در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

آلاله پویان

1396/9/22 | ساعت 11:57

گزارش رستوران #بارزیل: یکی از کافه-رستوران‌هایی که برای تماشای فوتبال طرفدار زیادی دارد و طبقه دوم آن، هنگام بازی‌ها شلوغ خواهد بود. برخورد پرسنل رستوران مودب و صمیمانه ست. سفارش ما سالاد سزار با مرغ گریل شده، تی‌بون استیک (مدیوم) و برگر بارزیل بود. سس سالاد سزار خوش طعم بود. طعم برگر عالی بود و به‌نظر من می‌تواند در شمار بهترین برگرهای تهران قرار گیرد. سیب‌زمینی همراه با برگر هم خوب سرخ شده بود. استیک خوش طعم بود؛ اما می‌توانست کم‌نمک‌تر هم باشد و هم‌چنان طعم مطلوب را داشته باشد. نوشیدنی‌های ما موهیتو و پیناکولادا بود که پیشنهاد می‌کنم پیناکولادا را حتما امتحان کنید.

آلاله پویان

1396/9/21 | ساعت 8:18

گزارش کافه #لیوینگ_روم: محیط و چیدمان کافه خیلی خوب است و حس آرامش را منتقل می‌کند. مشکلی که در انتخاب محل نشستن به‌وجود می‌آید این است که میزهای کاناپه‌ها خیلی کوتاه و میزهای دیگر خیلی بلند هستند و در هردو حالت خیلی راحت نخواهید بود. فضای کافه برای برگزار مراسم تولد خیلی مناسب است و پرسنل کافه نهایت همکاری را می‌کنند. انتخاب ما سالاد لیوینگ روم و پاستا آلفردو بود. از طعم و میزان پخت مواد راضی بودیم. البته حجم پاستا نسبتا کم بود.

mori salimi

1396/9/20 | ساعت 22:8

اقا این نوشیدنیا بمبه ..💪حتما بخوریدش...بعد از غذا هم چای ماسالارو تست کنید ک خیلی میچسبه..دیزاینه غذاها انقد عالیو خفنه ک من ک دلم نمیومد بهش دست بزنم مخصوصا استیکی ک ما خوردیم رو یه صفحه چدنی اوردنش ک تا اخر خوردنش هنوز داغ بودو جیلیز ویلیز میکرد😂
نیما رستمی 1396/9/21
حتي اگه غذا ها هم عالي باشه اين تبليغ شما خيلي زشت و بد و چندش آميز بود چون من اونجا رفتم و واقعا مزخرفه حالا بماند كه شما پروفايلتون به تاريخ ٢٠ بوده و همون روز اومدين تعريف كردين

آلاله پویان

1396/9/19 | ساعت 15:22

گزارش #بابیلون_بیسترو: کافه‌ای با دکوراسیون جالب و هیجان‌انگیز در قلب ساختمان‌های آ.اس.پ. برخورد پرسنل مودبانه و نه خیلی گرم. سفارش ما چای سیاه با کیک کارامل و گلابی، موچینو و شیک پینات بری بود. طعم کیک جدید و موردپسند ما بود. نوشیدنی‌ها هم خوش طعم بودند. نکته منفی کافه، انتخاب نامناسب آهنگ برای فضای این کافه و صدای بلند آن بود.

آلاله پویان

1396/9/19 | ساعت 15:12

گزارش #دگریل: با وجود دوطبقه بودن رستوران، فضای کمی دارد و با توجه به اینکه ما در تعطیلات به اینجا مراجعه کردیم، 30-45 دقیقه منتظر خالی شدن میز ماندیم. برخورد پرسنل مودبانه و صمیمی‌ست. ما برای پیش‌غذا سیب زمینی باربکیو سفارش دادیم که حجم و طعم آن مناسب بود. انتخاب ما برای غذا هم برگر امریکن استایل اسموکی با تاپینگ سس باربکیو، پنیر گودا و قارچ سوخاری بود. طعم گوشت آن خیلی خوب بود؛ اما حجم برگر کوچک بود و با توجه به قیمت آن منصفانه نبود. نوشیدنی لایم لمون هم معمولی بود.

محمد رضا رحيمي

1396/9/19 | ساعت 14:0

محيط عالي غذا ها عالي بود كادر مجرب تجربه خيلي خوبي بود يه مقدار ماهي هايي كه سفارش داده بوديم بدون مزه بودمزه خيلي خاصي نداشت جا داشت بهتر باشه

آلاله پویان

1396/9/18 | ساعت 10:44

گزارش #روبوشف: برخورد پرسنل خوب. ما مدتی صبر کردیم تا میز خالی شود. یکی از مزیت‌ها، بخش "پیتزاتو بساز" منو هست، که می‌توانید پیتزای مورد علاقه خود را سفارش دهید. حجم سیب زمینی و طعم پیتزا سیر و استیک خوب بود؛ اما با وجود افزایش قیمت منو، حجم مواد پیتزا نسبت به قبل کم شده است.

آلاله پویان

1396/9/18 | ساعت 10:13

گزارش کافه #دنگ: طبقه دوم کافه بیشتر برای کسانی‌که می‌خواهند از قلیون استفاده کنند یا برای رزرو مراسم تولد استفاده می‌شود. بنابراین اگر بوی قلیون اذیتتان می‌کند، پیشنهاد می‌کنم این کافه را انتخاب نکنید. برخورد پرسنل خوب و سرویس دهی مناسب است. انتخاب ما برای پیش‌غذا، سوپ جو و شیر بود که از آن راضی بودیم. غذای اصلی بشقاب گوشت گریل و سالاد ایتالیایی سفارش دادیم؛ که از هردو راضی بودیم. سس دست‌ساز سالاد هم طعم خیلی خوبی داشت.

آلاله پویان

1396/9/18 | ساعت 9:11

گزارش کافه #وصال: کافه شامل دو طبقه می‌شود؛ که در طبقه پایین LCD بزرگی برای تماشای فوتبال قرار دارد. برخورد پرسنل صمیمانه و مودبانه، اما سرویس‌دهی اندکی کند است. سفارش ما کاپوچینو با کیک شکلاتی، مینی اسلایدرز و سالاد چیکن سزار بود. کیک شکلاتی تازه و خوش طعم بود. حجم سالاد سزار برای 2 نفر مناسب بود و سس خوش طعمی داشت. مینی اسلایدرز شامل امریکن برگر، اسموکی برگر و چیکن برگر بود؛ که همگی هم خوب مزه‌دار و هم خوب پخته شده بودند. طعم چیکن برگر هم واقعا عالی بود.

S MK

1396/9/16 | ساعت 18:27

پیتزا کلزون ظاهر قشنگ داشت. حجمش هم خوب بود. ترکیب بیکن با گوشت چرخ کرده خیلی خوب نبود. البته به صورت جدا طعم بیکن و پنیرش عالی بود ولی طعم گوشت چرخ کرده خوب نبود و سویا هم به مقدار زیاد با گوشتش قاطی شده بود. فلفل رنگی هم داخل پیتزا استفاده شده بود. خمیرش ترد و خوشمزه بود

جنگل‌ها سرمایه‌های ملی ما