فیدیلیو کلاب

فیدیلیو کلاب

فیدیلیو کلاب یا باشگاه مشتریان ویژه فیدیلیو یک سبک زندگی جدید است. زندگی لذت بخش همراه با تجربه هایی فوق العاده و پیشنهادهایی که فقط در این کلاب وجود دارد.

مرا به فیدیلیو کلاب ببر!

تفریحگاه ها

این صفحه را به دوست خود معرفی کنید
پیام شما
ایمیل شما
ایمیل دوست شما
نام شما
پارک آب و آتش
پارک آب و آتش

هارمونی آب و آتش و موسیقی

بوستان آب و آتش آنقدر جذابیت دارد که شبها خانواده های زیادی را به آنجا می کشاند، این بوستان دارای 4برج آتش است که  آتش را تا ارتفاع 6تا 8 متر شعله ور می سازد و حوض ها و فواره های آب اطراف این برجها سعی میکنند هارمونی جالبی (البته میتوانست از این هم جالبتر باشد) از آب، آتش و موسیقی ایجاد کنند. مراسم آتش بازی نیز هر شب بعد از غروب آفتاب و بعد از نماز مغری وعشاء اجرا می شود.

در بعضی شبها نیز نقال در مقابل آمفی تئاتر می ایستد و به پرده خوانی مشغول می شود و داستان حضرت ابراهیم را توضیح می دهد. این نقالی در 7 پرده که دور تا دور پارک قرار گرفته است.

این بوستان دارای آلاچیق ها ی متعدد برای استراحت می باشد. این آلاچیق ها دارای دو نوع با میز و صندلی و یک نوع مخصوص پهن کردن زیرانداز می باشد و در این آلاچیقها از مناظر زیبای تپه های عباس آباد لذت برد.

 

 این پارک دارای 2 در ورودی می باشد یکی از اتوبان شهید حقانی و دیگری از کوچه کنار پارک در ضلع غربی پارک که این ضلع غربی دالانی با سقفی چوبی است که در تابستان با گل و گیاه پوشیده می شود وبسیار زیبا و دلنشین است.

در مورد این بوستان می توان گفت که در واقع خواهر خوانده بوستان طالقانی می باشد، چون این دو بوستان در دو طرف اتوبان مدرس و در کنار هم در اتوبان حقانی قرار گرفته است.

 

 آموزش اسب سواری نیز از امکانات دیگر این مجموعه می باشد. ولازم به یاد آوری است این امکانات تنها مربوط به فاز اول این پارک می شود فاز های بعدی این پارک در طرح توسعه بوستان آب و آتش می باشد بنا است اینجا را به یکی از بزرگترین مراکز تفریحی ایران نماید. برای مثال نیم کره بزرگ شیشه ای که در بزرگراه همت بعد از پل مدرس به چشم میخورد مربوط به بناهای طرح توسعه آب و آتش می باشد.

جهت آگاهی شما وسعت پارک حدود 24000 مترمربع است و در سال 1387 افتتاح گردیده است.

سایر امکانات مجموعه:

بوفه به تعداد 2عدد "1عدد سر پارک" و "1عدد روبروی فانوس دریایی"

دستگاه خودران یا دوچرخه  ایستاده وسیله عجیب است که علیرغم حرکت روی دو چرخ در یک محور از تعادل جالبی برخوردار است و با این وسیله برقی میتوانید به راحتی در گوش و کنار پارک گشت بزنید.

قرقره : احتمالاً در فیلمها یا آموزشهای تکاوری وسیله ای که متشکل از یک طناب و قرقره ای که فرد با آن بصروت آویزان روی طناب حرکت می کند را دیده اید. در این مجموعه وسیله ای تقریباً شبیه آن البته در ابعادی بسیار کوچک و کم ارتفاع برای سرگرمی و هیجان خانواده ها ساخته شده است.

به زودی کافی شاپ نوشیدنی های گیاهی و چای بر روی کشتی واقع در انتهای پارک و رستوران غذای سلامت چتر نیز دایر می گردد

فانوس دریایی که می شود از آن  بالا رفت و مناظر را تماشا کرد بعلاوه آمفی تئاتر روباز و امکان گرفتن عکس با لباسهای  سنتی ترکمن ها در چادر ترکمن ها از امکانات دیگر  بوستان حضرت ابراهیم یا آب و آتش می باشد.

 

آدرس: میدان ونک، اتوبان شهید حقانی، بعد از چهار راه جهان کودک، دست راست، جنب اتوبان. در اولین کوچه بعد از چهارراه جهان کودک راه دارد که آخر آن خیابان پارکینگ مخصوص پارک نیز راه اندازی شده است. به نام پارکینگ شبانه روزی دیدارکه در ضلع جنوبی پارک قرار دارد.

 

 

ما خبر های خوشمزه‌ای برایتان داریم! به خبرنامه‌ی فیدیلیو بپیوندید: