در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
یاسمن غنی yg4965 از 1391/12/1 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
30
امتیاز
کاربر قدیمی
3
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده
مرشد (تجریش)
| 1395/5/11

من دوبار رفتم و متأسفانه بعد از اون شعبه تجریش بسته شد.بی صبرانه منتظرم دوباره باز بشه یا شعبه نیاوران راه بیفته و بازدوباره برم. و امیدوارم مدیر رستوران به جایگاهی که پیدا کرده واقف باشه و قیمتها رو نجومی بالا نبرن و کیفیت ها افت نکنه! کباب برگ و کوبیده و ظروف سرو اونها عالی بود. شربت و ماستش رو ما خیلی دوست داشتیم. برخورد مدیر و کارکنان خوب و دوستانه س.همشون خنده رو هستن. و کلا جو رستوران مثبته.موفق باشند.

ما سه نفری رفتیم.برای سفارش گرفتن از نفر سوم که غذای دریایی میخواستن خانومی که سفارش میگرفتن پیشنهاد بشقاب ویژ(یا یه همچی اسمی) دادن که همراه ما نهایتا تصمیم گرفتن غذای دیگه ای میل کنن اما وقتی غذا رو آوردم در نهایت تعجب دیدیم همون غذای پیشنهادی خودشون رو آوردن!! که اصلا خوشآیند ما نبود. غذای من هم کباب بود که اصلا خوب نبود اصللللن! نمیدونم چرا اما به نظر میومد گوشتش با کیوی نرم شده و خلاصه طعم خوبی نداشت. فضای رستوران و پرسنل و سرویس در کل خوب بود. غذای نفر سوم الته که میکس کباب بود ظاهرا خوب بود و ایشون راضی بودن. اما جایی نیست که من دوباره بخوام امتحانش کنم و به کسی توصیه کنم!

پسران کریم
| 1395/4/22

کیفیت غذاها و سرعت سرویس دهی عالیه! اگه باز بخوام برم مشهد قطعا یکی از دلایلش رفتن دوباره به این رستورانه. حتما امتحان کنید.

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

روانشناسی منو و دانشی که در پس طراحی آن قرار دارد