;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

جمعه ها با صبحانه کافه پله
کافه پله، برای آنهایی که روزهای خاصی به دنبال صبحانه ای خاص هستند خبرهای خوبی دارد؛ چرا که مدیریت این کافه تصمیم گرفته است از این به بعد در روزهای جمعه در آن فضای بکر و دیدنی اش بوفه صبحانه راه اندازی کند تا بهانه مهمانانش برای مراجعه به کافه پله جورِ جور باشد.


همین الان اگر پیش خودتان بنشینید و توی تهران به این بزرگی بخواهید برای مهمانی صبح یک روز تعطیلتان برنامه ریزی کنید و بخواهید دوست یا مهمانتان را با یک بوفه صبحانه خاص سورپرایز کنید طبیعتا به غیر از چند جای معروف نمی توانید به جای دیگری اعتماد کنید و مهمانانتان را آنجا دعوت کنید، اما غافل از اینکه زیر پوست این شهر بزرگ جاهای زیادی هستند که اگر کمی کنجکاو باشید و کمی تنوع طلب، می توانند گزینه های خوبی به غیر از آن چند جای دیگر باشند. یکیش همین کافه پله پارک ساعی که حتما اگر یک بار به آن مراجعه کرده باشید دفعه بعد دوست دارید با دوستان و نزدیکان دیگرتان به آنجا بروید تا آنها هم در احساس خوبی که شما داشته اید شریک باشند.


با صبحانه کافه پله سورپرایز شوید
«ما می خواهیم به جای مشتری مداری، مهمان داری بکنیم.» این رویکرد مدیریت کافه پله در مواجهه با شماست و برای اینکه این شعار را عملی کند حاضر است از منافع خودش چشم پوشی کند. یکیش همین صبحانه ای که روزهای جمعه به راه کرده و قیمتی که برایش در نظر گرفته برای هر نفر 15هزار تومان است  که با هزینه ای که می کنید تقریبا بوفه ای کامل از صبحانه روبروی خودتان می بینید. بوفه ای شامل انواع نوشیدنی های سرد و گرم، خوراکی های گرم مانند عدسی، نیمرو، املت، خوراک سوسیس و... و خوراکی های سرد شامل خوراک کالباس، عسل و کره، مربا و... ضمن اینکه این تنها بخشی از ماجراست چرا که در کافه پله هر ماه با یک  خوراک صبحانه از یک کشور خاص هم سورپرایز خواهید شد و این خوراک می تواند از کشوری مانند مکزیک باشد یا از ایتالیا و فرانسه و یا از هند و چین!


زمان یادت نره
خبرهای خوب فیدیلیویی کافه پله هنوز تمام نشده، چون شما می توانید به عنوان کاربر فیدیلیو با مدیران کافه پله تماس بگیرید و تا عید نوروز، به ازای هر 15 نفر مهمان به بالا 15درصد تخفیف بگیرید. زمان صبحانه خوری هم در کافه پله طوری تنظیم شده که همه بتوانند فرصت کافی برای شکم چرانی داشته باشند. ساعت پذیرایی در این کافه دو بخش یک و نیم ساعته در نظر گرفته شده است و شما برای رزرو می توانید بخش اول صبحانه خوری از ساعت 8تا 9:30 را انتخاب کنید و يا بخش دوم و از ساعت 10 تا 11:30 .ظرفیت پذیرایی در هر دو بخش هم 120 نفر است.


خبرهای دیگری که از کافه پله باید بدانید:
-    بخش VIP کافه برای پذیرایی از مهمانانی که می خواهند جلسه خصوصی یا نشست های خاص داشته باشند هم راه اندازی شده است.
-    در منوی اصلی کافه هم برخی نوشیدنی ها خاص و ویژه اضافه شده اند. مثل نوشيدني گيلاس سبز که باز هم ترکیبی هیجان انگیز از انواع نوشیدنی هاست که هیچگاه نمی توانید در جای دیگری به غیر از پله آن را پیدا کنید.
-    آن موضوع مهمان داری را یادتان هست که گفتیم مدیریت کافه علاقه دارد آن را اجرا کند. شما با مراجعه به کافه می توانید به عینه این موضوع را لمس کنید و یا تلفنی درخواست هایتان را مطرح کنید تا در پله آنها عملی شوند.

برای مشاهده مشخصات کافه پله اینجا را کلیک کنید