;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

یک تجربه ایتالیایی بر بام فلورانس

 

«از این به بعد هر مهمانی که به رستوران ما بیاید، مهمان VIPخواهد بود»؛ این حال و هوای این روزهای رستورانی است که می خواهد«لذت یک احساس متفاوت» را به شما هدیه بدهد؟ اسم رستوران یادتان آمد؟
رستوران فلورانس که این روزها در گوشه دنج خیابان بیست و دوم گیشا، به پاتوق راحت و خوبی برای رستوران بازها تبدیل شده است، رستوران «بام» اش را هم افتتاح کرد. رستورانی که علاوه بر غذاهای معروف ایتالیایی «فلورانس»، منوی ایرانی هم برای مشتریانش ارائه خواهد کرد. آن هم در فضایی مدرن و البته دلپذیر طبیعت!
 

 

 

 
رستوران بام فلورانس چه جور جایی است؟
قبل از اینکه از رستوران بام برایتان بگوییم شاید بهتر است که از فضای طبیعی و دار و درخت های بی نظیر اطراف رستوران برایتان تعریف کنیم. مناظری که فقط در معدود جاهای داخل تهران این چنین روح نواز و دلنشین هستند. حالا تصور کنید که در طبیعت تابستانی با چنین منظره ای غذایتان را میل کنید و یا اینکه در فصل پاییز و با باران های مداوم یا حتی در وسط زمستان و با مشاهده دانه های برف بر روی درختان، محیای مهمانی بی نظیر در فلورانس شده اید؛ واقعا چند رستوران در تهران می شناسید که چنین امکانی به شما بدهد؟حالا مدیران این رستوران دقیقا با همین ایده، فضای داخلی رستوران بام شان را طراحی کرده اند و برای اینکه شماها به راحت ترین شکل ممکن پذیرایی شوید سقف رستوران را متحرک ساخته اند تا لذتی دو چندان از حضورتان ببرید. به غیر از این میزهای پذیرایی out door  ویژه طبیعت نشینی و کافی شاپ مجزا، موسیقی دلنشین و منوی ایرانی-ایتالیایی عیش شما را دو چندان خواهد کرد. هر چند پیش از این هم رستوران فلورانس جذابیتی خاصی برای مشتریانش داشته، اما با افتتاح رستوران بام این جذابیت چندین برابر شده است.

 

 
از فلورانس چه چیزهایی در خاطرمان مانده است؟

در منوی رستوران فلورانس همچنان محبوب ترین غذا استیک های بی نظیر این رستوران هستند. استیک هایی که از 300 گرم گوشت تازه فیله گوساله و رسپی محرمانه فلورانس تهیه می شوند. ضمن اینکه پیتزاها و پاستای مونالیزای فلورانس هم از دید مشتریان پنهان نمانده اند. به غیر از اینها غذاهای ایرانی رستوران فلورانس هم بعد از راه اندازی سرویس کترینگ حسابی طرفدار پیدا کرده اند. به طوریکه الان دیگر می توان مدعی شد که کباب های ایرانی رستوران فلورانس از بهترین کباب هایی است که در سطح رستوران هایی مانند فلورانس ارائه می شود. ضمن اینکه تمام غذاهای ایرانی در وعده ناهار در رستوران بام فلورانس هم به مشتریان ارائه می شوند و در وعده شام فقط تعدادی از این غذاها سرو می شود. پس اگر تا قبل از این فکر می کردید که در فلورانس صرفا با منویی ایتالیایی مواجه خواهد بود این ذهنیت را فراموش کنید. چون دیگر این رستوران تصمیم دارد سلیقه های مختلفی را پوشش دهد.

 

 

 


فلورانس میزبان دانشجوها
یادتان می آید همین چند وقت پیش به شما گفتیم در فلورانس با وجود کافی شاپ و رستوران و مناظر طبیعی بکر می توانید زمان زیادی را بدون اینکه متوجه گذر زمان شوید سپری کنید. حالا با افتتاح کافی شاپ دوم رستوران فورانس امکان اینکه مدت زمان بیشتری را هم بتوانید سپری کنید چند برابر شده است. حتی مدیران این رستوران تصمیم گرفته اند از همین هفته تخفیف های ویژه ای را برای دانشجویان(با ارائه کارت دانشجویی) ارائه دهند. تخفیف هایی که بین 15تا20 درصد و برای استفاده از کافی شاپ در نظر گرفته شده است. پس چرا معطلید؟ کارت دانشجویی تان را بردارید و لذت حضور در کافی شاپ فلورانس را از دست ندهید.
از رستوران فلورانس بیشتر بدانید:
- غذاهای ایرانی رستوران فلورانس مانند انواع خورشت ها، غذاهای کبابی و... بین 6تا 22هزار تومان قیمت خورده اند.
- با افتتاح رستوران با فلورانس، ظرفیت این رستوران از 150 نفر به 200 نفز افزایش یافته است.
- منوی کافی شاپ بام فلورانس شامل انواع نوشیدنی های گرم و خنک است. اما آنهایی که تمایل داشته باشند منوی کامل کافی شاپ دریافت کنند می توانند سفارش خود را بدهند تا از کافی شاپ طبقه اول سفارششان را دریافت کنند.

 

برای دیدن منو و مشخصات رستوران فلورانس اینجا را کلیک کنید.

 

برای دیدن منو و مشخصات کافی شاپ فلورانس اینجا را کلیک کنید.

 

مازیار عبیدیان

1391/9/19

من که از طرفداراهاشم. فقط اگه غذای ایرانی گذاشته, چرا منوی سایت رو درست نکردین؟؟ هنوز غذاهای ایرانی رو اضافه نکردین. مثل همیشه خیلی هم ممنون از عمو فیدی :X

meysam Elahi

1391/9/26

منوی ایرانی www.cafe-florence.com