;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

کیفیت ، زیبایی و آرامش در آمولای

  آمولای در زبان گیلکی به معنی پروانه است. رستوران آمولای با سبک غذاهای شمالی ، به تازگی در منطقه نیاوان افتتاح شده و از همین ابتدا هم سعی کرده غذاها و امکاناتش را در سطح عالی به مردم معرفی کند و همه جزئیات موجود در این رستوران نشان از یک رستوران درجه یک و حرفه ای دارند.

این رستوران تمرکز خود را برای جذاب مشتریان مخصوص و ویژه گذاشته و مخاطب غذاهای شمالی اصیل و با کیفیت را از شرق تا غرب تهران به سمت خود کشیده است.
گواه کیفیت عالی غذاهای این رستوارن می تواند این باشد که آشپزها همه شمالی هستند و یک خانم هم کار غذاهای خورشتی را انجام می دهد شاید به همین دلیل است که به گفته خیلی از مشتریان طعم غذاهای آمولای همان طعم آشنایی است که در خانه های همه ما پیدا می شود.
 
آمولای
 
رستوران آمولای در پنج طبقه واقع شده و ظرفیتی معادل 150 نفر دارد. در یک طبقه از این رستوران آشپزخانه و در طبقه ی دیگر دستشویی قرار دارد و سه طبقه هم به سالن اختصاص پیدا کرده است طبقه اول سالن طلایی طبقه ی دوم سالن نقره ای طبقه آخر هم روف گاردن است که بیشتر مشتریان کافه این طبقه را انتخاب می کنند.
روف گاردن آمولای که ویوی عالی از منطقه نیاوران دارد یک فضای کوچک و صمیمی است که در ساعات صبح گاهی و یا ساعات انتهایی شب می تواند میزبان خوبی برای دور هم جمع شدن باشد. این قسمت از رستوران در فصل گرما رو باز است و در فصل سرما نیز سرپوشیده می شود و سیستم گرمایی در آن نصب می شود. 
 
آمولای
 
یک آسانسور هم در رستوران قرار دارد که جابجایی بین طبقات را راحت تر می کند البته اگر تصمیم گرفتید از راه پله ها رفت و آمد کنید در کنار دیواره ها می توانید پرتره های هنرمندان و بازیگران کشورمان را ببینید. شاید در طول زمانی که در این رستوران به سرمی برید بیشتر از محیط و ویژگی های ان برخورد خوب پرسنل رستوران نظرتان را به خود جلب کند. در انتخاب پرسنل آمولای دقت زیادی خرج شده است و همه پرسنل حدود دو ماه آموزش دیده اند.
در این مدتی که از افتتاح این رستوران می گذرد فرم های نظر سنجی نیز در اختیار مشتریان قرار داده شده است که کیفیت را تائید می کند. طبق بررسی همان فرم ها بیشتر از 90% مشتریان از سرویس دهی  ، پرسنل ، محیط و غذاهای آمولای رضایت کامل را داشتند.
 
آمولای
 
غذاهای موجود در آمولای به خوراک ها ، خورشت ها ، کباب ها ، غذاهای شمالی و چند غذای فرنگی تقسیم می شود که همگی این غذاها با مواد اولیه باکیفیت تهیه می شود ، اکثر گوشت های مصرفی رستوران از مشهد می آید و خیلی از ادویه ها و مواد اولیه این سبکی هم از اروپا وارد می شوند
اما شاید ویژه ترین نکته در این رستوران مزه دار کردن متفاوت گوشت ها ، به همراه ادویه های هیجان انگیز و صد البته سس های متنوع باشد. سس های مخصوص آمولای سس های بسیار ویژه ای هستند که فقط این رستوران می توانید نمونه ی آن را پیدا کنید ، سس هایی که رسپی مخصوص دارند و بدون استثنا رضایت مشتریان را به همراه داشته است. در حالی که خیلی از مشتریان مقداری از سس ها را از آشپزخانه می گیرند تا به همراه خود به خانه ببرند.
 
آمولای
 
بد نیست اشاره کنیم که روی تمامی غذاهای این رستوران یک استارتر رایگان نیز به مشتری ها داده می شود که شامل کشک و بادمجان ، میزا قاسمی و بورانی بادمجان  که با نان تازه سرو می شود. نان های مخصوص آمولای که هم در کنار غذاها و هم در کنار صبحانه به چشم می خورد نان هایی است که به صورت تازه در شپزخانه ی همین رستوران پخت می شود و کیفیت آن بسیار بالا است.
از پله ها که بالا می رویم به کافه ای میرسیم که در طبقه ی انتهایی واقع شده کافه ای که فضای بسیار دل انگیزی دارد و کافی شاپ 9 صبح تا 12 ظهر و از 7 عصر تا 12 شب آماده سرویس دهی به میهمانان آمولای است. در کافه آمولای صبحانه های متنوع از ملل مختلف تهیه شده و از ساعت 9 صبح هر روز تا 12 ظهر با رزر قبلی می توانید از آنها لذت ببرید.
 
آمولای
 
در کافه دو صبحانه زن حرفه ای و دو باریستای کار درست مشغول به فعالیت اند و خیال شما را از بابت خوردن یک صبحانه حرفه ای راحت می کند و همچنین خوردن قهوه هایی که به معنای واقعی کلمه مزه قهوه با کیفیت را برای شما تداعی خواهد کرد. قهوه های استفاده شده در این رستوران همگی از برند لاوازا هستند و برای قهوه خور های حرفه ای همین ویژگی می تواند قابل توجه باشد.
برای برگزاری جشن های تولد و میمهمانی های خود کافی است از چند روز قبل با این رستوران تماس بگیرید و از رستوران بخواهید که دیزاین مخصوصی برای شما تدارک ببینند مطمئن باشید سنگ تمام می گذارند. و یک شب به یاد ماندنی برای شما و همراهانتان به وجود خواهند آورد.
 
 
 
 
آمولای
 
 
آمولای