در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

شاندرمن خاورمیانه

$ $ $ $ 3
برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
انتخابهاي ما جوجه تنوري و جوجه ترش و سالاد شيرازي و ماست خيار ويژه بود كه بين اين انتخاب ها جوجه ترش و سالاد شيرازي خوب بودند، روشنايي بيش از اندازه رستوران خيلي مورد پسند من نبود ولي بالكني داشت كه براي صرف چاي و قهوه مناسب بنظر ميومد ولي چون ميزهاي كوتاهي داشت براي خوردن غذا اذيت كننده بود و ما ترجيح داديم توي سالن بشينيم، در مجموع غذاها خوب بود ولي طعم غذا و ويژگي خاصي اين رستوران نداشت كه ما رو براي بار دوم به سمت خودش بكشونه
متاسفانه باید بگم که ظاهر شیک و زیبای رستوران کمبود و کاستی های اون رو پوشش نمیده . مجموعه ای از پرسنل بی تجربه و سردرگم که گاهی یادشون میرفت اصلا چیزی ازشون درخواست کردین و شاید بشه به حساب تازه کار بودن رستوران گذاشت . کیفیت غذا خیلی معمولی بود من پاستا سفارش دادم که تقریبا هیچ مزه خاصی نمیداد و همسرم کباب و برنج گرفتن که فوق العاده برنج شور بود و مجبور بود با هر لقمه نوشابه بخوره . تنها نکته مثبت غذا داغ بودنش بود .از اون بدتر جایی بود که به ما داده بودن . من از 3 روز قبل میز برای دو نفر رزرو کرده بودم که در شلوغ ترین جای ممکن وسط سالن به ما داده بودن کنار یه میز 10 نفره شلوغ که یکی از مهمونها که گویا میزبانشون بود مدام بلند میشد و آرامش همسرمو موقع غذا خوردن بهم ریخته بود . و در نهایت صورتحسابی که آوردن برخلاف گفته شون توی سایت فیدیلیو که برای 4روز اول افتتاحیه 30% تخفیف داره ، تخفیف نداشت و ما بهشون یاداوری کردیم که اعمال کردن . در کل به نظر من رستورانیه که تنها حسنش ساختمان و دکوراسیون شیکیه که داره و همین موضوع هم باعث شد ما بخوایم بریم اونجا و به لحاظ کاربرد رستورانی خیلی خیلی جای انتقاد داره .
دکوراسیون عالی. کیفیت غذا عالی. موسیقی خوب. جای پارک مناسب. برخورد پرسنل نیاز به کار بیشتر. تراس شیک کافی شاپ
در مجموع بد نبود. در مورد پیش‌غذا؛ سیب‌زمینی ویژه پُرس بزرگی هست و حداقل برای 2 نفره. سوپ‌اش هم خیلی خوب بود. پیشنهاد می‌کنم کباب لقمه سفارش ندین و غذاهای خاص‌ترش رو امتحان کنید. بیف‌استروگانوف هم حداقل 2 نفر رو کامل سیر می‌کنه و خیلی بزرگه. راستی 9% مالیات می‌گیره که چیز عجیبی نیست ولی چون تو فیدیلیو مالیاتش 0% ذکر شده اشاره کردم که در جریان باشین.
فضای داخلی فوق العاده است، ترکیبی از معماری مدرن و سنتی با یکسری سفالکاری دلنشین! کیفیت غذای این رستورانو قبلا هم تست کرده بودم و انصافا همچنان میشه گفت استیک، کنجه لاری، جوجه ترش، و باقالی پلو با گردنش تو تهران جز بهترینهاست. البته تو منوی جدیدشون کلی غذای جدید بود که من فقط چندتاشو تست کردم که همشون خوب و از نظر حجم خوب! فضای باز هم داره، چیزی که تو رستوران قبلیشون نداشتن و این مورد هم عالیه، البته جای پارک هم بهتر از قبل گیر میاد اما همچنان یکم آخر هفته ها اون منطقه شلوغه! در کل به مدیریت این رستوران تبریک میگم بخاطر این همه سلیقه، دقت و کیفیت.
بسیار عالی بود همه چیز از کیفیت غذا . حجم غذا . دیزاین غذا . جای پارک . دیزاین سالن و.... تبریک میگم به مدیریت مجموعه

تابستان گرم در سایه استارباکس