در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
sina tarighi sinatarighi از 1390/9/25 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
110
امتیاز
کاربر قدیمی
6
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده

كارمندان بسيار بي ادب و بي توجهي داره! غذاش هم من شيشليك رو امتحان كردم كه بسيار خشك بود و اصلا به قيمتش نمي ارزيد! تنها نكته مثبتش سالاد بارش بود كه خوشمزه بود و قيمتش هم كه ١٥هزار تومن بود مناسب بود. در مجموع اصلا به قيمتش نمي ارزه و پيشنهاد نميكنم، به خصوص به دليل پرسنل غير حرفه ايش..

يك رستوران بسيار شيك، با پرسنلي بسيار مودب. ديزاين غذاها بسيار عالي و قشنگتر از قالي بود. حوموص و اسكندركبابش هم عالي بود. نوشيدني هاي طبيعيش رو هم حتما امتحان كنيد انار پرتقالش محشر بود😁

دارچین
| 1395/6/30

سوپش عااالي بود و قشنگتر از قالي بود. پرسنل باادبي داره فضاي قشنگي داره فقط يه كم شلوغ و پلوغه! كبابش خوشمزه و از گوشت تازه ست. قارچ سرخ شده ش معمولي بود.

لیو
| 1395/3/11

محيط رستوران فوق العاده شيكه اما غذاش خوب نبود. برنجش سنگ بود كاملا، حجم گوشت شيشليكش كاملا كم بود، گارسون با ادب و اموزش ديده نبود اگرچه سعيشو ميكرد. در مجموع اصلا راضي نبوديم..

شاندرمن
| 1395/3/7

در مجموع خوب بود همه چيزش. به خصوص نسبت به قيمتش واقعا مي ارزه! تنها نكته منفي كه ديدم پيانيستش بود كه همراه آهنگي كه ميزد با صداي بلند آواز ميخوند كه اصلا مناسب همچين رستوراني نبود و واقعا تعجب كردم! اما بقيه چيزاش خوب بود. سالاد بارش هم خيلي خوب بود..

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

روانشناسی منو و دانشی که در پس طراحی آن قرار دارد