در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
Sara Tg Saratg از 1390/8/10 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
105
امتیاز
کاربر قدیمی
0
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده
رنسانس
| 1395/4/28

براي شام به رنسانس رفتيم. جاي خوب و بامزه اي بود. محوطه بيرون داره براي كساني كه مي خوان سيگار بكشن يا توي تابستون دوس دارن بيرون بشينن. كساني هم كه نميخوان ميتونن از تو يا طبقه بالا استفاده كنن. برخورد پرسنل بسيار عالي، با اينكه پنجشنبه شب بود و شلوغ، به همه خيلي خوب رسيدگي ميشد. غذاها به نظر من متوسط بود. پاستاي آلفردو خوشمزه بود، فاهيتاي مرغ رو زياد دوس نداشتم چون مزه نداشت و به قول خودشون رژيمي بود! سالاد سزار رو هم زياد دوس نداشتم چون تركيبات اصليش رعايت نشده بود. نوشيدني خوب بود. قيمت هم خوب بود. دو غذا + يك سالاد + نوشيدني هفتاد تومان.

امشب به اين رستوران رفتيم. پرسنل بسيار عالي و مودب. مكان تميز و دكور زيبا. منوي بسيار مفصل و زيبا خلاقانه به همراه عكس هر غذا. غذا هم به نظر من خوب بود. سالم و كم نمك و كم روغن. من اينطور غذاها رو ميپسندم. قيمت هم معقول و مناسب. دو غذا به همراه يك سالاد و نوشيدني هفتاد تومان. در كل عالي بود.

منهتن گریل
| 1395/3/25

منهتن عالیه. تا دو سال پیش نزدیکش بودیم و هفته ای یکبار ازش غذا میگرفتیم. جدیدا نرفتم اما تعریف دکور و بزرگتر شدنه جاش رو خیلی شنیدم. کلا عالیه.

سلام. من دوبار به این رستوران رفتم. هردوبار پرسنل کارشون رو خوب انجام میدادن و مودب بودن. فضای رستوران متوسط هست. اما تمیز. موسیقی سنتی خوب بود. البته بار اولی که رفتم 5شنبه شب بود و شلوغ بود به همین دلیل موسیقی و خواننده هم حال و هوای بهتری داشتن و بیشتر خوش گذشت. بار دوم وسط هفته بود و خلوت و موسیقی و برگزاریش هم معمولی تر. غذا کیفیت نسبتا خوبی داشت. قیمت هم "برای این رستوران" تقریبا بالا، اما در کل نسبت به رستوران های دیگه متوسط. 7 نفر بودیم، 6 غذا سفارش دادیم با مخلفاتش و موسیقی 420 تومان.

مس توران
| 1395/3/22

سلام. محیط رستوران و برخورد پرسنل بسیار خوب بود. نظر دادن در مورد غذا هم کاملا سلیقه ای هست. اما به نظر من، به طور کلی از نظر غذا "متوسط" بود. موادی که استفاده شده بود مشخصا درجه یک بود، اما از نظر مزه متوسط به حساب میومد. مثلا کباب شاهنامه بسیار خوشمزه بود اما آلبالو پلو به نظر من نه. نوشیدنی هاش رو دوس نداشتم، اما مخلفاتش مثل ماست زنجبیل و شیره خرما، زیتون پرورده و یا ماست و اسفناج به همراه نان سنتی بسیار عالی بود. قیمت هم بالاس. ما 6 غذا سفارش دادیم به همراه مخلفات کم، صورتحساب ششصد تومان.

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

یک سالاد گرم برای روزهای سرد