کافی شاپ های هم رده خودش رکورددار باشد. اما نکته جالب اینجاست که در کل این فضای بزرگ فقط برای 50 نفر صندلی چیده اند تا مهمان ها بر خلاف بسیاری از کافی شاپ ها، در هم وول نخورند و حریم امن شان برای گپ زدن حفظ شود. البته از پنجره های روبه فضای پارک ساعی که زیاد هم هستند بیرون را تماشا کنید. موضوعی که تجربه اش در کافی شاپ های دیگر امکان پذیر نیست. حالا به این موضوع، برف و باران دلنشین زمستانی و پائیزی تهران را هم اضافه کنید و تصور کنید با یک فنجان قهوه جلوی پنجره ای با این ویژگی ها ایستاده اید و منظره پارک را هم تماشا می کنید.
 

 

 

 

یک منوی کامل غذایی و کافی شاپی
احتمالا تا الان کافی شاپ های زیادی را دیده اید که هیچ گاه به دلیل کیفیت پایین غذاهایشان دلتان نخواسته حتی یک بار هم از منویی غذایی آنها استفاده کنید. اما ماجرای پله کمی متفاوت تر از تمامی کافی شاپ های دیگر است. مدیران پله، همزمان یک مجموعه کیترینگ و فست فود را هم مدیریت می کنند، به همین دلیل غذاهای فست فودی کافی شاپ را با بالاترین کیفیت عرضه می شود. این موضوع هم باعث شده تا بین مهمان ها هر چقدر که نوشیدنی های خاص پله بین مهمان ها محبوب شده، غذاهای فست فودی پله هم مشتریان زیادی پیدا کرده است. محبوب ترین غذای فست فودی کافی شاپ پله هم پیتزای اسپشیال است که با رسپی مخصوص و متفاوت از همه پیتزاهایی که خورده اید تهیه می شود. فقط این را بدانید که برای تهیه خمیر این پیتزا از 20 ماده با عطرها و طعم های مختلف استفاده شده است. در منوی کامل کافی شاپی هم قهوه موکا، شیک طالبی نعنا و چای مخصوص پله (یک نوع چای با رنگ روشن که از ترکیب زعفران، بهارنارنج و... تهیه می شود که در هیچ جای دیگری نمی توانید نمونه اش را پیدا کنید) جزو محبوب ترین ها هستند. از بابت قیمت های انواع منوهای غذایی و نوشیدنی پله هم نگران نباشید چون تمام قیمت ها بر خلاف کیفیت بالایی که دارند برپایه سطح متوسط طراحی شده اند.

 

 


منتظر صبحانه پله باشید

مدیران کافی شاپ پله اعتقاد دارند با توجه به فضای خاصی که پله دارد حیف است که از این امکان برای ارائه صبحانه ای خاص برای مهمانان خاص پله استفاده نشودمثلا فرض کنید شما زمانی صبحانه تان را بخورید که یک پیاده روی اساسی در خیابان ولیعصر با آن درختان و نهرهای بی نظیرش انجام داده اید یا اینکه ورزش اساسی اول صبحتان در پارک ساعی بوده است. یا اصلا دلتان خواسته طلوع آفتاب را از پشت پنجره های کافی شاپ و با منظره پارک تماشا کنید. همه این تصویرهای ناب باعث شده مدیران پله تدارک صبحانه ای اساسی برای مهمانانشان ببینند. صبحانه ای که در آینده ای نه چندان دور راه اندازی خواهد شد اما در مرحله اول فقط برای روزهای 5شنبه!

 

 

 

 

از پله بیشتر بدانید:
-    در پله به تمامی مشتریان برگه های نظر سنجی ارائه می شود که بعدها براساس آن برگه های تخفیف های ویژه پله به اطلاع مشتریان می رسد. همچنین اگر شماره تلفن تان را روی برگه ها قید کنید در جشن های خاص مانند جشن تولد یا سالروز ازدواج پیام تبریک پله را دریافت خواهید کرد.
-    کافی شاپ پله را می توانید برای مهمانی های خاص تا 50 نفر رزرو کامل کنید. ظرفیت این کافی شاپ تا 70نفر قابل افزایش است.
-    در مناسبت های مختلف مراسم ویژه ای در پله تدارک دیده می شود. مثل جشن شب یلدای سال گذشته که در آن روز موسیقی زنده برای مهمانان نواخته شدو مهمانان شاخصی مانند چیستا یثربی و شهرام کرمی وجمعی از هنرمندان تئاتر حضور داشتند.
-    هر نوع خبری در رابطه با پله از طریق فیس بوک و سایت پله به مشتریان اطلاع رسانی می شود.
-    پله دارای بخش VIP است که مهمانان می توانند قبل از مراجعه آن را رزرو کنند.

 

برای مشاهده منو و اطلاعات کافه پله اینجا را کلیک کنید