در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

مدیترانه (هتل اسپیناس)

$ $ $ $ 3
برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
محیط این رستوران بسیار ارام و دوست داشتنی بود و با توجه به اینکه برخی از میزهای آن کنار پنجره ها قرار دارند برای روز فضای بسیار دل انگیزی را فراهم میکند، ما وسط هفته و برای شام رفتیم که بسیار خلوت و آرام بود، رفتار پرسنل بسیار پسندیده و محترمانه بود، به نظرم برای قرارهای کاری و رمانتیک محیط مناسبی است،قیمت ها نسبت به نوع و کلاس هتل متناسب بود که به نظرم مقایسه آن با دیگر رستورانها درست نیست، شب خوبی بود و تجربه اش را پیشنهاد میکنم، بعد از صرف شام ، برای دسر ما را مهمان کردند.
رستوران تمیز و قشنگیه. کیفیت مواد و مزه غذاها خوبه. رفتار پرسنل در حد یک هتل 5 ستاره هست و البته من در بین هفته رفتم و خوشبختانه شلوغ نبود. تنها عیبش این بود که ماست یا سالاد در منو نیست و اگه حتی یک کاسه ماست لازم داشته باشی باید هزینه کامل استفاده از میز اردور رو بپردازی. قیمت نسبت به هتل بودنش معقوله
رستوران تازه راه اندازی شده ، لیست منوی های غذا متناسب عرف متداول و نیاز تعریف شده تا با نظم نرخ محدوده اطراف هماهنگ باشه به نظر بنده قیمت ها به نسبت هتل 5 ستاره منصفانه و منطقیه.
من برای صبحانه رفتم. با 15 درصد حق سرویس و 10 درصد مالیات قیمتش حدود 56 هزار تومان در میاد. با توجه به این قیمت بالا، اصلا تنوع نداشت و کیفیت غذاها هم معمولی بود. در کل به نسبت قیمت بالاش اصلا نمی ارزه.
خیلی بد بود. باقالی پلو با ماهیچه سفارش دادیم و پیتزای سبزیجات. برنجش که ایرانی نبود. سوپش بی رنگ و رو که آدم رغبت نمیکرد بخوره و تنوع سالاد بار هم خیلی کم بود. خمیر پیتزاش خیلی کلفت بود و با اینکه مثلا پیتزای سبزیجات بود ولی فقط پنیرش به چشم میومد. به نسبت هزینه خیلی غذاش بی کیفیت بود.
ما چند ماه پیش واسه شام رفتیم و جوجه کباب و ماهی غزل آلا خوردیم. همه چی خیلی عالی بود، فقط جوجه کبابش خیلی کره داشت که توصیه می کنم اگر رژیم دارین یا چربی خونتون بالاس، حتما بهشون بگین کره نزنن. رفتار پرسنل قابل قبول بود. یه جوجه و ماهی با بوفه و نوشیدنی، واسه ما دراومد 110 هزار تومن که البته ارزش هر چند وقت یکبار امتحان کردن رو داره. البته فکر کنم رستوران پارکینگ نداره (یا اگه مثل من پراید داشته باشین بهتره سراغش و نگیرین) و ماشین و باید تو بلوار کشاورز پارک کرد. در کل ارزش یه بار امتحان کردنو داره :-)
به نظرم عالي بود، ما استيك و ميگو خورديم كه هرموش عالي بودن، سالاد بارم خوب بود، قيمتها بالاست كه با توجه به ٥ ستاره بودن هتل وكيفيتي كه آرائه ميده معقوله.
والا منت جفت رستوران هاشو رفتم اسپیناس رو بالا که خیلی شیک و دیپلماتیک و اصولا خارجی زیاد میاد و اصولا ایرانی که باشی کلا پرسنل تحویلت نمیگیرن و اینو به وضوح متوجه میشی،البته رفتارشون بد نیست ولی قشنگ میفهمی که نسبت به بقیه خاص باهات رفتار میشه محیط جذاب غذای با کیفیت و بدون اشکال البته کمی گران ! من باز هم کباب برگ خوردم و کباب برگش مثل عالی قاپو نبود ولی خدایی خوب بود و از خیلی جاها بهتر بود
کلا هتل اسپیناس تونسته در ارائه کیفیت و سرویس خودش رو به عنوان یک هتل تقریبا 5 ستاره تو تهران جا بندازه و مشتری بعد از حساب کردن خیلی حس بدی بهش دست نده.رستورانهای این هتل هم همینطور.گرچه رستوران سنتی طبقه پایینش جذابیت خاصی نداره و شبیه اون و بهتر همون بغل تو بلوار کشاورز چندین نمونه هست ولی رستوران مدیترانه با منظره خوبی که داره و کیفیت قابل قبول غذاها گزینه خوبی میتونه باشه برای قرار ملاقات.پیشنهاد من دعوت مهمان خارجی برای اقامت در این هتل و میل کردن یک وعده در این رستوران.
خوب و خوشمزه
من همین امروز رفتم استیکش عالی بود 43000 توی ظرف چدن سرو کردن که خوب بود دور چینش هم خوب بود سالاد 9000بارش هم خوب بود ولی اردو25000 تنوعش کم بود ولی دلمش خیلی خوب بود دسرم فقط ژله بود و کارامل خیلی هم کادرشون مودب بودن در مجموع خیلی خوب بود فقط 9درصد مالیات و 18 درصد حق سرویسشون زیادی زیاد بود
هتل اسپیناس رستوران فوق العاده ای داره من که رفتم شما هم امتحان کنیدمخصوصا غذا هاش عالیه
به پولی که پرداخت میکنید قیمتها بیسار بالا و کیفیت بسیار پایین ۲ پیاله آش و ۵ تا چای ۲۶۰۰۰ شیشلیک افتضاح بود و سوخته ۳۸۰۰۰ جوجه بسیار کوچک و ریز ۲۲۰۰۰ استیک خوب بود نسبت به بقیه غذاها ۱۶٪ ارزش افزوده و ۵٪ مالیات
من برای صبحانه رفتم که نسبت به تنوع و کیفیت اش خیلی گرون بود . ولی فضاش بد نبود و برخورد پرسنلش هم معمولی بود . زیاد دوستش نداشتم .

بهترین همبرگر های تهران از قدیمی‌ها تا امروزی‌ها