در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته
Atabak M Atabakk از 1392/4/2 فیدیلیویی شده
کاربر موبایل
36
امتیاز
کاربر قدیمی
2
لایک زده
0
دنبال کنندگان
0
دنبال کرده
14 / 10 / 1395

آخرين بارى كه به ديوان سر زدم داشت نا اميدم مى كرد ولى اينبار دوباره تونست حس يه تجربه خوب رو زنده كنه! تاكوى كباب لقمه ايده نو و خوشمزه اى بود غذاهام هامور و فسنجان اردك و كته استيك داشتيم كه همه خوش طعم بودند فقط استيك بر خلاف درخواستمون مغز پخت نبود. برخورد پرسنل هم خيلى خوب بود كه نسبت به قبل خيلى بهتر شده بود!

30 / 9 / 1395

رستوران زيگ زاگ بلاخره تونست حس يه تجربه خوب و لذيذ از پيتزا رو در من زنده كنه! پيتزا ميت لاورز با هات داگ پنير با سس سفيد و پنير خوش طعم و گوشت مزه دارش خيلى چسبيد. شايد تو نگاه اول قيمتش بالا به نظر بياد ولى در مقايسه با جاهاى ديگه بايد بگم كه اين پيتزا هم خيلى با كيفيته هم اينكه يكيشم براى دو نفر كافيه!

زیگ زاگ
| 1395/9/30

رستوران زيگ زاگ بلاخره تونست حس يه تجربه خوب و لذيذ از پيتزا رو در من زنده كنه! پيتزا ميت لاورز با هات داگ پنير با سس سفيد و پنير خوش طعم و گوشت مزه دارش خيلى چسبيد. شايد تو نگاه اول قيمتش بالا به نظر بياد ولى در مقايسه با جاهاى ديگه بايد بگم كه اين پيتزا هم خيلى با كيفيته هم اينكه يكيشم براى دو نفر كافيه! سالاد زيگ زاگ هم تركيب خيلى خوبى از سبزيجات خاص و تازه با سس خيلى خوشمزست كه مقدارشم به نصبت ميشه گفت خوب و زياده. در كل خيلى راضى بوديم

علاقه‌مندی‌ها

برگزیده هایی از مجله فیدیلیو

بستن

لاته هنر ترکیب شیر و قهوه