;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

باغ بهشت فشم با چشم اندازی بی نظیر

رستوران باغ بهشت ابتدای جاده فشم واقع شده و علاوه بر غذاهای با کیفیت و ظاهر بسیار زیبایش این امکان را دارد که در روز های شلوغ ، که خیلی از مراجعین مجبور هستند ساعات زیادی را در ترافیک جاده فشم صرف کنند ، با انتخاب این رستوران بتوانید علاوه بر خودن غذاهای خوشمزه و لذت بردن از منظره و دیزاین زیبا به راحتی از شر ترافیک روزهای تعطیل جاده فشم هم خلاص شوید.

این رستوران که حدود پنج سالی از افتتاح آن می گذرد حدود 700 نفر ظرفیت دارد. باغ بهشت در پنج طبقه واقع شده و در هرکدام از این پنج طبقه می توان ویو و چشم انداز متفاوتی دید و همین مساله رستوران باغ بهشت را از باقی رستوران ها متمایز کرده است. در این فضای بزرگ طبیعتا باید توقع امکانات ویژه ای را هم داشته باشید. در باغ بهشت صد الاچیق چهار تا چهل نفره وجود دارد و همینطور یک سالن چهل نفره با میز و صندلی برای کسانی که ترجیح می دهند به جای تخت غذا را در سالن میل کنند و یا میهمانی هایشان را در این مکان برگزار کنند.
از جمله این الاچیق ها می توان به آلاچیق سلیمان و آلاچیق تخت جمشید اشاره کرد که بین سی تا چهل نفر ظرفیت دارند و تردد هم در محل این الاچیق ها کمتر است به همین دلیل مکان های مناسبی برای میهمانی ها و مراسم های خصوصی تر به شمار می رود.
 
 
نکته جالبی که شاید نمونه اش را کمتر جایی دیده باشید ، وجود یک الاچیق در رستوران نام الاچیق تولد است که از قبل با نوارهای رنگی و بادکنک تزئین شده است و برای کسانی که می خواهد تولد بگیرند انتخاب جالب و مناسبی به نظر می رسد که البته لازم به ذکر است که میهمانان تمامی این الاچیق ها ، تنها هزینه ای که پرداخت می کنند هزینه منو است و هزینه اضافی برای موقعیت الاچیق و یا تزئینات داخل آن پرداخت نخواهند کرد.
در ابتدای ورود به رستورا سمت چپ اتاق بزگی وجود دارد به که به اتاق بازی معروف است و در آن میز های فوتبال دستی و دارت موجود است تا اوقاتی که قرار است در این رستوران سپری کنید هیجان انگیزتر و منحصر به فردتر باشد. طبقه پنجم این رستوران هم که طبقه باغ بهشت معرف است مجهز به آلاچیق های هوشمند است آلاچیق هایی که مناسب میهمانی های بزرگند و هنگامی که تعداد نفرات  زیاد شود می توان دیواره ی بین این آلاچیق ها را برداشت تا یک فظای یکسره حاصل شود. فضایی که ظرفیت پذیرایی تا 180نفر میهمان را دارد. این طبقه سرویس بهداشتی و آشپزخانه جداگانه نیز وجود دارد و خیالتان را از بابت همه چیز راحت می کند.
 
 
شاید برایتان جالب باشد بدانید که قبل از افتتاح این رستوران چندین پرسشنامه در بین افراد مختلف پخش شد و طبق جواب هایی که به همین پرسشنامه ها داده شده بود مشخصه های مختلف این رستوران شکل گرفت. به همین دلیل هم رستوران باغ بهشت بیشترین همخوانی را با نیازهای مشتریانش دارد.
حاصل این پرسشنامه ها رستوران باغ بهشت را به استاندارد قابل قبولی رسانده است از جمله این که  همه پرسنل رستوران با وسواس خاصی انتخاب شده اند همگی حداقل یک سال تجربه کار در یک رستوران خوب تهران را داشته اند و تحصیلاتشان ترجیحا در حوزه علوم انسانی است.
در منویی که برای رستوران باغ بهشت انتخاب شده انواع و اقسام کباب های سنتی به چشم می خورد کباب هایی مانند ، شیشلیک ، فیله ، جوجه با استخوان ، لقمه ، چنجه و... علاوه بر این انواع غذاهای فرنگی مانند استیک و جوجه چینی و و غذاهای دریایی مانند میگو و ماهی قزل هم در منو یافت می شود. البته منو کافه نیز از حیث کیفیت و تنوع دست کمی از منو اصلی ندارد. در این منو ، در فصل های سرد تمرکز روی نوشیدنی های گرم و در فصل ای گرم تمرکز روی نوشیدنی های سرد است. اگر روزی گذرتان به باغ بهشت افتاد حتما شیشلیک این رستوران را امتحان کنید زیرا طبخ ویژه ای دارد و در میان غذاهای منو هم از همه پرطرفدار تر است
 
 
یکی دیگر از ویژگی های رستوران باغ بهشت که در کمتر رستورانی آن هم در این منطقه دیده می شود این است که آشپزخانه ، نه در گوشه ای پنهان و مخفی بلکه درست جلوی چشمان میهمانان قرار دارد ، یک آشپزخانه تمام شیشه ای که اگر بخواهید می توانید به داخل آن بروید و از کیفیت مواد اولیه اطمینان پیدا کنید.
 
اگر اکثرا به خاطر شلوغی جاده فشم و کمبود جای پارک عطای غذا خوردن در آن حوالی را به لقایش می بخشید نگران نباشید در این رستوران مشکل جای پارک نخواهید داشت زیرا که پارکینگ اختصاصی این رستوان چیزی حدود 70 ماشین ظرفیت دارد و در کنار جاده هم تا دویست ماشین هم می توانند به راحتی پارک کنند. 
 

برای مشاهده وب سایت رسمی رستوران باغ بهشت فشم کلیک کنید.

برای مشاهده منو و مشخصات رستوران کلیک کنید.