;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

بی شک همانند شما بی همتا هستیم

بی شک همانند شما بی همتا هستیم

 

شما چه وقت هایی بیشتر خوشحال هستید؟ زمانی که خبر خوشی می شنوید؟ زمانی که موقعیت کاری خوبی برایتان پیش می آید؟ زمانی که عاشق می شوید؟ زمانی که پله های ترقی را یکی یکی طی می کنید و یا زمانی که در یک رستوران مجلل به طور ویژه پذیرایی می شوید؟

به نظر مدیران رستوران کارینا تمام موقعیت های بالا می تواند به خودی خود یک موقعیت خوشحالی برای شما ایجاد کند اما آنها معتقدند نشستن در یک رستوران دنج، آرام، صمیمی و دلباز و خوردن یک غذای خوش عطر و طعم علاوه بر اینکه می تواند برای علاقمند حرفه ای به رستوران یک خوشحالی درونی به همراه داشته باشد حضور در چنین محیطی همچنین می تواند  عواملی که در طول روز باعث دپرسیون شما شده است را هم از بین ببرد.

 

 

بنابراین پیشنهاد ویژه مدیران کارینا برای خوشحالی این روزهای شما حضور در رستوران آنهاست. شاید به خاطر همین هم هست که آقای وهابی مدیر رستوران کارینا می گوید:«معمولا مردم زمانی که تصمیم می گیرند رستوران بروند ترجیح می دهند رستورانی بروند که فضای دلباز و شادی داشته باشد بنابراین بسیاری از همین مشتری ها انتخاب این روزهایشان کاریناست و من به شخصه می بینم که وقتی مشتری ها، از رستوران ما خارج می شوند چقدر خوشحال ترند».

 

 

 

 

 

چرا کارینا شما را خوشحال نگه می دارد

 

کارینا یک رستوران ایرانی بین المللی است که هدف مهم اش جلب رضایت مشتریانش است. چون مدیران این رستوران اعتقاد دارند مشتری هایی که راضی ترند، خوشحال تر رستوران را ترک می کنند. بنابراین آنها برای جلب رضایت مشتریان چند اصول مهم و تاثیرگذار را رعایت کرده اند. یکی از این اصول ایجاد دکوراسیون داخلی متفاوت و آرام بخش است. در کارینا به منظور دکوراسیون داخلی از چوب، که نماد طبیعت به وفور استفاده شده است. همچنین روی دیوارهای این رستوران برش های سنگی ایجاد شده است که حس طبیعت را در مشتریان بیشتر زنده نگه می دارد. همچنین نورپردازی متفاوت این رستوران (نورپردازی از کف و سقف) هم باعث شده حس آرامش و تفاوت بیشتر به مشتریان القاء شود. نشانه بعدی کارینا در جلب رضایت مشتریان، پوشش دادن ذائقه های مختلف در سرو غذاهاست.

 

از آنجائیکه مدیران این رستوران در ابتدا ترجیح می دادند رستوران کاملا بین المللی داشته باشند اما درخواست مشتریان برای سرو غذاهای ایرانی، مدیران این رستوران را مجاب کرد که منوی ایرانی را هم به منوی بین المللی شان اضافه کنند و البته به خاطر احترام به این خواست مشتری ها یک آشپزخانه مجهز ایرانی هم در کنار آشپزخانه بین المللی شان راه اندازی کردند.

 

موضوع بعدی موسیقی دلنواز پیانو است که به شکل متفاوتی در کارینا ارائه می شود. نکته جالب دیگر این است که مدیران کارینا هیچ ورودی بابت موسیقی از مشتریانشان نمی گیرند و همین موضوع باعث خوشحال تر شدن مشتری ها می شوند.

 

 

 

 

                    

 

ما خوشمزه ایم شما چطور؟

 

واقعا در کارینا نمی شود دست روی یک غذای خاص گذاشت و آن را به عنوان خوشمزه ترین غذای این رستوران انتخاب کرد. چون در این رستوران طعم واقعی غذاها را ارائه می شود.

 اما پرس و جوهای ما از آشپز بین المللی این رستوران و آقای وهابی نشان داد که طعم شناسان حرفه ای می توانند روی «استیک مدالین» کارینا حساب جداگانه ای باز کنند. استیکی که با گوشت گوساله تهیه می شود. البته گوشتی که ظاهری متفاوت دارد. این استیک به شکل برش خورده و ورقه ای همراه با قارچ و دورچین فوق العاده زیبا سرو می شود که باب میل هر ذائقه ای است.

ما را میهمان مراسمتان کنید

کارینا با ظرفیت 75نفر در 220متر مربع یکی از ایده آل ترین رستوران ها برای برگزاری مراسم و جلسات مختلف است. موضوعی که آقای وهابی مدیر این رستوران هم بر روی آن تاکید زیادی دارد. به گفته آقای وهابی تاکنون جلسات مختلف کاری و رسمی و مراسم بعد از عقد در کارینا برگزار شده که همگی آنها از میزبانی کارینا راضی بودند. بنابراین شما هم اگر جشن تولد، مراسم بعد از عقد، قرارهای رسمی کاری و جلسات مهم دارید می توانید روی کارینا حساب ویژه ای باز کنید.

 

                  

 

از کارینا بیشتر بدانید

-کارینا دلیوری برای بیرون از رستوران ندارد اما اگر یکی از مشتری های دائمی رستوران باشید مدیران رستوران اقدامات لازم را جهت دلیوری غذا برای شما را فراهم می کنند.

-در کارینا 5مدل پاستا با گوشت و ماهی و مرغ ارائه می شوند که بسیار خوش عطر و طعم هستند.

-منوی کارینا در فصل های مختلف تغییر می کند. بنابراین شما هیچ وقت در این رستوران با منوی یکنواختی مواجه نخواهید شد.

-مقابل در ورودی کارینا یک پارکبان مامور است که جای پارک راحتی را برای شما فراهم کند.

-دسر غذایی کارینا از یک کافی شاپ کامل تشکیل شده است. بنابراین هر منویی که در یک کافی شاپ حرفه ای ارائه می شود را می توانید به عنوان دسر درخواست کنید.

 

                   

 

 

برای مشاهده مشخصات و منوی رستوران کارینا اینجا را کلیک کنید.