در میان ۸۰۰+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

arashgemini از 1393/12/13 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
65
امتیاز
کاربر قدیمی
6
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده
چیل
| 1395/9/20

رستوران به اين خوبى خيلى حيفه كه بعضى چيزهاى پيش پا افتاده رو رعايت نمی‌كنن مثلا دلستر فقط ليمويى دارن! نوشيدنى غيرگازدار هم فقط موهيتو داشتن كه اونم گفتن كم دارن و فقط ٢ تا تونستن براى ما بيارن. كلا اين بار گارسون احاطه زيادى به منو نداشت و سوال‌ها رو می‌رفت از اون پشت می‌پرسيد و جواب ما رو می‌داد، شايد هم بخاطر اين بود كه ما ظهر رفتيم و كادر شب‌شون مجرب‌تر هستن.

دارچین
| 1395/8/1

بار دوم بود كه بعد از حدود ٦-٥ ماه به اين رستوران رفتيم و همچنان همه چيز عاليست. برخورد خوب پرسنل و تنوع و كيفيت عالى غذاها. معمولا وقتى منو شامل انواع غذاهاى ايرانى و ايتاليايى و دريايى و غيره است، كيفيت آن چندان درجه يك نيست اما در دارچين كيفيت همه غذاها عاليه با تنوع زياد. انواع آبميوه طبيعى و سالاد. مشخصه كه سرآشپز با سليقه اى دارند. البته كمى ميزها به هم چسبيده هستند و نور هم ميتونه بيشتر باشه مخصوصا در انتهاى سالن كه از پنجره دوره. اما روهم رفته از رستورانهاى مورد علاقه منه كه با خيال راحت ميشه مهمون دعوت كرد.

شبستان
| 1395/7/1

در حد يه رستوران سنتى با موسيقى، خوب بود اما اگه با رستورانهاى درجه يك تهران مقايسه كنيد چندان تعريفى نداشت. اگه اهل موسيقى زنده باشيد در مجموع بهتون خوش ميگذره

چایباغ ونک
| 1395/6/12

ديگه نخواهم رفت. حيف اين فضاى عالى. مثل یک باغ متروكه ميمونه، كارگرها با لباس نامناسب گارسونى هم می‌كنند و برخورد مناسبى ندارند، كيفيت غذا خيلى معمولى: يكى از همراهان به درستى غذا رو به غذاى نذرى و هيئتى تشبیه مى‌كرد.

علاقه‌مندی‌ها

/u/arashgemini/ ;