در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
کیوان حمیدی ghonabit از 1389/9/16 فیدیلیویی شده
265
امتیاز
کاربر پایه
8
لایک زده
4
دنبال کنندگان
1
دنبال کرده
27 / 1 / 1395

دو نکته درباره فیدیلوی دوست داشتنی: اول اینکه چرا نظرات، با تأخیر در سایت منتشر می‌شود؟ حداقل مدت این فاصله زمانی باید خیلی کمتر شود. دوم اینکه فیدیلیو فقط به رستوران ها و فست‌فود های فاخر و شیک نپردازد. مثلاً "فریاد کثیف" خیابان نیلوفر تهران یک فست‌فود اقتصادی و شاید پایین تر است که هم صاحب یک برند در فست‌فود ایران است و هم خیلیها باهاش خاطرات نوستالژی دارند. حیف است که دایرةالمعارف فیدیلیو از این موارد نیز خالی باشد.

24 / 1 / 1395

نسخه جدید سایت فیدیلیو با وجود اشکالاتی ، قشنگ و شکیل است ولی خیلی خیلی سنگین است و با تاخیر لود میشه

جای شرف الاسلامی در فیدیلیو خالی بود. حدود ده سالی هست که به این رستوران می رویم. گاهی با خانواده و گاهی با دوستان. غذای خوبی دارد، خصوصاً ته چین مرغ و چلو ماهیچه. منتها نکته هایی دارد که شاید برای بعضی افراد جالب باشد و شاید برای برخی دیگر زننده باشد. مثلا فرم رستوران و مدل میز و صندلی ها بسیار قدیمی است. مثل زمانهای قدیم، ژتون های فلزی برای انواع غذاها و نوشابه و ماست و... می دهند. نکته بسیار مهم اینکه بدلیل کم بودن جا، بسیار در تنگنا خواهید بود. مثلاً دارید غذا می خورید یهو می بینید چند نفر کنارتان منتظر ایستاده اند و زل زده اند به شما که چه زمانی غذایتان تمام می شود تا آنها بنشینند جای شما! خب این مسائل اگر نبود که دیگه شرف الاسلامی، شرف الاسلامی نبود. به هر حال رستورانی به این قدمت آنهم در ورودی مسجد جامع تهران، نکات قدیمی و خاص دارد که مخصوص به خودش است. قیمتها نسبتا مناسب و کیفیت خوبی هم دارد. حداقل به یکبار رفتنش می ارزد.

قطعا یکی از بهترین برگرهای تهران را دارد. منتها اولا جاش خیلی مناسب نیست. ثانیا مقدار همبرگر زیاد نیست و ممکن است سیر نشوید. البته همینکه متریال همبرگر اینجا خوبه، خودش 90درصد موضوع است که در آن حرفی نیست. از حق نگذریم قیمتهایش هم نسبتاً مناسب است.

جای مناسبی نداره راستش. ولی کیفیتش خوب بود ، قیمتش هم بد نبود، یعنی نجومی نبود. منتها حجمش هم کم بود.

البرز
| 1395/4/19

دوست عزیز fateme maleki اولش بگم بنده هم به البرز انتقاداتی دارم ولی مقایسه شما درباره اتومبیل پراید، قیاس درستی نیست. فرق جنس خوب و جنس بد در متریال به کار رفته در آنهاست. ممکنه کسی خدای نکرده با یک اتومبیل باکیفیت تصادفی بکنه که فقط پایش بشکند ولی دقیقا همان تصادف با پراید منجر به مرگ او بشود. انصافا متریال مورد استفاده در البرز با کیفیت است و معلوم است که روی آن کار شده است. حالا شما مثلا انتقاد بکنید و بگویید البرز گران است، این نظر شما متین است و قابل تأمل. ولی دیگه نمیشه کل البرز را از ریشه بزنید و تمام آنرا غیرمنطقی بخوانید. اصل همیشگی را فراموش نکنید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

البرز
| 1395/4/14

جناب استیفایی نازنین، اصلا البرز را با اس پی یو درکه مقایسه نکنید! اگرچه انتقاداتی به البرز وارد است ولی البرز به مراتب بالاتر از اس پی یو درکه است.

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

یک سالاد گرم برای روزهای سرد