در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
alijavadizadeh از 1393/8/16 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
168
امتیاز
کاربر پایه
14
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده
16 / 5 / 1394

طهرا پاریس یکی از 2،3 گزینه ما برای غذای فرنگی مخصوصا استیک بوده همیشه. تی بن استیک و سس سالاد سزار اون معروفترین آیتمهای رستوران هستند

منهتن گریل
| 1395/4/5

جمعه ۴تیر به منهتن رفتیم.۳نفر.بیرون نشستیم. از هوای عالی دربند استفاده کردیم. یک پیتزا چیکن گریل و ۲ همبرگر منهتن و لیموناد و موهیتو و قارچ stuffed سفارش دادیم. به علت شلوغی رستوران غذا بسیار دیر سرو شد، که از یک فست فود انتظار نمیره. بعد از نیم ساعت چهل دقیقه که غذا اومد، کیفیت بقدری عای بود، که ضعف اولیه رو پوشش داد. پیتزا یادآور سبک قدیم ایرانی و خوب. همبرگر هم خوشمزه و حجم غذا بسیار بالا. ابتدای کار هم با یک نان و کره پذیرایی شدیم.

استاتیرا
| 1395/3/3

دیشب ۳ نفر برای اولین بار رفتیم. برخورد مسئول مجموعه فوق العاده بود. در توالی آوردن سوپ و سالاد و پیش غذا و غذای اصلی بسیار حرفه ای عمل شد. قیمت غذاها بسیار مناسب بود. ایرادات کوچکی در هر غذا وجود داشت. روغن پفک میگو زیاد بود. دنده کباب خیلی بزرگ و آبدار نبود.کیفیت گوشت استیک خوب بود. ولی کلا تجربه خوبی بود.

تجربه بد! همیشه از پیتزاهای مورانو سفارش میدادیم و راضی بودیم. اینبار رفتیم تو خود رستوران،۴ نفر بودیم. یه شاتو بریان گرفتیم که کیفیت بسیار پایینی داشت.بوی نا مطبوعی میداد. پیتزا کیفیت معمولی داشت، عزیزی که اومده بود سفارش بگیره و بدون کاغذ هم اومده بود، از ۳تا غذا یک غذا رو هم فراموش کرد بیاره! که نوعی مرغ بود(اسمش رو فراموش کردم). بعد از ۱۰ دقیقه حاضر شد که اونم کیفیت معمولی داشت. آبجو بشکه ای، شربت بود تقریبا. در برهه ای که رستوران های با کیفیت دارن بشدت رقابت میکنند و میرن جلو، مورانو متاسفانه عقب افتاده. از اونجایی که میدونم مدیریت مجموعه از ایتالیا اومدن و چند سال پیش با اشتیاق کارشون رو شروع کردن، امیدوارم هرچه زودتر به راه پیشرفت و کیفیت برگردند.

پیپل
| 1394/10/26

تجربه بد! دیشب تماس گرفتم برای ساعت 20:15 رزرو کنم که با لحن نسبتا بدی گفتند:5دقیقه دیر کنی جاتون پر شده!(عضو نقره ای کلاب هستم) به همراه 3 عزیز 5 دقیقه زودتر رسیدیم. میخواستند جای ما رو به یکی از آشناهاشون بدن که در مورد فیدبک نوشتن باهاشون صحبت کردم که پشیمون شدن! با توجه به اینکه جای خالی هم موجود بود بعد از 45 دقیقه،1 ساعت اومدن گفتن اگر غذا تموم شده بلندشید.. کیفیت غذا نسبتا خوب بود، ولی امروزه کیفیت خوب در تعداد قابل ملاحظه ای رستوران رعایت میشه، مهم مشتری مداری و روی خوش هست که متاسفانه ذره ای در کارکنان مجموعه دیده نشد. قابل ذکر هست که بنده از مشتریان چند ماه پیش اونها بودم و قبل از مشهور شدن مجموعه رفتارشون متفاوت بود. در مجموع خداحافظ پیپل کم تجربه. به امید شرکت در کلاس های رستوران داری و مشتری مداری ؛)

بنه
| 1394/7/4

۵شنبه شب ۷نفر برای اولین بار به این رستوران رفتیم. فضای بسیار عالی و آرام بخشی داشت. سرپرست و کارکنان محترم بودند. پیش غذا از ماست گرفته تا زیتون و همه چی بسیار با کیفیت. غذای اصلی، انواع کباب ها فوق العاده بودند. برنج بسیار خوش پخت. کباب ترش و پلا کباب خوشمزه. خورش اردک رو که خودم سفارش داده بودم نپسندیدم. چون فقط یک رون بود و آب خورش. به هرحال شاید هم به مزاج بنده خوش نیامده. در کل نمره بسیار خوب.

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

یک پُرس غذا تو روحتون