جشنواره غذانوردهای فیدیلیو

Best food, Good Restaurants

اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره غذانوردهای فیدیلیو

درباره جشنواره غذانوردهای فیدیلیو

یه رویداد باحال برای خوش خوراکها :)

سلام غذانورد جان (:

فیدیلیو، بزرگترین بانک اطلاعات رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها، قراره که به مدت یک ماه، یک جشنواره هیجان انگیز برگزار کنه که به طور کلی طی 4 هفته انجام میشه! یه جشنواره باحال که شرکت کردن درش خیلی راحته و آخر هر هفته هم بدون قرعه کشی به 2 غذانورد برتر، که بیشترین امتیاز رو در هر هفته به دست آوردن، یه میز 2 نفره تو یکی از بهترین رستوران‌های تهران هدیه داده میشه. البته ما حواسمون به کسایی که توی اون هفته جز 2 نفر برتر نبودن هم هست ;) آخر هر هفته علاوه بر مشخص شدن 2 غذانورد برتر، بین باقی کاربرا یک قرعه کشی انجام میشه، و 3 نفر دیگه هم شانس برنده شدن یه میز 2 نفره رو دارن! تازه تو این قرعه کشی، 2 نفر هم این شانسو دارن که اشتراک یک ساله فیدیلیو کلاب رو برنده بشن و در نهایت 2 نفر دیگه هم می تونن 50،000 تومان بن خرید از سرویس صبحانه دلیون رو نصیب خودشون کنن.


قضیه به همینجا ختم نمیشه و این تازه اولشه :)

آخر ماه، همزمان با اختتامیه جشنواره، بین نفرات اول تا سوم هر هفته (که جمعاً 12 نفر هستن)، دوباره یک قرعه کشی انجام میشه، البته جایزه این قرعه کشی با جایزه‌های قبلی فرق داره! یعنی غذانورد خوش شانس ما، میتونه از طرف شرکت هماهنگ، برنده یه اسمارت واچ سامسونگ مدل GEAR S2 اسپورت باشه، تازه به 11 نفر باقی مونده هم، به رسم یادبود یه اکسسوری هدیه داده میشه، که این رو هم شرکت هماهنگ زحمتش رو میکشه.


و اما میرسیم سر اصل مطلب، یعنی نحوه برگزاری جشنواره:

همینطور که اشاره کردیم شرکت تو این جشنواره خیلی راحته، کاری که باید انجام بدید اینه: هر غذانورد باید تجربه‌های خودش از رستوران‌هایی که تو فیدیلیو ثبت هستن رو در قسمت نظرات و فیدی + ، به اشتراک بذاره، نحوه کار هم به این صورته که به ازای ثبت هر نظر، یک امتیازی به کاربر اختصاص داده میشه، و در نهایت هر کاربری که بیشترین امتیاز رو داشته باشه، به عنوان غذانورد برتر انتخاب میشه. در ضمن جدول امتیازدهی به قرار زیر هست:

نوع امتیاز

رستوران های عادی

رستوران های هفته

حامیان جشنواره

پست فیدی پلاس با عکس و تگ رستوران یا کافه

8 امتیاز

16 امتیاز

24 امتیاز

ریویو کامل با عکس رستوران یا کافه

20 امتیاز

40 امتیاز

60 امتیاز

 

لازمه بدونید که هر هفته 10 رستوران به عنوان رستوران هفته مشخص میشن، که امتیاز ثبت ریویو در این رستوران‌ها، با ضریب 2 محاسبه میشه. همین موضوع برای رستوران‌هایی هم که به عنوان حامی در جشنواره حضور دارن صادقه، با این تفاوت که برای این رستوران‌ها، امتیاز ثبت ریویو، با ضریب 3 حساب میشه.


اسمارت واچ سامسونگ مدل GEAR S2 اسپورت، جایزه نفر اول جشنواره غذانورد توسط

قوانین جشنواره

یه غذانورد حرفه ای، این چیزها رو باید بدونه ;)

حالا که شما تصمیم گرفتید یه غذانورد حرفه‌ای باشید، باید بدونید که شرایط جشنواره و ارائه امتیازها به صورت زیر هست:

  • با حفظ احترام کاربران جدید، تنها کاربرانی می‌تونن در این جشنواره شرکت کنن، که تاریخ عضویتشون تو فیدیلیو قبل از 30 شهریور 1394 باشه.
  • کاربرای قدیمی عزیز فیدیلیو هم حتماً باید پروفایلشون (شامل عکس، اطلاعات کاربری و...) تکمیل باشه.
  • یکی دیگه از شرایط شرکت تو این جشنواره اینه که هر کاربر باید حداقل 5 رستوران، و 10 نفر از کاربران فیدیلیو رو دنبال (follow) کرده باشه.
  • امکان برنده شدن غذانوردهای گرامی در 2 هفته متوالی وجود نداره.
  • لازمه بدونید که تمامی ریویوها بعد از بررسی توسط ناظرین فیدیلیو تایید می‌شن و بعد از تایید شدن امتیاز به شما تعلق می‌گیره. پس حتماً تو نگارش ریویوها نهایت دقت رو داشته باشید، یعنی از کلمات و جملات منفی، تند و توهین آمیز استفاده نکنید.
  • همچنین تمامی ریویوها باید تماماً توسط خود شما نوشته شده باشه. یعنی عکس ها و متن ها نباید کپی باشه.
  • در ضمن سقف امتیاز هر غذانورد در هر روز، 250 هست.
حتماً یادتون باشه که:

فقط ریویوها و پست‌های فیدی پلاسی امتیاز بهشون تعلق می‌گیره که کامل، با عکس و تگ رستوران ثبت شده باشن و عکس‌ها باید توسط صاحب نظر گرفته شده باشه.


نحوه دنبال کردن کاربران:

نحوه دنبال کردن رستوران:

حامیان جشنواره

دوستان ما که ما را حمایت می کنند.

رستورانهای هفته

این هفته این رستورنها رو از دست ندید!

غذانوردهای برتر این هفته

اینها ثابت کردن که خیلی خفنن، تا دیر نشده شما هم به این لیست اضافه بشید.

سایر پیشنهادهای شگفت انگیز

ما همیشه به دنبال معرفی پیشنهادهای هیجان انگیز هستیم.