فیدیلیو کلاب

فیدیلیو کلاب

فیدیلیو کلاب یا باشگاه مشتریان ویژه فیدیلیو یک سبک زندگی جدید است. زندگی لذت بخش همراه با تجربه هایی فوق العاده و پیشنهادهایی که فقط در این کلاب وجود دارد.

مرا به فیدیلیو کلاب ببر!

در شهر | گزارش برنامه فیدیلیو برای شب یلدا در آ اس پ

این صفحه را به دوست خود معرفی کنید
پیام شما
ایمیل شما
ایمیل دوست شما
نام شما

یلدای امسال، یکی از بهترین شبهای یلدا برای تیم فیدیلیو بود؛ زیرا میزبان 200میهمان عزیزی بود که با آمدنشان به ASP افتخار بزرگی را نصیب ما کرده بودند.

این برنامه رأس ساعت 19:30 سی ام آذرماه، با ورود اولین سری از میهمانان به سالن لوکس ASP آغاز شد. با برنامه ریزی خوب آقای شهسواری "مدیر سالن" و نیز آقای قاسمی "مدیر رستوران" همه چیز هماهنگ و منظم برای هر گروه از میهمانان مهیا شده بود. بر روی هر میز هم، نام میهمانان درج گردیده بود.
 
                                                               
 
پذیرایی از مهمانان ابتدا با سالاد و سوپ که بر روی ترولی سرو می گردید، آغاز شد. کم کم با سفارش غذای اصلی توسط میهمانان، بوی خوش باقالی پلو، استیک و سایر غذاها،فضای رستوران را پر کرده بود. بعد از صرف غذا، ضمن دعوت از میهمانان برای استفاده از میز پذیرایی ویژه شب یلدا از کسانیکه تمایل به انداختن عکس یادگاری که از طرف فیدیلیو به آنها هدیه داده می شد؛ داشتند، خواسته شد تا به نوبت در کنار میز شب یلدا که شامل هندوانه، انار، شیرینی، آجیل و میوه بود؛ دسته جمعی بایستند و عکس بیندازند. این خبر با استقبال شدید میهمانان مواجه شد و آن شب بازار عکس و عکاسی کنار میز شب یلدا داغ شد.
 
 
بعد از مراسم عکاسی، نماهنگی تصویری و خاطره انگیز در کنار آواز استاد امین الله رشیدی، میهمانان را برای برنامه ای جالب آماده کرد.
سپس مدیریت فیدیلیو با اعلام آمدن آقای "حسن همایی" گوینده خوش صدای رادیو و تلویزیون و نیز شاعر دوست داشتنی کشور، میهمانان را سوپرایز کرد.
این گوینده محبوب بعد از کمی صحبت در مورد شب یلدا، به مناسبت آن شب برای میهمانان تفألی به حضرت حافظ زد. بعد از خواندن چند غزل با صدای آقای همایی که با نوای زیبای پیانو نیز همراهی می شد، بسیاری از میهمانان شخصاً از آقای همایی با اجرای خوبشان قدرانی کردند.
سپس چند نفر از میهمانان که تقریباً مسن تر از بقیه بودند با صدای گرم خود، برای سایرین آواز خواندند که این اجرای از قبل برنامه ریزی نشده با استقبال بسیار زیاد مردم مواجه شد.
همچنین در این شب یلدا فیدیلیو چند مسابقه برای میهمانان عزیز ترتیب داد و به 40 نفر از برنده ها دیوان حافظ و تقویم رومیزی به رسم یادبود اهدا شد. در آخر عکس های یادگاری که توسط عکاس فیدیلیو از میهمانان گرفته شده بود، به آنان تقدیم گردید.
 

ما خبر های خوشمزه‌ای برایتان داریم! به خبرنامه‌ی فیدیلیو بپیوندید: