در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
مهدی استیفایی estif از 1395/2/21 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
25
امتیاز
کاربر قدیمی
4
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده
البرز
| 1395/4/22

جناب آقای حمیدی با عرض سلام و ادب . به استحضار جنابعالی می رساند مقایسه رستوران البرز با رستوران هایی چون اس پی یو درکه و شاندیز جردن از آنجایی صورت گرفته که شاخص هایی چون کیفیت خوراک . فضا. سرویس دهی. قیمت و... مد نظر بوده است ‌. اگرچه منکر کیفیت خوب غذا در رستوران البرز نمی شوم لکن قطعا این رستوران در کلیه شاخص های مطروحه درمقابل سایر رستوران های هم رده حرف خاصی برای گفتن نداشته و شاید به همین خاطر نیز مجبور است یک سیخ کباب را به نرخ ۱۲۰ هزار تومان به مشتری بفروشد تا بلکه از این طریق اسم و شهرتی پیدا کند. باتشکر

کیفیت کباب ها فوق العاده است حتی از شاندیز مشهد نیز بالاتر است. قیمت نیز به نسبت خدمات مناسب است. بهترین انتخاب . تشکر از مدیریت رستوران

اس پی یو
| 1395/2/27

بنده رستوران های زیادی در ایران رفتم. بنظرم بهترین رستوران ایران همینجا است . قیمت و کیفیت و سرویس تناسب بسیار زیادی با هم دارند و ما معمولا میهمانان خارجی خودمان را به آنجا می بریم. از مدیریت رستوران کمال تشکر را دارم.

البرز
| 1395/2/27

بنظر میرسه برخی از نظرات کاملا به جهت حمایت از منافع صاحب رستوران (احتمالا توسط کارمندان و یا خود ایشون) نوشته شده باشه ی جور در خصوص سالاد بار و کباب ها تعریف کردن ک هرکس ندونه فکر میکنه رستوران البرز غذا هاشو تو ظرف طلا سرو میکنه. به دوستان اکیدا پیشنهاد میکنم قبل از رفتن ب البرز . جاهایی مثل اس پی یو درکه یا شاندیز جردن وحتی نوید خیابون خرمشهر رو امتحان کنن بعد برن البرز و خودشون قضاوت کنن.

البرز
| 1395/2/21

قیمت ها نسبت به کیفیت و سرویس دریافتی به نوعی توهین به شعور مشتری است. به مراتب با پرداخت هزینه ای بسیار کمتر می توان در رستوران های مشابه تجربه ای ارزنده تر را داشت. یک سیخ کباب ۱۲۰ هزار تومان. واقعا به سخره گرفتن شعور مردم جوابش نخریدن است. مدیران رستوران البرز باید احساس شرم کنند که با مشتریان اینطور رفتار می کنند.

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

شمس العماره سفره‌خانه‌ای هماهنگ با سلیقه ایرانی