در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

برگر هاکوپیان


در کشف ماه قبلی یک فست فود متخصص همبرگر معرفی کردیم که اخیراً افتتاح شده بود . این ماه هم صحبت ازهمبرگر است. برگر هاکوپیان که گرچه 41 سال از فعالیــت آن می گذرد اما انگار مردم تازه آن را کشف کرده اند.

 خیابان شریعتی را به سمت بالا که می رویــد بعد از سید خندان ، خیابان خواجه عبداله انصاری و بعــد از آن خیابـان ابوذر غفاری جایی نیست که گـــذر هر کسی به آنجا بیفتــد پس جای تعجب دارد وقتی می بینیــد جلوی یـک ساندویچــی کوچک در این محلــه و کوچه های اطراف پر شده از ماشین هایی که مردم کنار آن به خوردن ساندویچ مشغــول هستند . وقتی به سختــی خودرو خــود را با راهنمایــی پارکبان پــارک می کنید و سمـت این ساندویچی می رویـــد اولین چیزی که توجه شمــا را جلب می کند دود و شعله های آتش گریل است که با قرار گرفتــن همبرگرهای قطور هاکوپیــان بوی مسخ کننده ای در فضای اطراف پخش می کنــد .

 


41 سال پیش روی سر در اینجــا پاراکودا نوشتــه شده بــود که نام یک ماهــی است اما اهالــی محل که مالک آن را خیلی دوست داشتنــد، به او دایی می گفتند به ساندویچــی او هم ساندویچ دایی . بعدها کــه پسر مالک قبلی برای مدتــی مدیریت اینجــا را به عهــده گرفت ، باعث شــد نام ساندویچــی بین مردم بــــه پسر دایی تغییر پیدا کند .
از آقــای ژرژیک هاکوپیــان یا همان پسر دایی پرسیدیم بعد از 40 ســال فعالیت چرا الان یک سال اسـت که اینجا به ایــن شکل باور نکردنی شلوغ شده است ؟ " من اینجا را رها کرده بــودم و کاری به آن نداشتم اما از 2 سال پیـش تصمیم گرفتم خودم بیایــم بالا سر کار و پسرانم، برادر و خواهر زاده ام را هــم به اینجا آوردم تا خیالــم از بابت همه چیــز راحــت باشــد ". هاکوپیــان می گوید مردم اینجــا را به خاطــر کیفیت آن انتخاب کرده انــد امـــا می پذیــرد که یکی از اصلی تریــن جذابیتهــای آن میز گریل همبرگر است که هر کسی را به وجــد می آورد .

 


گرچه ظاهراً تمام منوی برگــر هاکوپیــان طرفدار دارد و مثلاً هات داگ 90 درصــد آندرة آن معمولاً هر جایـی سرو نمی شــود ، امــا اکثــر فروش هاکوپیــان به همبرگــر و چیز برگــر آن مربوط می شــود . همبرگری که گرچــه سطح کوچکی دارد اما ضخامــت آن را تقریباً در هیچ کجایــی غیر از عکسهای تبلیغاتــی و برگر بارهای خارج از ایران ندیده ایــم .
آقای هاکوپیــان می گوید ما خودمــان دامداری داریم و گوشت همبرگرهــا را از دامهای خودمــان تهیه می کنیم که مطمئن باشیــم گوشت تازه است و اگر دامهــای خودمــان کافی نباشــد باز هم گوشــت نمی خریــم ،  دام زنده می خریــم و خودمــان ذبح می کنیــم . او این موضوع را رمــز کیفیــت خود می دانــد .

 


هاکوپیان در مجموع جای جالبی است  که توانسته در یک خیابان فرعی و در یک محله معمولی مردم را از نقاط مختلف شهر به سمت خود بکشد. پس در برنامة غذانوردی خــود یک گوشــه نام برگر هاکوپیــان را یادداشت کنیــد و بعد از مراجعــه به آن حتماً نظرات خود را پای همیــن مطلب برای مــا بنویسیــد.

نشانی: خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان ابوذر غفاری


رستورانهای خاص و کمتر شناخته شده را به ما معرفی کنید تا در این بخش علاقمندان به غذا نوردی را با این رستورانها آشنا کنیم.


teni vahanian

1390/7/8

nemishe ba ye kalame tosifesh kard....bayaaaaad emtehanesh kard bad khodetun hagho behem midin ke chiiiiiiiiiiiiiiii?????? ALITAARINEEEEEEEEEEEEEEEE

shima khansari

1390/7/6

واقعا غذاش بی نظیره...قیمتش هم خیلی خوبه.

samiraa

1391/8/14

تارا جان ضخامت رو با ز نمی نویسند ، شما چه جوری راجع به ضخمت نظر میدی ؟!!

مانی محمودی

1391/5/14

خوب بود ولی پارگ برگر را ترجیح می دهم حرف نداره حتما برید طعم واقعی برگر را آنجا حس می کنید

حامد 36

1390/8/7

لایک به mehdibss و alfif .... رست یبف خانه کباب محشره ، رودست نداره

هدی فراهانی

1390/10/18

من چند شب پیش اونجا بودم. برگرش بد نبود ولی نونش خیلی سفت بود فکم اومد پایین.کلاً من چیز منحصر به فردی اونجا ندیدم به جز اینکه برگرش کبابی بود و از روغن استفاده نشده بود.

حامد اسلامی

1390/7/9

البته مردم تازه کشفش نکردن ولی واقعا" چیز برگر و رست بیفش عالیه چیپس و پنیرش هم حرف نداره

iran2010

1391/2/14

من امروز برای ناهار به برگر هاکوپیان واقع در در خیابان ابوذر غفاری رفتم و سفارش یک چیز برگر به قیمت 5500 تومان و یک نوشابه به قیمت 700 تومان دادم. چیزبرگر را پس از 20 دقیقه آماده کردند و شماره من را خواندند تا غذا را تحویل بگیرم، چیز برگر بسیار کوچک بود و شامل یک تکه کوچک گوشت چرخ کرده میشد به همراه مخلفاتش. به نظرم بسیار معمولی بود. به همراه دو سس کچاب و مایونز بسته بندی شده کوچک.

omid rezaei

1394/1/27

چند سال پیش خوب بود ولی الان دیگه خوب نیست ولی یه برگر ذغالی نرسیده به پل ستارخان کنار نمایندگی هیوندا هستش به اسم واد و وابل که واقعا برگراش عالیه ارزش امتحان کردن رو داره

mahmoud sahranavard

1392/5/16

فوق العادس!! موسیو هاکوپیان یکی از دوس داشتنی ترین و محترم ترین مدیرای رستوراناس.

tara sn

1391/7/27

این همه تعریف واسم جالبه نمیگم بد بود ولی عالی و بی نظیر هم نیست معمولیه یه تیکه گوشت کوچیک با زخامت زیاد داخل یک نون بزرگ خیلی هم خوب نبود

1390/7/6

وای فیدیلیو باورم نمیشه!!!!من هفته پیش اینجا بودم،چیزبرگراش حرف نداره و نسبت به غذایی که تحویل میگیری و کیفیتش قیمت خیلی خوبی هم داره.

حسین نجم

1390/7/6

چرا پس جزو رستوران ها ثبتش نکردید که بتونیم به لیست رستوران های مورد علاقه اضافه کنیم

سامر والی‌نژاد

1392/7/8

به نظرم که هم قیمتها بالاست دیگه وقتی این همه پول میگیرن چیز بد بدن دست مردم که دیگه هیچی همبرگرش خوب بود ولی گرون و کوچیک چیپس و پنیر مخصوصش هم اونقد تعریف کردن گفتیم چی هست حالا، خوب بود ولی خیلی گرون فکر کنم بیشتر به خاطر پولی که میدن تعریف میکنن که بگن پولمون به فنا نرفته باشه.

Mojdeh

1390/7/25

من خانه اینو هنوز امتحان نکردم ولی خانه کباب حرف نداره ...

mana farjam

1390/8/24

نوشته ام رو تصحیح میکنم من منظورم رستوران خانواده بود که انتهای همون خیابان ابوذر غفاری قرار داشت

mehdibss

1390/7/10

دستتون درد نکنه من هم رفتم همبرگرش فوق العاده هستش. اما در مورد رست بیف فقط میتونم بگم خوب بود و به نسبت حجم و کیفیت گران (6000 تومان) پیشنهاد میکنم دوستان عزیز به ساندویچی خانه کباب هم در خیابان پالیزی شهید قندی) یک سری بزنند و رست بیف اونجا رو که با پیاز و جعفری سرو میشه امتحان کنند (4800 تومان)

رضا کریمی

1394/9/15

پنیرش خیلی شوره و بهتره چیز برگراشو نخورید و همبرگر بدون پنیر بخورید کیفیت برگر ها در حد متوسط رو به بالا هستش و بیشتر دلیل معروف شدنش برای کیفیتش نیست بلکه برای سرو ساندویچ ویژه اقلیت ها هستش که گوشت گرازه

حامد 36

1390/8/7

برگرهای هاکوپیان خوشمزه است ، تنها ایرادش اینه که از سس‌های آماده و معمولی استفاده میکنه

karen karen

1392/8/29

فقط اونهایی که تو آمریکا برگر خورده باشن میتونن بگن هم سطح اونهاست.مسلما تو ایران بی نظیره

elaheh bashokoh

1390/9/3

دیشب همبرگرشو تست کردم خیلی خوب بود،حس میکنی که داری غذای خونگی میخوری.

محمد

1390/9/5

pitza davood khiaban e nofeloshato kooche lolagar kheili khube hatman sar bezanid

mana 20

1391/6/19

خیلی خوبه امتحان کنید بهرام

Elin vahanian

1390/7/8

man hamishe az unja ghazaharo mikharam vaghan alllllllllllie gheymatasham fogholade khube harf nadare

nunu a

1391/1/16

واقعا برای کسانی که میخوان غدای سرپایی بخورن و لذت ببرن یکی از بهترین پیشنهادهاست... البته با این نظر موافقم قیمتهای برای این سبک رستوران بالاست

mana farjam

1390/8/12

یادش بخیر اون زمان که بچه بودم و من میرفتم ساندویچش خیلی که گرون بود میشد 150تومان البته اینی که میگم دقیقا مربوط به 25سال پیشه(چقدر زود بزرگ شدم)

highspeed

1390/9/13

بعد از خوندن این مطلب بلا فاصله رفتم. ساعت 11 شب همچنان شلوغ بود. چیزبگر و چیپس-پنیر-با کالباس سفارش دادم. چیز برگر اش خوب بود . چیپس و پنیر اش رو بیشتر دوست داشم یه اندازه یه پیتزا متوسط ه و پر از پنیر و سس کالباس ها هم بصورت یک تکه (خورد نشده). تنها ایراد به نظرم قیمت هاشون ه که بالاس (چیزبرگر ساده 5هزار چیپس و پنیر 6هزار)

جلال حسین زاده

1390/7/8

باحال بود.تشکلروم

کاوه بخرد

1392/10/10

واقعا بی نظیره چیزبرگرش,فقط تنها نقطه ضعفش اینه که پیاز حلقه شده نمیزاره !!! در مقایسه با جاهای دیگه هم واقعا قیمتش خوبه,مثلا برگر پارک که اصلا این کیفیت رو نداره و گوشتش خیلی کمتره و پنیر پیتزا هم میزنه بجای گودا و گوشتش هم مزه کباب کوبیده میده همین قیمت هست .

siamak zandi

1390/8/8

غذاش فوق العادس ، برخورد کارکنانش هم عالیه

amir mohsen

1391/7/8

غذاش عالیه در حد لذت خوردن یک برگر واقعی در ضمن من در اوج شلوغی شب جمعه فقط 17 دقیقه ایستادم

alireza firooz

1390/7/13

یه سری خانه کباب هم بزنید

امیرپاشا معتمد

1390/7/7

من امشب با خانواده رفتیم برگر هاکوپیان باید بگم عالی ترین همبرگری بود که تا حالا تو عمرم خورده بودم، من چیز برگر دوبل خوردم که خیلی عالی بود.

farnaz nazari

1391/4/17

بی نظیره

servo hyd

1390/9/1

تو متن نوشته بود گوشتشونو خودشون تهیه و ذبح میکنن؛سوالم اینهکه به شیوه اسلامی ذبح میکنن یعنی غذاهاش حلاله یا نه؟

محمدعلی ساربانها

1391/1/4

من و دوستام از مشتریای پرو پا قرصش شدیم... الان چند ماهه معنیه هوس همبرگر و چیزبرگر شده ... "بریم هاکوپ" ;-)

رستوران ایتالیایی مدیچی تکه‌ای از فلورانس