بیت بیسترو

ایتالیایی

کافه

خيابان مطهري،خيابان لارستان،نبش كوچه پور فلاح

7-21

7.9

بیت بیسترو
بیت بیسترو
بیت بیسترو

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

وقتی وارد کافه ی بیت بیسترو بلافاصه متوجه می شوید که اینجا فقط یک کافه ی معمولی نیست. طراحی ها روی شیشه ها طرح های روی دیوارها و کتابخانه ای که از شماره ی صفر تا آخر نشنال جئوگرافی ، ماهنامه ی همشهری داستان و انواع کتاب ها همه گویای این است که  بیت بیسترو هدفی دارد. وقتی از مدیریت این بیسترو سوال کردیم  جواب دادند که  بیت بیسترو اساسا بر اساس هدف هایی اجتماعی پدید آمده است. آن ها بیش از هر چیز دغدغه ی آن را دارند که بیت بیسترو مکانی باشد برای گفتگوی افراد جامعه با یکدیگر، ایجاد کمپین های اجتماعی و فرهنگی و …. .

بیت بیسترو بیت بیسترو بیت بیسترو بیت بیسترو بیت بیسترو بیت بیسترو

نگین مظهری

1398/8/18

4.5

سفارش ما چای دمی نعناع و برگر فیله مرغ کبابی بود. برای نوشیدنی هم چون در فیدیلیو چک این انجام دادم، یک نوشیدنی بسیار خوشمزه هم برامون آوردند. چای دمی نعناع در قوری ای که زیر آن با شمع گرم نگه داشته میشد، سرو شد به همراه نبات و یک کوکی، که در هوای سرد بسیار چسبید. برگر فیله مرغ کبابی هم خوشمزه بود و پخت هم خوب و به اندازه انجام شده بود.(اصلا فیله خشک نشده بود). در کنار آن هم سیب زمینی و کاهو و سس هم بود که یک ترکیب عالی ای شده بود. نکته ی جالب این بود که در منوی آن برای سفارشات برگر و ساندویچ و تست ها مقدار ۱ نفره و ۲ نفره هم ذکر شده بود. برخورد پرسنل بسیار خوب و گرم بود.

saeid golezari

1398/7/3

5.0

مکانی دنج بود و جو کملا دوستانه.برخورد پرسونل عالی بود و کیفیت غذا و قیمت غذا کاملا مناسب بود.

parastoo kh

1398/7/3

5.0

پرسنل خوش برخوردی داره، برگرش خوشمزه بود، شیشه هاش رو با سلیقه طراحی کرده بود که من به شخصه خیلی خوشم اومد، نیمرو با بیکن پنیرشم خیلی دوس داشتم. در مجموع من خوشم اومد و اگه بازم گذرم بیوفته میرم اونجا.

مجید خطیبی

1398/7/3

5.0

دکوراسیون جذاب و عجیبی داره ، سالادهای تو ظرف شیشه ایش هم باحاله ، نوشیدنی های خوش طعمی داره ، منوی صبحانش هم تو هر زمانی بخوای قابل استفادست ( مثل املت ) ، پرسنل خوش برخوردی داره و یه کم هم معطلی البته داره

مازیار شکوهی

1398/6/16

5.0

یکی از جالب ترین، جذاب ترین و خوش برخوردترین کافه هایی که رفتم. موسیقی دلچسب و ریلکس بود. در مورد غذا هم هر چیزی سفارش بدی هر ساعتی بخواهی برات سرو میکنن، یعنی املتاشون برای صبح نیست که این خیلی برام جالب بود.

ندا برخورداری

1397/6/11

3.5

سیب زمینی ها محشر بود حیف که گوشت برگرها بوی ضحم میداد. سالاد سزار هم خیلی جالب نبود. نوشیدنی چک ای هم اسموتی صورتی بود که بد نبود.

parin kia

1397/5/13

4.75

برگر بيسترو عالي بود، يه نوشيدني صورتي داشتن كه خيلي خوب بود😍 . چيزكيك طعم خونگي مامان پز ميداد و يه سري ترايفل خيلي خوشمزه هم داشتن. كلا همه چيز خوب بود اميدوارم كيفيت رو حفظ كنن

taraneh khodai

1397/5/11

5.0

یکی از خوشمزه ترین برگر ها رو دارند .... عالی

حامد زراعتی

1397/5/8

0.0

من هنوز نتونستم تست کنم فقط اینو نوشتم که شاید صاحبش بخونه و امثال این کافه وقتی اصلا ساعت ۱۰ صبح باز میکنید منوی صبحانه فایده ای نداره صبحانه برای روزهای تعطیل ۱۰ خوبه ولی روزهای اداری باید ۷ یا ۸ صبح باز باشه البته این نظر منه

موارد مشابه

کلبه

فست فود
متوسط
منتخب

خیابان مطهری، خیابان لارس...

شبهای لارستان

ایرانی
متوسط
منتخب

ابتدای خیابان مطهری ،خیاب...

باوان

کافه
متوسط
منتخب

خیابان مطهری، خیابان لارس...

طلایی

ساندویچی
متوسط
منتخب

میرزا ی شیرازی .نبش کوچه ...

Fidilio © 2009 - 2023

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است