;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

روی یک مبل راحتی بنشینید و کاناپه بخورید

 

 
شما هم راحتی را مزه کنید
«کاناپه» چند نوع است. یکی «مبل راحتی» که توی خانه می نشینید رویش و غذا می خورید. یکی هم «غذای راحتی» که می نشینید روی مبل و می خورید. با این حساب منطقی است که آشپزخانه کاناپه شعارش را «راحتی را مزه کنید» انتخاب کند. چون هم غذای راحتی در اختیار شما می گذارد و هم نامش یادآور صرف یک غذای راحت است.


کاناپه چی است؟
کاناپه ها یک جور فینگر فود هستند و فینگر فود یعنی غذاهای کوچک و سرپایی که در مهمانی های خاص، مراسم افتتاحیه شرکت ها و ... با آن از مهمان ها پذیرایی می شود. کاناپه در واقع یک تکه کوچک از نان ( غالبا نان تست و یا پنکیک) است که رویش با یک سری چیزها پر می شود و به صورت لقمه می خورند. البته با تزئیناتی شکیل و زیبا که «آشپزخانه کاناپه»آن را خوب بلد است.

 


درباره رستوران
آشپزخانه کاناپه در نیاوران یک فضای نقلی است که با یک آشپز حرفه ای که تجربه کار در مهم ترین رستوران های پایتخت را دارد از 10 مهرماه شروع به کار کرده و فقط به صورت دلیوری کار می کند. کاناپه سبک غذایی خاصی ندارد و در سبک های مختلف غذا ارائه می دهد. اینجا اولین کاناپه رسمی تهران است و اکثر غذاهایش مخصوص همین جاست و در رستوران های دیگر سرو نمی شود. چون سبک کاری اینجا با رستوران ها متفاوت است.
چرا باید برای مهمانی ها کاناپه را انتخاب کنیم؟
به چند دلیل. یکی به خاطر اینکه یک سبک جدید غذایی و مهمانی دادن را تجریه کنید و ببینید در کشورهای مدرن چه روش هایی برای پذیرایی از مهمان وجود دارد. بعد به خاطر اینکه این سبک جدید بسیار راحت است و بریز و بپاش ندارد و در کنار اینکه هر کسی با هر جور اشتهایی را سیر می کند، سنگین نیست و در کنار آن برای ذائقه های مختلف طعم دارد و ترکیبات کاناپه های مختلف آن قدر متنوع است که از مزه کردنش خسته نمی شوید. آخری هم برای اینکه دنیا دارد به این سمت می رود و با انتخاب کاناپه شما هم به دنیای مدرن پا می گذارید. در دنیای امروز کاناپه خوری آن قدر مد شده که حتی ظرف های مخصوص  آن هم وجود دارد و در مهمانی های افتتاحیه، عصرانه ها و ... از آن استفاده می شود. این ظرف ها چیزی شبیه یک نعلبکی کوچک هستند که با یک بند توی انگشت می روند و مهمانان می توانند کاناپه شان را در آن بگذارند و در مهمانی راه بروند و غذایشان را بخورند.


مهمانان کاناپه چه کسانی هستند؟
فینگرفودهای کاناپه ای سه مشتری عمده دارد. دسته اول مشتریان ویژه ای هستند که خود کاناپه هم علاقه زیادی به جذب این مشتریان دارند، که اینها شرکت، موسسات و جاهایی هستند که مراسم افتتاحیه برگزار می کنند. کاناپه برای این مشتریان برنامه ویژه ای دارد که علاوه بر منوی اصلی می تواند هر نوع منویی که مشتری علاقه دارد را آماده کند. مثلا حتی یکی از عجیب ترین خوراکی های روی زمین مثل فینگرفود کشک بادمجان. مشتری دوم آنهایی هستند که با سبکی مدرن می خواهد مراسم خاص خودشان مثل جشن تولد، عروسی، عقد و مهمانی هایشان را برگزار کنند. این دسته هم می توانند روی هر چه آبرومندتر برگزار شدن برنامه هایشان روی کاناپه حساب ویژه ای باز کنند. دسته آخر هم کسانی هستند که می خواهند وقتی روی کاناپه منزلشان دراز کشیده اند چند لقمه کاناپه ای هم دهانشان بگذارند که طبیعتا طعم و تزئین کاناپه ای آن قدر جذاب هست که این مشتری ها را به مشتری های دائمی تبدیل کند.


غذاها چی هستند؟
در منوی کاناپه 12-13تا آیتم کاناپه است. 8-9تا آیتم سوشی به همراه سالاد و دیپ و... اما به جز اینها در منوی کاناپه ساندویچ، کلاب، پیراشکی و ... هم هست. قیمت ها هم از 2200 تا 17تومان است. که 2200 تومان مربوط به ارزان ترین کاناپه است. ضمن اینکه مثلا کاناپه خاویار قیمت ندارد!چون براساس خاویاری که بابا میل شماست قیمت هایش فرق می کند. نکته مثبت ماجرا اینست که با این که سبک و شکل و شمایل کاناپه مدرن است اما سعی شده مزه ها بومی باشند. مثلا ماهی سالمون در کاناپه ها بر عکس مشابه خارجی اش تماما پخته است.


بسته بندی
یکی از مهم ترین مسائل برای سفارش کاناپه، ظرف یا بسته بندی آن است. چون کاناپه حجم بسیار کوچکی دارد و وقتی ددر ظرف قرار می گیرد مثل شیرینی جا به جایی آن به ظرف اصلی کمی سخت است و راحت تر اینست که از اول در ظرفی که قرار است جلوی مهمان قرار بگیرد آماده شود. ضمن اینکه اگر بسته بندی اش محکم و خوب نباشد در جا به جایی ممکن است به هم بریزد و ... به خاطر همین آشپزخانه کاناپه یکی از مدرنترین ظرف های بسته بندی را برای کارش انتخاب کرده که می شود از آن به عنوان ظرف اصلی مهمان استفاده کرد. این ظرف اگرچه مقوایی است اما بسیار شیک و خوشرنگ است و برای فانتزی کارها جلب توجه می کند. دلیوری کاناپه در منطقه رایگان است و در دیگر نقاط با آزانس فرستاده می شود و هزینه اش باید توسط مشتریان پرداخت گردد.
سفارشات برای سفارش غذا برای مهمانی هایتان باید کاناپه را از 48 ساعت قبلش مطلع کنید. در کنار این نکته این را هم بدانید خوب است. منوی کاناپه محدود نیست. یعنی شما نباید به این منو بسنده کنید و می توانید به جز کاناپه
غذاهای دیگری هم سفارش بدهید. مثلا کشک بادمجان یا هر چیز دیگر. همانطور که گفتیم اینجا آشپز حرفه ای دارد می تواند برای حجم انبوه سفارشاتتان را قبول کند.


روز به روز بهتر
مدیر آشپزخانه کاناپه مهم ترین مشخصه کارش را کیفیت غذاهایش می داند. او می گوید بر عکس خیلی جاها که وقتی کارشان گرفت، از کیفیت مواد می زنند سعی دارد روز به روز کارش را بهتر کند. مثلا اینکه در اول کار برای غذا ژامبون 90 درصد استفاده می شده ولی حالا ژامبون 98 درصد استفاده میشود.
آینده
آشپزخانه کاناپه فعلا فقط تلفنی سفارش می گیرد و غذا می فرستند اما قصد دارد در آینده فضایش را گسترش بدهد و از شما در رستوران هم پذیرایی کند. منوی کاناپه هم قرار است متنوع تر شود اما در آینده قرار بر زدن شعبه دیگر نیست.

 


 

 

ehsan rajabi

1391/9/4

آدرسی، تلفنی، قیمتی چیزی بذارید خب :|

khargoosh bahoosh

1391/10/6

بهترین با کیفیت ترین خوشمزه ترین سوشیهای تهران هر چی بگم کم گفتم وسیر نمیشم ازش

nader7

1391/9/4

ادرس ....شماره تلفن ؟؟؟؟؟

مازیار عبیدیان

1391/9/6

خوب ما الان چه جوری بریم اینجا؟؟ چه جوری سفارش بدیم؟؟ یه منو یا تلفن میذاشتی آخه عمو فیدی!!!

h t

1391/9/18

اگر منو رو با قیمت بنویسید خیلی بهتره.قیمت ها کلی بیان شده!!

Camellia C.K

1391/9/20

من عااااشق کاناپمممم... مرسی از گذارش خیلی خوشالم که متوجه شدم تو ایران هم هست همچین جایی

mitra mortezaei nejat

1391/9/6

بااین توضیحات که فقطدل ما آب شد !! نه آدرسی هست نه تلفنی و نه صورتی از منو ..... لطفا اطلاع رسانی کامل کنید چون باید جالب باشه

عاطفه ن

1392/1/27

غذاها خیلی خوشگل هستن ولی با این قیمت ها خوب آدم یه پرس غذای کامل میخره به مهمون میده نه یه لقمه غذا!!! خیلی قیمت ها بالاست. یه لقمه غذا 3000 تومان یا مثلا 15000 تومان و بالاتر خیلی زیاده. مثلا هر مهمون حداقل میخواد 10 لقمه بخوره دیگه! وای چه شود!!!

YOUNES MIRYAZDI

1391/10/9

باز هم تشکر از شما دوستان عزیز

YOUNES MIRYAZDI

1391/9/27

ضمن عرض تشکر مجدد از شما دوستان محترم،قیمتها در وب سایت ما درج شده است.http://canapefingerfood.com/

khargoosh bahoosh

1391/10/9

تشکر لازم نیست جناب میر یزدی چیز تعریفی را باید تعریف کرد

شایان مستور تهرانی

1391/9/2

اینا عالین،کاش یه آدرسی شماره تلفنی منوی غذایی ازش میذاشتین :/

عسل پارسا

1391/12/23

سایت مشکل دارد D:

ehsan rajabi

1391/9/4

آدرسی، تلفنی، قیمتی چیزی بذارید خب :|

farhane Ai

1391/10/6

سلام با عرض تشکر از ایده ی نوی کاناپه ، چون به صورت تلفنی سفارش می گیرین ای کاش جلوی اسم غذاها توی سایتتون بنویسین که مواد تشکیل دهندهی مثلاٌ هر کاناپه چیه D: مرررسی

sehat_co

1391/10/6

من به عنوان یه بیننده سایت متعجب شدم از این همه نارضایتی shant شما برو تو سایتشون بعد از اینکه قیمتهای هر لفمه غذا رو دیدین متوجه میشین که پول آژانس در برابر اون همه قیمت اونم برای سفارش ناچیز هست:-)

YOUNES MIRYAZDI

1391/9/16

با سلام و تشکر فراوان خدمت شما دوستان عزیز,وب سایت کاناپه از چند روز پیش آماده هر گونه اطلاع رسانی به شما میباشد.همچنین آدرس و اطلاعات دقیق در سایت درج شده است.