در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
میلاد خانی miladkhani از 1395/5/19 فیدیلیویی شده
30
امتیاز
کاربر قدیمی
72
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده
استاتیرا
| 1395/12/18

رستورانی با کیفیت و برخورد پرسنل عالی ، ما حمص و فتوش برای پیش غدا و استیک سنگی و شاورما لحم رو برای غذای اصلی سفارش دادیم که همگی به خصوص سالاد فتوش و استیک سنگی عالی بود. به نظر من تنها عیب رستوران دیزاین اونه که یک دیزاین کاملا معمولیه.و چون این موضوع برای من چندان اهمیت نداره از مشتریان استاتیرا شدم.

استاتیرا
| 1395/10/22

استاتیرا رستورانی با برخورده صمیمانه پرسنل و کیفیت عالی غذاست ما اینبار حمص ، سزار و فتوش رو به عنوان پیش غذا سفارش دادیم که همگی آنها بخصوص حمص خیلی خوش طعم بودن و برای غذای اصلی هم استیک سنگی و اظلوع و میگوی گریل سفارش دادیم استیک سنگی که عملا به عنوان برندی برای استاتیرا شناخته میشه واقعاً هم از نظر طعم و هم از نظر شو عالی بود. اظلوع هم که همون شیشلیگ خدمونه با این تفاوت که ویتر مجموعه بهمون گفت برای مزه دار کردش از عسل استفاده می کنن. اونهم خوشمزه بود و در نهایت میگوی گریل که با توجه به اینکه من علاقه ای به غذا های دریایی ندارم فقط میتونم بگم سبزیجات آپزش عالی بود ولی همراهام از میگو هم لذت بردن.برای نوشیدنی هم بلولاگون ، موهیتو و لیموناد سفارش داده بودیم که به نوشیدنیها نمره عالی نمی تونم بدم ولی در کل نوشیدنی های جذاب و خوبی بودن.و در پایان به نظر بنده بزرگترین ضعف مجموعه استاتیرا لوکیشن و دیزاین ضعیفش ، که به مدیریت مجموعه پیشنهاد میدم در این خصوص حتما چاره اندیشی کنن.

رستورانی با دکوراسیون شیک و کیقیت غذای نسبتا خوب و با سطح قیمت بالا.!!! من حمص و اسکندر کباب سفارش دادم که هر دو خوب بود.

البرز
| 1395/10/11

کیفت غذا خوب ، سرویس دهی متوسط، قیمت فوق العاده گران و غیر قابل توجیح!!!! با یک سوم این قیمت ها می توان غذایی با کیفیت حتی بهتر از غذاهای البرز رو امتحان کرد.

استاتیرا
| 1395/6/7

من جمعه شب برای دومین بار رفتم استاتیرا. همه چیز عالی بود. ما فتوش ، حمص و سزار برای پیش غذا و شیش طاووق ، استیک سنگی و شاورما لحم را برای غذای اصلی انتخاب کردیم که همه غذاها واقعا کیفیت خوبی داشت و مشخصه که از مواد اولیه درجه یک استفاده میشه. چیزی که به نظر من استاتیرا رو از مابقی رستوران ها متمایز میکنه علاوه بر کیفیت و طعم خوب غذاهاش برخورد دوستانه و صمیمانه پرسنل اونجاست. ادم اونجا احساس خوبی داره .

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

لاته هنر ترکیب شیر و قهوه