در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
ندا برخورداری Neda77 از 1392/5/13 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
2481
امتیاز
کاربر اینکاره
319
لایک زده
30
دنبال کنندگان
11
دنبال کرده
3 / 12 / 1395

با سلام به دوستان فیدیلیویی. چند شب پیش با دوستم رفتیم ژوانی پاسداران. به خاطر اینکه رستوران کناریش رو هم گرفتند جمعه شب از اون صف طویل خبری نبود و ما بعد از 10 دقیقه نوبتمون شد. نوشیدنی موهیتو مثل همیشه عالی بود و سالاد اسفناج خوشمزه ای داست. استیک هم با اینکه ضخامتش کم بود ولی با سیب زمینی کنارش خیلی عالی شد. در کل راضی بودیم.

26 / 11 / 1395

سلام چند شب پیش بنا به گزارش دوستان به رستوران ورتا روبروی مجتمع کوروش رفتیم. جای خوبی داشتند. برای پیش غذا سالاد سزار و سالاد مخصوص گرفتیم که هر دو خوشمزه بودند. بال کنجدی مواد روش خوشمزه بود ولی داخلش خوب نپخته بود. قارچ تمپورا خوشگل بود ولی طعم خاصی نداشت که با سس خوب میشد. غذای اصلی من پنه با سس پستو گرفتم که خیلی خوشمزه و پرملات بود. همراهانم پیتزا پپرونی و پیتزا نیویورک گرفتند که مواد روش خیلی کم ولی طعمش خوب بود. ساندویچ رست بیف هم گرفتیم که من امتحان نکردم ولی همراهم راضی بود. با موهیتوی خوشمزه و 2 تا آب هویج و آب پرتقال و آب معدنی حدود 170 تومن شد. در کل رستوران بدی نیست به شرط اینکه بدونی چی سفارش بدی...

26 / 11 / 1395

با سلام به دوستان . چند روز پیش بعد از مدتها رفتم باکس کلاسیک. سفارش من استیک و آب پرتقال بود. با اینکه پخت مدیوم سفارش دادم آبدار آوردند. در هر حال خوشمزه بود با دورچین خوب. فاکتور من شد حدود 90 تومن.

27 / 10 / 1395

سلام به دوستان فیدیلیویی...دیشب 5 نفری به رستورن رنسانس در خیابان دادمان رفتیم. اول بیرون نشستیم ولی چون گرمایشش نتونسته بود خوب اونجا رو گرم کنه رفتیم طبقه بالا نشستیم. اصلا فکر نمیکردم انقدر شلوغ باشه! برای پیش غذا بال کنجدی بود که خداروشکر 5 تکه به همه رسید. با سس تند و شیرین خوشمزه ای سرو شد. سالاد سزار هم حجمش زیاد بود و 2 نوع سس براش آوردند که یکیش سبز بود و یکیش سس سیر. بعضی ها از سس سبز خوششون اومد مثل من. بعضیها از سس سیر. غذا هم فاهیتای مرغ که به نظرم خوب بود ولی تندیش برای من زیاد بود. پیتزای رست بیف که پیتزای بسته بود و خوشمزه و پر گوشت، که من مشابه اون رو توی رستوران ژیگاسه خورده بودم. پیتزا پپرونی که بزرگ و نازک بود. من دوست داشتم طعمش بیشتر باشه. استیک در ظرف چدنی هم بنا به خواست ما پخته بود و با پوره و سبزیجات سرو شد. گوشت با بافت نرم و حجم خوبی داشت. فاکتور ما با 4 تا آب معدنی و یک موهیتو کلا مبلغ 190 تومن شد که خوشبختانه خبری از مالیات و حق سرویس نداشت.

11 / 10 / 1395

با سلام. دیشب با دوستان رفتیم رستوران چوجی در آپادانا. فضای رستوران خوب بود ولی صندلیها به هم نزدیک. برای پیش غذا قارچ و سبزیجات سوخاری که حجمش زیاد بود و چرب. برای غذای اصلی هم استیک گوشت چرخ کرده که طعم خوبی داشت با حجم زیاد سیب زمینی سرخ شده و بشقاب گوشت و برنج که اونم خوب بود. با 2 تا آب معدنی و دلستر فاکتورمون شد 89 تومان. در کل رستوران خوبی بود برای یه بار امتحان.

چند شب پیش با دوستم رفتیم ژوانی پاسداران. به خاطر اینکه رستوران کناریش رو هم گرفتند جمعه شب از اون صف طویل خبری نبود و ما بعد از 10 دقیقه نوبتمون شد. نوشیدنی موهیتو مثل همیشه عالی بود و سالاد اسفناج خوشمزه ای داست. استیک هم با اینکه ضخامتش کم بود ولی با سیب زمینی کنارش خیلی عالی شد. در کل راضی بودیم.

ورتا
| 1395/11/26

جای خوبی داشتند. برای پیش غذا سالاد سزار و سالاد مخصوص گرفتیم که هر دو خوشمزه بودند. بال کنجدی مواد روش خوشمزه بود ولی داخلش خوب نپخته بود. قارچ تمپورا خوشگل بود ولی طعم خاصی نداشت که با سس خوب میشد. غذای اصلی من پنه با سس پستو گرفتم که خیلی خوشمزه و پرملات بود. همراهانم پیتزا پپرونی و پیتزا نیویورک گرفتند که مواد روش خیلی کم ولی طعمش خوب بود. ساندویچ رست بیف هم گرفتیم که من امتحان نکردم ولی همراهم راضی بود. موهیتوی خوشمزه ای داشتند. در کل رستوران بدی نیست به شرط اینکه بدونی چی سفارش بدی...

چند روز پیش بعد از مدتها رفتم باکس کلاسیک. سفارش من استیک و آب پرتقال بود. با اینکه پخت مدیوم سفارش دادم آبدار آوردند. در هر حال خوشمزه بود با دورچین خوب. فاکتور من شد حدود 90 تومن.

رنسانس
| 1395/10/29

برای پیش غذا بال کنجدی بود که خداروشکر 5 تکه به همه رسید. با سس تند و شیرین خوشمزه ای سرو شد. سالاد سزار هم حجمش زیاد بود و 2 نوع سس براش آوردند که یکیش سبز بود و یکیش سس سیر. بعضی ها از سس سبز خوششون اومد مثل من. بعضیها از سس سیر. غذا هم فاهیتای مرغ که به نظرم خوب بود ولی تندیش برای من زیاد بود. پیتزای رست بیف که پیتزای بسته بود و خوشمزه و پر گوشت، که من مشابه اون رو توی رستوران ژیگاسه خورده بودم. پیتزا پپرونی که بزرگ و نازک بود. من دوست داشتم طعمش بیشتر باشه. استیک در ظرف چدنی هم بنا به خواست ما پخته بود و با پوره و سبزیجات سرو شد. گوشت با بافت نرم و حجم خوبی داشت. فاکتور ما با 4 تا آب معدنی و یک موهیتو کلا مبلغ 190 تومن شد که خوشبختانه خبری از مالیات و حق سرویس نداشت

چوجی
| 1395/10/11

فضای رستوران خوب بود ولی صندلیها به هم نزدیک. برای پیش غذا قارچ و سبزیجات سوخاری که حجمش زیاد بود و چرب. برای غذای اصلی هم استیک گوشت چرخ کرده که طعم خوبی داشت با حجم زیاد سیب زمینی سرخ شده و بشقاب گوشت و برنج که اونم خوب بود. با 2 تا آب معدنی و دلستر فاکتورمون شد 89 تومان. در کل رستوران خوبی بود برای یه بار امتحان.

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

۸ ماده غذایی برای تقویت دید و بینایی شما