در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
سهیل اسکندری soheileskandariasl از 1394/6/22 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
245
امتیاز
کاربر پایه
12
لایک زده
1
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده

من و خانواده پریروز این رستوران بودیم. بیرون رستوران محیط باکلاس و مدرنی داره. سرویس دهی بسیار خوب است و آدم احساس راحتی می کنه و مثل بعضی رستوران ها نیست که فکر می کنی مزاحم پرسنل شدی!!! از همان موقع ورود خاص بودن رستوران را متوجه شدم. دکوراسیون چنگی به دل نمی زد ، البته این نظر شخصی من هست اما در کل دکور نسبتا خوبی داشت. نور فضا کم بود که انگار مدتی هست فضای رستوران های کلاس بالا کم نور هست. منو متنوع و نیمه جذاب بود اما من خودم آشنایی خیلی کمی به غذا های آسیایی دارم و فقط یک بار رستوران آسیایی پارک وی سام سنتر رو رفته بودم که اونجا هم خیلی خوب بود و غذاش عالی بود. اما مانسون لانژ آسیایی تر به نظر می رسد. یک رستوران آسیایی نسبتا گران و لوکس. فیله گوساله معمولی و نرمال بود. سوشی های رستوران کیفیت بی نهایت خوبی داشت و من رو به خوردن سوشی تشویق کرد. کیفیت غذا خوب بود و غذا های دریایی و سوشی خیلی بهتر و خوشمزه تر از گوشت قرمز بودن. قیمت ها هم خوب بود و من واقعا نمی دونم فیدیلیو از چه لحاظ این رستوران را در لیست خیلی بالا آورده؟ قیمت این رستوران در مقایسه با رستوران هایی مثل دیوان، خاقان، هتل پردیس و... خیلی کمتر هست و در مقایسه با آون ها باید بره تو لیست بالا، و همچنین دارچین. در کل مانسون لانژ رو به پارک وی ترجیح می دم اما چون علاقه ای به غذا های آسیایی ندارم ترجیح می دم همو رستوران های فرانسوی و ایتالیایی قبل رو برم.

فکر نمی کنید قیمت های این رستوران کاملا و در مقایسه با لیست های دیگه، متوسط هست؟ توی پالادیوم هست هیچ دلیلی نمی شود که میانگین قیمت 30000 منو و حق سرویس خیلی پایین 9% بره تو بالا. لطفا اصلاحش کنید. البته من به این رستوران که رفتم و کباب برگ سفارش دادم خیلی خوش نیامد ولی فکر کنم در کل غذا های گوشت سفید اش بهتر باشه.

دیروز بعد از خرید در بازار تهران تصمیم گرفتیم بریم رستوران برادران کریم. محیط نیمه لوکس داشت و کلا با وجود شلوغی محیط تا حد زیادی تمیز به نظر می رسید. ما خیلی گرسنه بودیم و سریع نشستیم. یک کباب بره و یک جوجه کباب مخصوص سفارش دادیم. قیمت های منو نسبت به نام غذا ها به طور دهشتناکی پایین بود و برای خانواده های کن درآمد رستوران بی نظیر محسوب می شود. البته قیمت فقط مهم نیست و کیفیت غذا نیز مهم هست. هنگامی که بشقاب ها رو آوردن حجم مثل بیشتر رستوران های جنوب شهر زیاد بود و تزیین زیاد چنگی به دل نمی زد. مزه غذا نه خوب بود و نه بد. یعنی کباب بره بد بود و جوجه کباب یکی از بهترین های تهران البته کباب بره چرب بود و چون من چربی رو دوست نداری شاید زیاد دوست نداشتن اما برای آون دسته از افراد که براشون چربی مهم نیست یک پیشنهاد خوب هست. پرسنل هم نسبتا خوب بودند. یکی از برگ برنده های این رستوران قیمت خیلی کم و مکان خوبش هست. خلاصه من از 10 به این رستوران 7 می دم.

رافائل
| 1394/12/23

دیشب به اتفاق خانواده به این رستوران رفتیم. خب ما معمولا به این تیپ رستوران ها نمی ریم اما قیمت های بسیار خوب این رستوران من رو مجاب کرد که بریم. دکوراسیون بر خلاف آنچه فکر می کردم در سطح خوبی قرار نداشت و از همون اول میشه فهمید که با یک رستوران لوکس پیش رو نیستیم. دکوراسیون رو از 10 پنج تا شش می دم خب طبیعیه همه رستورانا که نباید لوکس باشند. البته بگم که من دیزاین کلی رستوران رو به خیلی از رستوران ها ترجیح می دم و کاملا فضایی گرم و صمیمی داره. برای پیش غذا کوکتل شاه میگو و سوپ روز که توی نان مخصوص سرو می شد سفارش دادیم. برای مین کورس، خودم لمب چاپس و همسرم قلیه میگو سفارش دادیم. من خودم دوست دانم که همه غذا های این رستوران رو آموزان کنم چرا که منو خوب و متنوع و خوشمزه بود . کوکتل شاه میگو فقط اسم قشنگی داشت و زیاد دلچسب نبود و حجم خوبی هم نداشت. سوپ روز بسیار بسیار بسیار خوشمزه بود. (یکی از بهترین سوپ های که خوردم). قلیه میگو رو تست کردم و مزه تقریبا خوب بود اما به نظر همسرم بهترین قلیه میگو بود. و شاید هم من به خاطر اینکه قبلش کوکتل میگو خورده بودم زیاد دوست نداشتم اما باید بگم که لمب چاپس عالی بود و هیچ چیزی از رستوران های خوب تهران کم نداشت. حجم غذا ها در کل خوب بود اما اگر خیلی گرسنه باشید باید با برنج یا نان سرو کنید چون سیرتون نمی کنه. پرسنل خوب بودند و با ما خیلی خوب برخورد کردند. مدیریت تازه کار و صمیمی بود اما ضعف های این رستوران کم هم نبود. در کل من دوباره برای سرو استیک به این رستوران میام چرا که می دونم با یک بار آمدن نمی تونم نظر قطعی به غذا های اینرستوران بدم. البته مثل رستوران هایی که سرآشپز عالی دارند نبود و خوشمزگی غذا ها به شانستون بود که چی سفارش بدید. من به همه دوستان فیدیلیویی پیشنهاد رفتن به این رستوران رو می کنم. و اگر بخواهم نمره کلی بدم از 100، نمره 70 رو میدم. ممنون.

رافائل
| 1394/12/21

منوی این رستوران خیلی متنوع و هیجان برانگیز هست. حتما به این رستوران خواهم رفت. به خصوص قیمت ها که فوق العاده مناسب هستند. دکوراسیونش هم به نظر خوب میاد. عااالیه

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

روانشناسی منو و دانشی که در پس طراحی آن قرار دارد