در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
تارا اعتماد taraet از 1395/3/15 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
185
امتیاز
کاربر پایه
4
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده

برای صبحانه با رزرو قبلی رفتیم و املت مخصوص، صبحانه انگلیسی و آمریکایی سفارش دادیم با یک قوری ۵ نفره قهوه فرانسه که روی هم شد ۱۶۰ تومان. هر سه صبحانه از هر نظر (کیفیت، دیزاین، کمیت، مواد به کار رفته) عالی بود و من از همه بیشتر املت مخصوص را دوست داشتم. سرویس، دکوراسیون، برخورد پرسنل و منظره همگی عالی بودند و با توجه به تمام نکات مثبتی که گفتم از نظر من قیمتش هم قابل انتظار و مناسب بود. پیشنهاد می کنم اگر مثل ما اهل شراکتی خوردن هستید یا انگلیسی یا آمریکایی، یک کدام را سفارش دهید چون شبیه هم هستند و انتخاب دیگر را به یکی دیگر از موارد منو اختصاص دهید. رفتنش را حتما توصیه می کنم.

برای شام ۴شنبه تا جمعه موسیقی زنده کردی دارند و سایر اوقات پیانو. سه نفر بودیم و سفارش شامل: پیش غذای کردی: کوبه زاخویی و که لانه و غذای کردی: ده نده، بریانی پلاو و خورشت خلال با دو عدد ماست و خیار و یک پارچ دوغ، سه عدد چای و یک کیک شکلاتی بود که همه شد ۲۴۰ تومان و تا فردا شب هم نتونستیم چیزی بخوریم! نکات عالی: برخورد بسیار صمیمانه و مناسب پرسنل، کیفیت و کمیت غذا، مزه غذا، سرویس دهی و موسیقی کردی؛ نکات خوب: دکوراسیون محیط و غذاها. راستش نکته منفی خاصی به نظرم نمی رسد. تولد پدرم بود و وقتی خواستیم کبریت برامون بیارن تا شمعی که آورده بودیم را روشن کنیم خودشان کیک را با شمع و نوشتار تولدت مبارک برامون آوردند. بسیار تجربه خوبی بود. حتما باز هم می روم و رفتنشو به همه پیشنهاد می کنم.

خونه
| 1395/5/15

برای نهار رفتیم و ماست مخصوص، ته دیگ قیمه، هویج پلو و باقلا پلو با ماهیچه سفارش دادیم: ۱۳۵ت. از قبل جا رزرو کرده بودیم و با وجودی که زودتر هم رسیده بودیم ولی جای خیلی بدی بهمون دادند و در جواب اعتراض گفتند ما اسم که رو جا نمی گذاریم! نکات رستوران را تفکیک نمی کنم چون همه چیزش از نظر من بد بود: از برخورد مسئول رزرو تا منوی شفاهی (!) تا پلوی شفته نیمدونه تا دکوراسیون داخلی که کوچکترین وقت و هزینه ای صرف آن نشده بود. اصلا به قیمتش نمی ارزید.

برای نهار ته چین بادنجان و ته چین کباب دیگی سفارش دادیم بیارن منزل (۶۶ تومان) که اولی عالی و دومی بسیار خوب بود. نکات عالی: کیفیت، نمای ظاهری، مزه، بسته بندی، میزان غذا؛ نکات بسیار خوب: ماست و سس و ترشی ... که کنار غذا ارسال شده بود؛ نکات ضعیف: دیر رسیدن غذا: ساعت ۱۲ و نیم سفارش دادیم، یک ربع به ۲ رسید، در حالی که جایی که بودیم توی محدوده رستوران بود. ولی مجموعا می ارزید. قسمت دکوراسیون و محیط را بر اساس نمای غذا امتیاز دادم چون به محل مراجعه نداشتم.

فروردین ماه برای صبحانه رفته بودیم. نکات عالی: نمای ۳۶۰ درجه از تهران؛ نکات خوب: برخورد پرسنل؛ نکات ضعیف: کیفیت، مزه و تنوع غذا، صندلی های خراب و بعضا پاره، سرویس، قیمت بالا نسبت به کیفیت و ساعت سرو صبحانه. بوفه گرم که چندان گرم نبود و بوفه سرد اصلا تنوع نداشت. آب میوه که فقط یک نوع بود را باید لیوان لیوان هر بار درخواست می کردید و آن هم اگر موفق می شدید مسئول میزتان را که مسئول چندین میز دیگر بود پیدا کنید. برای چای و قهوه (که فقط به صورت نسکافه بود) وقتی می رفتید خودتان بریزید می گفتند بنشینید تا ما بیاوریم ولی هرگز چنین اتفاقی نمی افتاد. بالاترین حسنش هم که منظره بود باید از پشت شیشه های کثیف و خاک گرفته تماشا می کردید. در مجموع فقط برای دیدن منظره یک بار بد نیست بروید ولی انتظار چیز دبگری نداشته باشید.

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

۸ ماده غذایی برای تقویت دید و بینایی شما