در میان ۸۰۰+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

کیوان حمیدی ghonabit از 1389/9/16 فیدیلیویی شده
260
امتیاز
کاربر پایه
7
لایک زده
4
دنبال کنندگان
1
دنبال کرده
27 / 1 / 1395

دو نکته درباره فیدیلوی دوست داشتنی: اول اینکه چرا نظرات، با تأخیر در سایت منتشر می‌شود؟ حداقل مدت این فاصله زمانی باید خیلی کمتر شود. دوم اینکه فیدیلیو فقط به رستوران ها و فست‌فود های فاخر و شیک نپردازد. مثلاً "فریاد کثیف" خیابان نیلوفر تهران یک فست‌فود اقتصادی و شاید پایین تر است که هم صاحب یک برند در فست‌فود ایران است و هم خیلیها باهاش خاطرات نوستالژی دارند. حیف است که دایرةالمعارف فیدیلیو از این موارد نیز خالی باشد.

24 / 1 / 1395

نسخه جدید سایت فیدیلیو با وجود اشکالاتی ، قشنگ و شکیل است ولی خیلی خیلی سنگین است و با تاخیر لود میشه

قطعا یکی از بهترین برگرهای تهران را دارد. منتها اولا جاش خیلی مناسب نیست. ثانیا مقدار همبرگر زیاد نیست و ممکن است سیر نشوید. البته همینکه متریال همبرگر اینجا خوبه، خودش 90درصد موضوع است که در آن حرفی نیست. از حق نگذریم قیمتهایش هم نسبتاً مناسب است.

جای مناسبی نداره راستش. ولی کیفیتش خوب بود ، قیمتش هم بد نبود، یعنی نجومی نبود. منتها حجمش هم کم بود.

البرز
| 1395/4/19

دوست عزیز fateme maleki اولش بگم بنده هم به البرز انتقاداتی دارم ولی مقایسه شما درباره اتومبیل پراید، قیاس درستی نیست. فرق جنس خوب و جنس بد در متریال به کار رفته در آنهاست. ممکنه کسی خدای نکرده با یک اتومبیل باکیفیت تصادفی بکنه که فقط پایش بشکند ولی دقیقا همان تصادف با پراید منجر به مرگ او بشود. انصافا متریال مورد استفاده در البرز با کیفیت است و معلوم است که روی آن کار شده است. حالا شما مثلا انتقاد بکنید و بگویید البرز گران است، این نظر شما متین است و قابل تأمل. ولی دیگه نمیشه کل البرز را از ریشه بزنید و تمام آنرا غیرمنطقی بخوانید. اصل همیشگی را فراموش نکنید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

البرز
| 1395/4/14

جناب استیفایی نازنین، اصلا البرز را با اس پی یو درکه مقایسه نکنید! اگرچه انتقاداتی به البرز وارد است ولی البرز به مراتب بالاتر از اس پی یو درکه است.

پسران کریم
| 1395/1/25

هر کس مشهد برود حتما باید سری به پسران کریم بزند. گردن و ماهیچه آن بی نظیر است. فقط در هر وعده، زود بروید که تمام نشود.

علاقه‌مندی‌ها

/u/ghonabit/ ;