فیدیلیو کلاب

فیدیلیو کلاب

فیدیلیو کلاب یا باشگاه مشتریان ویژه فیدیلیو یک سبک زندگی جدید است. زندگی لذت بخش همراه با تجربه هایی فوق العاده و پیشنهادهایی که فقط در این کلاب وجود دارد.

مرا به فیدیلیو کلاب ببر!

تفریحگاه ها

این صفحه را به دوست خود معرفی کنید
پیام شما
ایمیل شما
ایمیل دوست شما
نام شما
کارتینگ آزادی
کارتینگ آزادی

سرعت را بدون مخاطره تجربه کنید

یکی از تفریحگاههای جذاب و البته متفاوت تهران مجموعه کارتینگ آزادی میباشد. در ضلع شمال شرقی استادیوم بزرگ آزادی سالهاست علاقمندان به ماشین و ماشین سواری البته در سطح بی خطر آن، آخر هفته های خود را در این مجموعه می گذرانند.

پیست کارتینگ فرمولا واقع در ضلع شمال شرق استادیوم آزادی در ماه های آغازین سال 1381 در پارکینگ شماره 14 در زمینی به مساحت 30000 متر مربع احداث شد. این مجموعه بزرگ و منحصر بفرد خاورمیانه با حمایت یکی از بزرگترین سازندگان ماشین های کارتینگ در جهان ساخته شده است . کارخانه عظیم CRG قهرمان بی رقیب مسابقه های بین المللی کارتینگ در سطح جهان می باشد و طراحی نقشه پیست فرمولا و نصب سیستم تایم گیری الکترونیکی با تأیید مهندسان این شرکت ایتالیایی به مرحله ساخت و اجرا رسید. طول این پیست 800 متر و عرض آن بین 8 تا 10 متر می باشد.

 

ماشین های تفریحی کارتینگ (کارت های رنتال) ماشین هایی با قابلیت هدایت و کنترل بالا هستند که به سبب نوع طراحی شاسی و نزدیک بودن مرکز ثقل آن به سطح زمین از چسبندگی و فرمانپذیری بسیار خوب در سطح مسیر حرکت برخوردار می باشند. به همین دلیل تقریباً واژگونی این وسیله بطور عادی غیر ممکن است. لذا به افرادی که علاقمند می باشند رانندگی حرفه ای را بدون خطر ( در پیست ) تجربه نمایند ، این ورزش پرتحرک و مفرح توصیه می گردد.

 

این تفریح بسیار مفرح چندان هم کم هزینه نیست لذا خیلی ها تنها برای تماشا یا استفاده از امکانات جانبی این مجموعه به آن مراجعه می کنند. امکاناتی مثل سالن بیلیارد، سالن بازیهای کامپیوتری، شبیه ساز اتومبیل رانی، کافی شاپ و رستوران.

 

 

 

از جمله تفریحات دیگر در این مجموعه بازی با ماشینهای کنترل از راه دور می باشد. این ماشین ها معمولاً با نام RC CAR شناخته می شوند که سیستم رادیو کنترل آنها دارای بردی با شعاع 300 متر می باشد. ماشین های رادیو کنترل سوختی حرفه ای بصورت تفریحی و مسابقه ای مورد استفاده قرار می گیرند که دارای سرعت و قدرت بالا و سیستم فنر بندی ، تعلیق و شاسی پیشرفته می باشد. این ماشین ها نمونه یک هشتم نوع واقعی آنها می باشند و نکته بسیار جذاب ، قابلیت تیونینگ بسیار بالای آنهاست. مانند : موتور، شاسی، رینگ، لاستیک، اگزوز و ... . شتاب صفر تا صد این ماشین ها بین 2/4 تا 7 ثانیه متغیر و سرعت نهایی آنها بین 70 تا 120 کیلومتر در ساعت می باشد. این ماشینها در 3 گروه buggy ، onroad و Truck وجود دارند که جهت آشنایی بیشتر با آنها میتوانید اینجا را کلیک کنید.


مجموعه کارتینگ آزادی یک فروشگاه مجهز فروش ماشینهای کارتینگ و کنترلی و لوازم مسابقه و تجهیزات جانبی ماشینها نیز دارد.

همچنین مدرسه اتومبیلرانی فرمولا از سال 84 با هدف آموزش مبانی صحیح و اصولی رانندگی حرفه ای، آموزش علمی و عملی تکنیکها و فنون رانندگی، استعدادیابی و پرورش رانندگان حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی کلاسهایی را در سطوح مختلف برگزار میکند که به فارغ التحصیلان گواهینامه پایان دوره اعطاء می گردد.

 

پس اگر این هفته از تفریحات عادی مثل رفتن به پارک و سینما خسته شده اید می توانید کارتینگ آزادی را به تجربه های خود اضافه کنید. شاید استعداد نهفته شما در رانندگی با این ماشینها باشد. در ضمن اینترنت وایرلس رایگان نیز در اختیار شما خواهد بود.

 

این مجموعه همه روزه از ساعت 10 صبح الی 12 شب میزبان شما خواهد بود.

نشانی

ضلع شرقی استادیوم آزادی، پارکینگ شماره 14

 

تلفن تماس: 44174242 

  

 

ما خبر های خوشمزه‌ای برایتان داریم! به خبرنامه‌ی فیدیلیو بپیوندید: