;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

رستوران شاندرمن

 

 

بعد از حدود 6 سال فعالیت در حوزه صنعت رستوران داری، فیدیلیو با پشتوانه شناخت دقیق از بازار رستوران ها، ارتباط تنگا تنگ با مشتریان و تعامل با مدیران رستوران ها و با تشکیل نیمی از قویترین و متخصصین غذا و سرویس، طرحی با عنوان "تعالی رستوران"  برای رستوران های تهران آماده کرده و به اجرا در آورده است. 

 

طرح "تعالی رستوران" برای رستوران هایی در حال فعالیت طراحی گردیده که تصمیم دارند یک تحول و رشد چشم گیری در وضعیت کسب و کار خود داشته باشند می باشند و یا بنا به دلایلی مثل مشکلات سرویس، کاستی هایی در کیفیت و ارائه غذا و یا مشکلاتی در بازاریابی یا ارتباط با مشتریان، در جذب مشتری موفق نبوده اند.

 

در "تعالی رستوران" تیم کارشناسی فیدیلیو وارد رستوران ها می شود و بعد از مطالعه و بررسی وضعیت موجود، مشکلات و نواقص رستوران را شناسایی میکنندو با توجه به بودجه مورد نظر مدیریت رستوران طرح هایی برای اصلاح وضعیت ارائه مینماید.

در مرحله بعد فیدیلیو مسئولیت پیاده سازی و نظارت بر اجرای طرح را به عهده خواهد گرفت تا رستوران با تغییر و تحول صورت گرفته تصویری جدید را برای مشتریان آماده سازد و در پایان پروژه جشنی برای معرفی مجدد رستوران با حضورمشتریان رستوران برگزار خواهد شد تا مردم با ویژگیهای جدید رستوران بیشتر آشنا شوند.

گزارش تصویری پروژه های "تعالی رستوران" از این پس در قالب گزارشهای چند قسمتی در سایت فیدیلیو قرار می گیرد تا شما مخاطبان فیدیلیو نیز آشنایی بیشتری با اتفاقهای پشت یک رستوران و فراآیندهای راه اندازی یا بازسازی یک رستوران پیدا کنید. اولین پروژه این طرح مرتبط است با رستوران قدیمی شاندرمن.

معرفی پروژه

رستوران شاندرمن در سال 1350 در یکی از نقاط اصلی شهر تهران یعنی میدان ولیعصر ابتدای بلوار کشاورز (بلوار الیزه آن زمان) با نام کافه رستوران لیبرت افتتاح گردید که حدود 10 سال بعد به شاندرمن تغییر نام داد. شاندرمن در واقع در محدوده ای قرار داشته است که سال های دور بورس بهترین رستورانهای تهران بوده است.

 شروع کار

مالک جدید رستوران شاندرمن آقای قنبری تمایل دارد این رستوران قدیمی و فرسوده را بازسازی نموده و سرویس و غذای رستوران را به شکل جدی و اساسی اصلاح نماید.

 

 

  

مرحله اول کار با طراحی مفهوم (concept) رستوران آغاز گردید و در این مرحله با بررسی و تحلیل وضعیت بازار، شرایط رقبای منطقه ای و موفقیت رستوران کانسپت، رستوران شاندرمن به شکل رستوران ایرانی مدرن طراحی گردید و مولفه های ظاهری رستوران تعریف شد تا گروه معماری و طراحی، طرح اولیه رستوران را آماده نمایند. طرح اولیه به دلیل عدم تناسب آمبیانس و کانسپت رستوران دچار تغییراتی شد تا هم اصلاحاتی در نورپردازی و دکوراسیون صورت گیرد و هم نمادهایی از کانسپت ایرانی رستوران در آن دیده شود تا در عین حال مدرن بودن رستوران نیز حفظ گردد.

با نهایی شدن طرح داخلی رستوران گروه های اجرایی عملیات، بازسازی رستوران را شروع نموده تا در کمترین زمان ممکن دکور جدید رستوران پیاده سازی شود.

 

در حال حاضر عملیات اجرایی رستوران شاندرمن با سرعت بسیار زیاد در حال اجرا می باشد تا در زمان تعیین شده رستوران آماده بازگشایی شود.

  

  

در گزارش بعد توضیحاتی در مورد منوی جدید رستوران، تغییرات آشپزخانه و پیشرفت عملیات معماری رستوران برای شما آماده خواهیم کرد.